Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Hogy lehetne segíteni, javítani a köröm állapotán? fórum

Hogy lehetne segíteni, javítani a köröm állapotán? (tudásbázis kérdés)


2014. nov. 13. 14:35
japán manikür
2014. nov. 13. 03:29
helyes etkezessel.
2014. nov. 6. 13:37
Szerintem ez genetikai kérdés. Nem hinném hogy attól változik a köröm hogy milyenre vágod. Én mindig kerekítem a kislányom körmeit, de sose volt ilyen probléma vele.
2014. nov. 6. 13:13
Ha jól értelmezem, amit írtál, akkor szerintem ez alkati dolog. Alapvetően úgy kell vágni a körmöt, hogy a két oldalon le legyen kerekítve (ha engedi, célszerű kicsi reszelővel megigazítani, hogy ne akadjon bele semmibe, illetve ne karmoljon), tehát szerintem először jól csináltad. Mert ha teljesen egyenesre vágod és olyan a körömágya, akkor akár be is nőhet a körme.
2014. okt. 27. 12:56
Épp alszik a babó, ha felkelt csinálok képet. Amúgy úgy értem, hogy a körmök széle nem szépen egyenesen előre nő, hanem két oldalra, kifelé.
2014. okt. 26. 13:57

????

Ezt nem értem....én is vágom/vágtam 2 gyerek körmét,plusz az enyémet,ilyennel még nem találkoztam....van képed róla?

2014. okt. 26. 12:20

Kép?


Nem értem ezt a szétnövéses rész.

2014. okt. 26. 12:18
Van egy másfél éves kislányom, akinek sajnos a körme nem szép egyenesen nő, hanem két oldalra, szét. Valószínűleg én (is) vagyok a hibás, mikor vágtam neki kisebb korábban, akkor nem teljesen egyenesen vágtam, hanem egy picit kerekítettem a szélét. Már tudom, hogy azt nem lett volna szabad, és azóta egyenesen vágom neki, de így meg nagyon karmol. Esetleg ha van valakinek valamilyen ötlete, tanácsa, hogy hogyan tudnék javítani a helyzeten, azt megköszönöm. Tudom, hogy már nem lesz olyan egyenes, mint szeretném, de azt se szeretném, ha ennyire szétfele nőne neki. Előre is köszönöm a tanácsokat, tippeket.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook