Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Hogy bízzak meg benne ezek után?! fórum

Hogy bízzak meg benne ezek után?! (beszélgetős fórum)


1 2
41. bianna (válaszként erre: 33. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jan. 3. 23:44

Kicsit zavaros nekem ez az ügy. Ha a ti oldalatokon már le volt szervezve minden, és ő kezdeményezte a szervezést, akkor a másik társaság, hogy jöhetett képbe?

Ha nekem már programom van valakivel, akkor az az időpont már foglalt. Azt tiszteletbe kell tartani, és a másiknak kell új időponthoz alkalmazkodni.

Egy ilyen húzás után, tőlem biztos nem kapna második esélyt.

40. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 39. - Epresturmix)
2022. jan. 3. 18:55
Én sem vagyok az a sülve-főve együtt típus. Nem nagyon zavart volna, ha nem szilveszterezünk együtt, a páromat meg pláne nem zavarta volna, de ezt, azért nem egészen így kellett volna megoldani. A fiúk mentették a helyzetet. Jót poénkodtak a történteken. Ezzel ők le is zárták az ügyet. Végül is nem alakult olyan rosszul az este, de azért csak rányomta a bélyegét, hogy egy picikét meg lettünk szívatva. Úgy tűnik túl fogom élni, az élet megy tovább. Adódnak az életben cifra helyzetek, ez pont ilyen volt.
39. Epresturmix (válaszként erre: 33. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jan. 3. 17:02
Akárhogy is, de vannak dolgok amikre nem tudok én sem legyinteni. Az egyik az pont ilyen. Pedig én aztán nem is vagyok egy pióca barátnő, türelmes vagyok, megértő, nem bújok a másik seggébe. Na. De azért ez…🥴
38. 93cc040b09 (válaszként erre: 36. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jan. 3. 04:21
A bizalom törékeny dolog....ha valaki visszaél vele, utána vége a dalnak ...legalábbis nálam. Gondold át!
37. c9155193c4 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jan. 3. 00:38
Szakíts a barátnőddel.
2022. jan. 2. 23:45
Köszönöm a hozzászólásokat! Átgondolom. Most rossz érzések vannak bennem. Egyszer lehet megtudjuk beszélni. Most úgy érzem, hogy nem tudok benne bízni többet.
35. michelle.r (válaszként erre: 23. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jan. 2. 22:49
Egy barátság ezen nem mehet tönkre. Ha tönkre megy, sose volt barátság. Nyilván nem azért nem szólt hamarabb, hogy szívasson, hanem mert akkor alakult másképpen. Ha anyagi veszteség ért, fizettesd ki vele.
34. Lilu62 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jan. 2. 20:56
Ő soha nem volt a barátnőd! Ne bízz benne, mert mindig ki fog használni! Én a telefont sem venném fel, ha hívna, sőt kitörölném mindenhonnan, de leginkább az életemből.
33. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 30. - Epresturmix)
2022. jan. 2. 19:54

Tudod mi esik leginkább rosszul, hogy ezt az egész szilveszteri bulit ő kezdte el szervezni és a páromnak nem is volt igazán kedve hozzá. Én győzködtem, hogy menjünk, mozduljunk ki,biztos nagyon jó lesz. 2-3 naponta hívott, és nem nagyon értettem ezt a döntést. Tudom, hogy nem mindenkinek vagyok fontos, nekem se fontos mindenki, de aki nem fontos azt nem nevezem minden alkalommal drága barátnőmnek. Én a számomra nem fontos embereknek is megadom a tiszteletet, egyetlen embert nem hoznék ilyen helyzetbe.

Szerintem is felejtős. Tényleg nincs erről mit beszélni, túl kell lépni rajta.

Szomorú, hogy itt tartunk.

2022. jan. 2. 19:38

A legnagyobb kérdés.. Neked kellett fizetni az ő részüket? Gondolom nem. Nem a te pénztárcád bánta,ha elbukták az összeget.



6 helyett csak 4 szilvesztereztetek? Nagy cucc. 🤷‍♀️

ennyire fügsz tőle,hogy nélküle nem tudod jól érezni magad?

Neked semmi más bajod nincs mint sérült az egod.


Ha ezt notorikusan csinálná a barátnőnek nevezett valakim, akkor lenne jogos a kiakadás + a kapcsolat megszakítás. De ilyesmiről sehol nem írsz..

így meg..

31. Scherlock (válaszként erre: 28. - Channa*)
2022. jan. 2. 19:30

Igen, és nem azonos fi nézőpontjával.


Nálunk is így megy, bár biztosan mi vagyunk rosszul bekötve...

2022. jan. 2. 19:19
Én megértelek valahol. Van pár barátnak nevezett ismerősöm, aki rendszeresen eljátszotta velem, hogy menjünk ide, menjünk oda, aztán aznap mindig más emberek lettek fontosak, hiába volt megbeszélve hetekkel előtte. Már nem az ismerőseim. Messziről kerülöm őket. Tegyél hasonlóan. Nem vagyok hisztérika, mert nem. De úgy gondolom, hogy mást is le lehetett volna mondani, rám hivatkozva. Vannak olyan emberek, akiknek nem vagy fontos! Neki sem! Felejtős! :)
2022. jan. 2. 19:17
Hogy bízz benne? Sehogy. Senkiben.
28. Channa* (válaszként erre: 27. - Scherlock)
2022. jan. 2. 19:12

Én!?

Miért?

Én leírtam, hogy milyen egy barátság;)

Nálunk ez így megy.

Ha a barátnőm azt mondja most, hogy nincs kedve velem beszélgetni 5 perc múlva, mert inkább egy másik barátnőnkkel akar, akkor azt mondom, hogy jó szórakozást, majd beszélgetünk máskor;)

27. Scherlock (válaszként erre: 25. - Channa*)
2022. jan. 2. 19:01
Na, látom beléptél te is az ellenség csoportba. :D
26. Scherlock (válaszként erre: 23. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jan. 2. 18:59
Ha két héttel előbb szól, akkor is köpködnél itt rá...
25. Channa* (válaszként erre: 14. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jan. 2. 18:58

Így már értem és azt gondolom, hogy miért ne tehette volna meg?

Lehet, hogy nem kedveli azt a párt, aki még veletek ment?

Vagy tudja, hogy milyen szokott lenni és másra vágyott?

A hely nem tetszett nekik?


Egyébként a másik barátnő nem közös?

Nem lehetett volna összehozni a két társaságot?


Szerintem kár ezen bosszankodni, bosszút tervezni, megszakítani a kapcsolatot, stb.

Megtörténik az ilyen és mindenkinek joga van eldönteni, hogy mihez van kedve.


Mi most pl. nem mentünk szórakozóhelyre, mert nem akarjuk elkapni az omikront, így HB. volt nálunk és az jött akinek kedve volt.

Nem sértődünk meg, ha valaki máshogy döntött, attól még a barátunk marad.

A barátság nem arról szól, hogy sülve-főve együtt kell lenni;)

24. 5236d12e25 (válaszként erre: 23. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jan. 2. 18:55

Felnőtt vagy állításod szerint. Még is úgy höbölögsz mint egy tini.


De igen úgy adod elő mintha csak is körülötted forogna a világ.


Mi a fórum lényege? Szídni kell a barinőt? Buksi simizni? Bologatni neked adva igazat?

23. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 20. - 5236d12e25)
2022. jan. 2. 18:50

Még mielőtt hozzászólsz a témához nem kéne elolvasnod miről van szó? Ki írta, hogy csak egy barátnője lehet? Amiket ide írogattok a sok rosszindulat, mind belőletek jön.

Tudom, hogy több barátnője van, mint ahogy nekem is. Semmi baj nem lett volna, ha legalább két héttel hamarabb szól, de le volt foglalva a hely.

22. Scherlock (válaszként erre: 20. - 5236d12e25)
2022. jan. 2. 18:40
Ja ja ja...
21. Scherlock (válaszként erre: 19. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jan. 2. 18:39

Komolyan!???



Akkor miért reagálsz? :D

2022. jan. 2. 18:37

Hm.. Értem. Tehát az embernek csak is kizárólag 1 öribari leglegleg barátja/barátnője lehet..több nem, és persze annak az egynem mindent alá kell rendelnie. Nem jöhet közbe semmi.. A másik meg olyan pancser, hogy függ attól az 1 személytől..

a 2 társaság meg még véletlenül sem szilveszterezhet együtt.. 🤨🤔

19. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 17. - Scherlock)
2022. jan. 2. 18:33
Elég régóta felnőtt vagyok. Válaszoltam a kérdésedre. ennyi. Ha ez neked pufogás,oké legyen az. Nem érdekel mit gondolsz.
18. Scherlock (válaszként erre: 14. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jan. 2. 18:26

Aha, már látom.


Törékeny ego...

17. Scherlock (válaszként erre: 16. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jan. 2. 18:26

Nézd, azért nőj fel.


Őszinte volt. Nem mondom, hogy a legjobban döntött, de ha csak az ő szempontját nézi, akkor neki az volt az okés.


Nagy szavak ezek, hogy ne számítson rád...


Semmi se rózsaszín mindig, de attól még lehet jó, nagyon jó is.


Ha neked ennyi, akkor zárd le, aztán cső.


Az, hogy itt pufogsz, nem változtat semmin.

16. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 15. - Scherlock)
2022. jan. 2. 18:21
Dehogynem! Elmondtam, hogy ez nagyon gáz és a továbbiakban ne számítson rám. Szerinte nem az!! Túl fogok rajta lépni, csak még fel kell dolgoznom.
15. Scherlock (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jan. 2. 18:17

Nézd, legalább őszinte volt.


Vagy tovább lépsz, vagy nem.


Gondolom, neki azt nem mondtad el, hogy ez igenis sz@rul esett neked...

2022. jan. 2. 18:15
Vagyok én a párommal + egy házaspár és a barátnőm a párjával. Így szilvesztereztünk volna hatan, egy bizonyos helyen, ami már le volt foglalva. És az én kis barátnőm 28.-án este, mondta nekem, hogy nem velünk fog szilveszterezni, hanem egy másik társasággal.
13. 37e1ff8723 (válaszként erre: 2. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jan. 2. 18:12
Téged miért nem?
12. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 11. - Channa*)
2022. jan. 2. 18:06
Nő vagyok.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook