Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Hogy kell gondozni a cserépbe ültetett minirózsát? fórum

Hogy kell gondozni a cserépbe ültetett minirózsát? (tudásbázis kérdés)


2011. febr. 21. 14:07
Az a fontos,hogy télen hűvös,világos helyre kell tenni,locsolni is ritkán kell ilyenkor.
7. Ritmus (válaszként erre: 1. - Bdiuci)
2011. febr. 20. 17:42
Csak akkor marad meg, ha kiülteted a kertbe. És azt is időben.
2011. febr. 20. 16:36

ha marad rajta levél akkor mindenképp megmarad...

nekem olyan is volt már hogy egy minimális zöldelése volt a szárának, nem bírja szegény a panelt:S

a kertes házaknál vírítanak az én születésnapi rózsáim :)

Melyik kinél...:D

2011. febr. 20. 15:38
Igen igen, ami ki lett ultetve, az mind él és virul. Persze most nem, de ahogy bejon a melegebb ido, máris ébredeznek és virágoznak.
2011. febr. 20. 15:36
Volt nekem már párszor ilyen rózsám, de cserépben sokáig nembírta egyszer se. :-( Most meg még messzi a tavasz...
3. mliv
2011. febr. 20. 15:36
Amikor én kaptam a páromtól, vigyáztam rá mint a szemem fényére, öntöztem kb, hogy mindig nedves legyen a földje, stb stb, aztán majdnem kinyúlt. Végül kiültettük a kertbe , azóta gyönyörűbbnél gyönyörűbb virágokat hoz már évek óta. Nem is értem, pedig az eladónő azt mondta, benti virág... na ja... szóval néha megmásszák a hangyák, ki van téve az időjárásnak, de úgy látszik, ezt élvezi :)))
2011. febr. 20. 15:26

Nincs semmi titka neki nem kell túlöntözni.

Mienk már szép kinnt kertben van 2 tő is amik már több éve élnek kinn.

2011. febr. 20. 15:22
Hogy kell gondozni a cserépbe ultetett minirózsát? Tavasszal szeretném kiultetni a kertbe, és szeretném ha addig kibírná. :-)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook