Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Hőgörbe, lh teszt alapján mikor lehetett ovulációm? fórum

Hőgörbe, lh teszt alapján mikor lehetett ovulációm? (tudásbázis kérdés)


2014. dec. 18. 00:12

ugy látom, hogy rosszul linkeltem, bocsánat ... itt a kép


[link]

2014. dec. 18. 00:08

sziasztok


sziasztok


nekem is segitenétek? nem látom a keresztet, nem mutatja. Beteg lennék, vagy terhes? vagy most ez micsoda akar lenni?


[url= [link]

2014. okt. 29. 18:43

Úgy tudom, 24 órával a leesés után még bőven benne vagytok az időben.

Nekünk a leesés napjának estéjén jött össze a baba, nagyon gyorsan, rögtön az első hőmérőzős hónapban. Lh tesztet nem csináltam, csak szájban hőmérőztem minden hajnalban ugyanabban az időpontban.

Mi a leesés napja előtt is együtt voltunk minden nap, és mégis elég "erős" volt a sperma, mert hátráltató tényezők ellenére (ciszta, rendszertelen mensi) is megfogant a babánk.

Drukkolok, hogy sikerüljön Nektek is!

2014. okt. 29. 18:23

sziasztok, tudna valaki válaszolni, hogy amikor a hő leesik, az jelenti a tüszőrepedést? hogy lehetséges, hogy az lh tesztem meg másnap volt pozitiv, amikor már felugrott? ez igy rendben van? én úgy tudtam, hogy az erős pozitiv lh teszt, az lh csúcsot jelzi, vagyis a tüszőrepedés közeledtét. Utána még él a petesejt 24 óráig. A spermáknak mennyi idő kell a feljutáshoz? Mikor jó szexelni, ha tutira akarunk menni?


csatolom a görbém:


[link]


valaki segitene ezt velem kielemezni? köszönöm szépen

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook