Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Hogy készíted a finomfőzeléket? fórum

Hogy készíted a finomfőzeléket? (tudásbázis kérdés)


2010. dec. 10. 11:27
Zoldborso,zoldseg,sargarepa,uj hagyma,paprika,paradicsom,petrezsejem,foghagyma vegeta ezt mind megparolom kicsi ojajon.Amikor jo puha lett es a paradicsom kiengedi a levet pirospaprikat teszek bele es felontom vizzel.Ha megfott tejfolos habarast teszek bele es osszeforralom.
2010. okt. 12. 12:19

Lehetőleg mindent habarok petrezselyem majdnem mindennek a lelke, nó meg a kapor.


FÜSZERKEVERÉKES VÍBEN MEGPÁROLOM ÉS BEHABAROM


cukornélkül

2010. júl. 24. 23:04
cukor a finomfőzlékbe nekem fura sztem felesleges ezt is cukrozni. de a fokhagyma tényleg jó bele, ill. a petrezselyem. mi nem pároljuk meg, hanem egyből vízbe tesszük, és mikor megpuhult akkor teszünk bele habarást...
2010. júl. 24. 22:51

A zöldségeket forró zsírra dobom,pici só,egy szem kockacukor, esetleg zúzott fokhagyma.

Kicsit párolom.Megszórom vágott petrezselyemmel,Utána gyorsan egy evőkanálnyi liszttel jól elkavarom,kicsit lekapatom,de ne égjen meg,mert most ez lesz a rántása a főzeléknek.Itt ha akarsz egy kis őrölt paprikával megszórhatod (késhegynyi),és gyorsan felöntöm vízzel,hogy ellepje.Teszek bele 1-2 babérlevelet,2 erőleves kockát.

Ha megfőtt 1 pohár tejfölt,1 púpos evők. lisztel simára kavarni,főzelék lével felhígítva bele önteni.Kis cukor,ecet(4l.főzelékhez 1 evő cukor,3 evő.10%ecet)

2010. júl. 24. 22:42

Mi nagyon szeretjük!!


A mirelit vegyes zöldséget felengedem vízzel, kb annyival, hogy 1 ujjnyira ellepje.

Dobok hozzá 1 leveskockát.

Borsozom.


Ha a zöldség megfőtt, vékony rántást készítek, szórok bele cukrot, majd tejjel és tejszínnel fölengedem és belecsurgatom a főzelékbe.

(a finomfőzinek a tájékára sem illik a tejföl!)


Sok petrezselyemmel megszórom, forralom egy-két percig még és kész.

2010. júl. 24. 22:16
Olajon, vagy egyéb zsiradékon megfuttatom a zöldségeket, zúzott fokhagymával együtt, felöntöm egy kevés vízzel (vagy húslevessel-ez jobb!),rakok rá ételizesítőt, borsot, megpárolom, majd tejföllel és egy kis lisztel behabarom. Néha előfordul, hogy teszek bele egy kevés rántást, olyankor kis tejfölt is teszek bele, összeforralom, és kész. A fokhagyma szerintem nagyon feldobja!
2010. júl. 24. 22:10
Én vajon párolom meg a zöldségeket,utána felengedem tejjel,,pici tejszínbe elkeverem a keményítőt,Ezzel besűrítem,sózom borsozom és sok petrezselymet vágok még bele.
2010. júl. 24. 21:48
Azt is megköszi :)
3. 546185aeac (válaszként erre: 2. - Katinkaboszi)
2010. júl. 24. 21:48
Köszi. Írsz arányokat is ?
2010. júl. 24. 21:46

ha fagyasztott zöldséget gondolsz, akkor előbb megpárolom, majd ha már puha, akkor elkészítem a sűrítést, nálunk a tejföl és liszt keveréke az, vízzel felengedem, és habverővel igen simár a keverem, majd ráöntöm a készre főtt zöldségre és kicsit együtt főzöm tovább.

Nagyon finom, ha a végén kevés petrezselyem zöldet is vágsz rá :)

2010. júl. 24. 21:41
Hogy készíted a finomfőzeléket?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook