Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Lehet hogy nem volt ovulációm? fórum

Lehet hogy nem volt ovulációm? (beszélgetős fórum)


2010. jún. 18. 15:49
Most már ez se mérvadó,elkaptam valami hasmenéses lázas nyavalyát,ugyhogy ezt se tudom nézni:(
2010. jún. 17. 10:38
Ma kezdett a hőm felmenni rendesen 36,8.A mikroszkópon semmi,folyás semmi.Lehet megint 4napra emelkedett mint multkor:)
15. Inci79 (válaszként erre: 13. - Dadbbc4cf8)
2010. jún. 16. 07:15
Leht,csak ha meghalad a ciklus bizonyo hosszt,akkor nem lesz baba belőle.Nekem az előző ciklusban 2 hónapig próbálkozott a szervezetem. :-(
2010. jún. 16. 07:04
1ébként nekem éves mensi naptár bejegyzéseim vannak a hőm füzetbe vezetem
2010. jún. 16. 07:02
Lehet olyan is hogy a szervezetem többször próbálkozik a tüszőrepesztéssel az érett pete meg ott van bent pár napot?
12. Inci79
2010. jún. 16. 06:52
Lehet még nem repedt meg a tüsződ.
11. Inci79 (válaszként erre: 10. - Dadbbc4cf8)
2010. jún. 16. 06:50

Ezt találtam neked:


A peteérés az egy folyamat, ami a menstruáció első napján kezdődik és a tüszőrepedésig tart. Addig növekszik a pete, vagyis inkább több, ami közül kiválik egy ez lesz a vezértüsző, a többi elsorvad. a peteérés végén a tüsző, ami a petét tartalmazza az LH szekréció hatására, ami megemelkedik megreped és kilökődik a petesejt. Ezt az LH csúcsot mutatja ki az ovulációs teszt. A petesejt kilökődését követően a tüsző helyén alakul ki a sárgatest, melynek produktuma a progeszteron. Ez emeli meg a hőmérsékletet. A sárgatest életartalma 12-14 nap ha nem történik megtermékenyítés akkor elsorvad, a progeszteronszint lecsökken és megjön a menstruáció. Ha lértejön a megtermékenyítés akkor még jobban megemelődik a progeszteronszint, ezt sokszor a hőmérsékleten is látni lehet (ez a trifázisos görbe) és nem csökken le. Vagyis a tüszőrepedésre nagy valószínűséggel lehet következtetni abból hogy a hő megemelkedik és a menstruációig fenn is marad. Ha leesik akkor nem volt tüszőrepedés vagy sárgatest elégtelenség van.

2010. jún. 16. 06:49
A ciklusom 29 napos
2010. jún. 16. 06:48
Csütörtöktől kezdett folyásom lenni, vasárnap volt a csúcs,azóta meg már tök száraz.Én ebben biztam meg legjobban eddig...meg szombat estétől vasárnap dé.u-ig fájt az alhasam rendesen,azóta az se nincs.Már arra gondoltam hogy csak próbálkozik a szervezetem hiába.
2010. jún. 16. 06:45

Nekem ilyen a hőgörbém,gyanítom,hogy nekem megint nem volt rendes peteérésem:


[link]



A multkori ciklusom például 84 napos volt ez miatt,de akkor még nem hőmérőztem.

2010. jún. 16. 06:42
Tudsz mutatni a mostani ciklusodról egy diagrammot?
6. Inci79 (válaszként erre: 4. - Dadbbc4cf8)
2010. jún. 16. 06:40
Fú,akkor az még sokára lesz.Nem lehet,hogy később van ovud,mint ahogyan a mikroszkópod mutatja?Annyi embertől hallottam,már,hogy nem túl megbízható a páfrányosodást nézni.A hő meg elég érdekes dolog,mert elég egy kis nátha vagy gyulladás a szervezetben és már mást mutat a hőmérő.Nekem például 36.3 nál állt meg a hőmérő,a vélt ovú óta szinte minden nap ennyi és a vonal meg csak 1 tizeddel van alatta.Én ovutesztet csináltam szinte végig a hónapban 1-2 nap kihagyással és még mindig halványan ott van a második csík is,pedig már 10-én meg kellett volna jönnije.A terhességi tesztem meg negatív.Nekem ovunál 4 tizedet ment csak fel a hőm,úgyhogy a tiéd még jobb is mint az enyém.Az,hogy 4 nap után ment csak fel,az nem gond,van ilyen,csak maradjon is ott.
2010. jún. 16. 06:35
A maybe babyt most kezdtem használni előirás szerint reggeli nyálból fogmosi előtt.
2010. jún. 16. 06:32
28.-án kellene megjönnie. A mult hónapban 35,5 volt az ovu előtti hőm és akkor is csak 4napra rá ment 36,5 fölé
3. Inci79 (válaszként erre: 1. - Dadbbc4cf8)
2010. jún. 16. 06:22
Nem ment a vonal alá a hőd?Mikor kellene megjönnije?
2010. jún. 16. 06:09
Jaés a ciklus.hu szerint vasárnap lett volna ovulációm ahogy azt éreztem is,akkor volt némi páfrány reggel, azelőtt és azóta se. Vasárnap este szexeltünk a férjemmel...
2010. jún. 16. 06:02
A tüneteket mindet észleltem magamon, volt tojásfehérje szerű folyásom, volt hasszurka,sőt aznap reggel a maybe baby-m is mutatott némi páfrányosodást de nem olyan igazit.Azután másnap reggel semmi páfrány szárazság is bekövetkezett, a reggeli hőm viszont se le se föl nem megy.A folyás már elindult 3nappal előbb utána hasszurka olyan megakarjönni érzés.A 4. napon meg némi páfrány. A reggeli hőm is aznap lement 35,8ra de utána való napokon nem megy föl.Ez most 3napja van igy(a vélt petekilökődéstől).Ma reggel megint 35.8 volt(az első fázisos 36,2 mensi után),páfrány semmi. Lehet hogy nem bir kijönni a petesejt csak akar?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook