Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Volt vagy nem volt ovulációm? fórum

Volt vagy nem volt ovulációm? (tudásbázis kérdés)


2015. máj. 7. 13:24

Szerintem megvolt. Ha az ovuláció napján reggel teszteltél, és mondjuk dél körül megvolt a csúcs, akkor másnap rennelre kaphatsz negatív eredményt, mert túl sok idő telik el a következő tesztig. Én azt olvastam, hogy az ovuláció szempontjából necces napokon többször (pl. délben, és este 10-kor, esetleg még reggel is) érdemes ilyenkor tesztelni, mert így le lehet fedni kb a napot.


Egyébként a helyedben mindenképpen kiegészíteném a hőmérős módszerrel, mert szerintem az sokkal megbízhatóbb, az ovulációs teszt kiegészítésnek tökéletes.

2015. máj. 7. 13:14
Hétfő óta csinálok ovulációs tesztet. Hétfőn egy csík, kedd kettő de jóval halványabb, tegnap kettő erősebb mint kedden de halványabb a kontrolcsíktól, ma full negatív. Szerintetek volt ovulációm? Tapasztalt már valaki ilyet?
2015. máj. 7. 13:13
Hétfő óta csinálok ovulációs tesztet. Hétfőn egy csík, kedd kettő de jóval halványabb, tegnap kettő erősebb mint kedden de halványabb a kont

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook