Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hogy mondanátok meg neki....? fórum

Hogy mondanátok meg neki....? (beszélgetős fórum)


23. 3cf80f2b78 (válaszként erre: 22. - F36e266467)
2010. febr. 25. 06:22
Igen,jól értetted!!:-))
2010. febr. 24. 19:34

Na jó. De nem is az volt a kérdés, hogy igazi-e valamelyik.


Csak hogy mit kell ilyenkor tenni. (vagy mit érdemes)


(Ha én jól értettem)

21. 9242a6388c (válaszként erre: 1. - 3cf80f2b78)
2010. febr. 23. 15:00
Végig olvastam, szerintem egyik sem az igazi, azt rögtön érzi az ember....de te nem érzed...:)
2010. febr. 23. 10:51
Lehet hogy egyik sem kell??? (csak elmélkedés) Mi van, ha 1 hónap múlva jön egy harmadik akivel jól érzed magad? Lehet hogy csak barátaid lesznek és nem a párod.
19. 3cf80f2b78 (válaszként erre: 17. - Zizisicc)
2010. febr. 23. 06:13
Gondolkodtam!!Igazából az 1 hónapossal beszélgettünk a folytatáson,még múlt héten,és ő kijelentette,hogy nem akar egyenlőre olyan komoly kapcsolatot,hogy összeköltözés,együttélés..stb!Na most nekem ez így nem nagyon jó,persze nem azt mondom,hogy azonnal összebútorozni,mert az nekem sem jön be,de ő éveket mondott!Márpedig,ha én szeretek valakit,akkor szeretnék vele lenni minél több időt,és én úgy gondolom,hogy pl.1 év után már belefér,hogy összeköltözzünk,...sőt valakinél ez hamarabb is működik!Tehát azt hiszem ezt is mérlegelnem kell!!
18. 3cf80f2b78 (válaszként erre: 16. - F36e266467)
2010. febr. 23. 06:09
Köszönöm,hogy írtál,Te is sokat segítetttél,bár még senkinek nem mondtam semmit!:S
17. Zizisicc (válaszként erre: 1. - 3cf80f2b78)
2010. febr. 23. 02:00

A magam részéről hiszek a meglátni és megszeretni-ben, szóval akár érezhetnél többet is, egy hónap alatt meg pláne ..... :o))

Én is azt támogatom, hogy légy őszinte mindkét pasival ..... mondd el, hogy részedről hol tart a kapcsolat, és hogy egyelőre találkozgatsz másokkal is ..... és dönteni meg mi a lapján döntenél, ha egyiknél sem érzed azt, hogy húúúúúú, ez a pasi kell nekem!!!! Szerintem ismerkedj velük, legyenek tisztában a helyzettel, ..... dönteni meg akkor dönts, ha már tudod, mit akarsz ....

A végén viszont tuti megbántod valamelyiket, vagy az is lehet, hog mindkettőt, ha jön egy harmadik, és az mindent elsöpör .....

Ha viszont biztosan tudod, hogy az egyik fiú nem jöhet számításba, akkor mondd meg neki még az elején ..... feleslegesen ne hitegesd ....

2010. febr. 23. 01:37

Ha elmondhatom egy pasi szemszögéből is:


Azt, hogy el kell mondani az oké.


Az, hogy dönteni kellene, azt nem hiszem. Ha nem tudsz még dönteni, akkor miért döntenél?


Az tény és való, ha nem tudsz dönteni, akkor egyik sem az igazi!


Amikor azt írtad, hogy "1 hónap alatt persze nem is alakulhat ki a szerelem", na ezen nagyon meg voltam döbbenve! Akár 1 perc alatt is! (persze alakulhat kicsit később is, de ha nincs a tűz, akkor az 1 hónap múlva már nem is lesz az, szerintem).


Javallatom:


Ha nem akarsz dönteni, akkor nem kell dönteni, csak tedd őket képbe, hogy nincsenek egyedül! Találkozgatsz mással is. Így nem játszol senki érzelmeivel.


Ha nem érzed magadat így korrektnek és abszolút nem veszi be a gyomrod, akkor amelyik oldalra billennek az érzéseid. Ezek sem kellenek, hogy véglegesek legyenek.

Ez nem ez kiszavazó show, hogy ha döntöttél, akkor a másik szertefoszlik.


Szerintem mind a kettő kaland a részedre, akkor meg fölösleges túl komolyan venni a "rúgd ki", "döntened kell" meg minden ilyesmit.


De persze ez csak az én szemszögem.

2010. febr. 22. 23:13
Ja a kérdésre a válasz: hogy mondanám meg neki- őszintén az igazat. Ha elmondod, hogy egy másik srác jobban felvillanyoz, mondjuk ezt nem tanácsos egy pasinak mondani, mert azonnal magába zuhan, nem szabad a férfiakat sértegetni. Mondjuk számomra nem derült az ki, hogy ti jártok-e, mert csak azt írtad, hogy jól elvagytok. Jól ellenni valakivel járás nélkül is megy. Ha jártok, akkor mondd el neki, hogy sajnos ennyi idő alatt benned nem alakultak ki olyan érzések, amitől egy igazi kapcsolat működhetne. Ha meg nem jártok, csak tényleg elvagytok, akkor meg mondd azt, hogy te az ő részéről, mintha többet sejtenél, sajnos te nem így vagy és nem érzed fairnek az egészet. A többi meg majd alakul, lényeg, hogy egy másik pasiról nem kell beszélni, vagyis nem feltétlenül, főleg akkor, ha tényleg nem jártok.
2010. febr. 22. 23:07
Mindig a jobbat, a jobb lehetőséget kell választani. Hogy honnan tudod, melyik a jobb? Azt csak te tudod. Mérlegelni mindenképp érdemes, az, hogy megbántasz valakit, tényleg nem jó érzés se neked, se annak, akit majd megbántasz, de még mindig jobb, mintha hazudnál neki, ill. álltatnád! Ilyen helyzetekben talán megengedett, hogy az ember kicsit magával törődjön és azt nézze, hogy számára mi lenne a jó, ne foglalkozz a másik srác érzéseivel, az, hogy az őszinteség után megmaradtok-e barátnak, majd az idő eldönti! Ne aggódj!:)
13. 2c2de63135 (válaszként erre: 9. - 3cf80f2b78)
2010. febr. 22. 22:52

már megadtad a választ: mivel az egy hónapost sikeresen "megcsaltad", szerintem annak a kapcsolatnak már semmi értelme, neki minél előbb mond el, hogy vége(mivel számodra annak vége, csak magadnak sem vallod be, de légy erős..jobban jársz, mindjárt most az elején!)

a másikban biztos vagy? ha igen folytasd, ha nem keress másikat. Bár nekem a szerelem nem úgy "jön", hogy randizgatok valakivel, aztán csak kialakul vagy sem, hanem először megismerek valakit, majd szerelmes leszek belé, és ha ő is így érez, összejövünk...

12. 3cf80f2b78 (válaszként erre: 11. - 91d4989ab9)
2010. febr. 22. 20:55
Ez is igaz!!:S
11. 91d4989ab9 (válaszként erre: 9. - 3cf80f2b78)
2010. febr. 22. 20:29
inkább 1 hónap után bántsd meg mint 1 év után ezt gyorsabban kiheveri
10. 3cf80f2b78 (válaszként erre: 3. - Marduk)
2010. febr. 22. 20:07
Az a bajom,hogy az újtól félek!
9. 3cf80f2b78 (válaszként erre: 6. - 91d4989ab9)
2010. febr. 22. 20:04
Igen,talán így lenne a legjobb,ha mérlegelnék!Akkor viszont tényleg a másodikat kellene választanom,de ehhez meg kell bántanom az elsőt:-(!!Hülye egy helyzet,és persze magamnak köszönhetem:-(!!
8. 3cf80f2b78 (válaszként erre: 5. - Marduk)
2010. febr. 22. 20:03
Igen,ebben igazat adok,és éppen ettől félek én is!
7. 91d4989ab9 (válaszként erre: 5. - Marduk)
2010. febr. 22. 20:01
ha egy hónap járás alatt randizik mással akkor jobb az első pasit békénhagyni és megengedni neki hogy keressen magának párt aki szereti
6. 91d4989ab9 (válaszként erre: 1. - 3cf80f2b78)
2010. febr. 22. 20:00

1 hónap? egy hét? azt választ aki mellett nem keresgélnél mást.



az első pasinak mond meg szerintem hogy mégsem akarsz tőle semmit csak barátságot


a másikkal meg maradj amig jó vele


de szerintem még lesz következőD ha egy kapcsolat első honapjába már észre veszel egy harmadik pasit akkor nem lenne jó vége a kapcsolatnak szerintem

2010. febr. 22. 19:59
Ismerd meg van e olyan benne ami közös, nem jó teljesen az érzelmekre bízni a döntést mert az érzelmek változnak.
2010. febr. 22. 19:56

Bocsi tobbes szammal kellet volna irnom.

Igy most jatszol a masok erzeseivel,meg persze a sajat magadeval is.

2010. febr. 22. 19:56
Már tényleg döntened kell,de azt is tud meg előbb ki visz az oltár elé.Vagy válogatós vagy?Félsz a házasságtól?
2010. febr. 22. 19:53
Hat ha szerintem igy erzed akkor mond el neki oszinten,ha nem leszel oszinte az neked se jo meg neki sem.
2010. febr. 22. 19:51
Van egy srác,akit 1 hónapja ismertem meg!!Jól elvagyunk,jól érzem magam vele,de nem érzek többet!Persze tudom,a szerelmet ennyi idő alatt nem lehet érezni....,de a baj most jön!1 hete megismerkedtem egy másik sráccal,egy randin túl vagyunk,jól éreztem magam vele,és azóta is napi kapcsolatban vagyunk,telefon..net...!Nem tudom,hogy mit tegyek,nem akarom megbántani egyiket sem,de döntenem kell,hiszen nem játszhatok egyikük érzéseivel sem!Segitsetek!!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook