Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hogy lehet leszokni a magamban beszélésről? fórum

Hogy lehet leszokni a magamban beszélésről? (tudásbázis kérdés)


1 2
9. rr00
2019. ápr. 24. 21:03
próbálkozok nem magamba beszélni v motyogni de nem mindíg sikerül nem járhatok az utcán a számra szorított kézzel XDDD s szobámban néha szoktam h visszafogjam magam pl mikor videót nézek v ilyesmi h a család ne hallja XD
8. rr00
2019. ápr. 24. 21:01
nem nagyon szoktam magammal megbeszélni dolgokat ink csak pl olyan megjegyzéseket teszek v néha napján káromkodok véletlenül amit amúgy ha nem beszélnék magamba akk nem mondanék ki v csak visszafogott formába
7. globus (válaszként erre: 6. - Rr00)
2019. ápr. 24. 21:00
Amíg nem válaszolsz hangosan a kimondott kérdéseidre, addig egyedül vagy :) Ha párbeszéd alakul ki, az már lehet orvosi eset.
6. rr00
2019. ápr. 24. 20:57
nem mindíg bírom ink csak utólag veszem észre v közbe h hupsz ezt hangosan is kimondtam v mi
5. rr00
2019. ápr. 24. 20:56
őő igen csak pl nemrég nem láttam h mostoha apum is ott volt a konyhába mikor bementem mert nem arra néztem ahol ő volt és totál csendbe volt am rövidlátó vok
4. globus (válaszként erre: 1. - Rr00)
2019. ápr. 24. 20:55
Ha tudod, hogy nem vagy egyedül, akkor megállod, hogy ne duruzsolj?
3. Guruljka (válaszként erre: 1. - Rr00)
2019. ápr. 24. 20:53
De ha néha van, hogy "nem tudtad, hogy nem vagy egyedül", akkor azért valamennyire mégis érzékeled, hogy magadban beszélsz, vagy félreértem?
2. Guruljka (válaszként erre: 1. - Rr00)
2019. ápr. 24. 20:50
Mégis hogyan segítsünk?
1. rr00
2019. ápr. 24. 20:47
többször kerültem ciki helyzetbe emiatt mert nem veszem észre magam csak néha elkezdek hangosan gondolkodni pl nem tudtam h nem vok egyedül és ezért olyanokat modtam amit másnak nem mondanék de aztán rájöttem h éppenséggel volt velem valaki abban a szobában huh meg néha az utcán is un. "rajta kapom magamat" h magamban beszélek és ha épp elmegy mellettem vki akk lehet hallja h magamba motyogok v ilyesmi és tök cikiiii pls segítsetek
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook