Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hisztek a számmisztikában vagy a születéssel adódó számok jelentőségében? fórum

Hisztek a számmisztikában vagy a születéssel adódó számok jelentőségében? (beszélgetős fórum)


2010. dec. 5. 16:42

Sziasztok!

Nagyon szeretnék elmenni egy számmisztikushoz, hogy egy kicsit utánajárhassak, hogy vajon jó úton haladok-e az életben?!

Tudna nekem ebben valaki segíteni? Pest megye, Budapest lenne e legjobb.

Köszönöm segítségeteket!

Üdv, Niki

16. 2ed619333f (válaszként erre: 15. - Boginde)
2010. aug. 15. 22:46
ehhez pontosabb adatot kellene tudnom.egyébként olyan nincs, hogy rosszkor születtél, maximum nem ismered a feladataidat, képességeidet...azokat könnyitő életutat,stb.Ha érdekel, írj privit:)
2010. aug. 14. 17:31

Nem tudom mit jelent, de az én születési számom a 11-es körül forog. Ráadásul szept. 11.

Rosszkor születtem?

2010. aug. 4. 07:47
Az ahogyan használod az alatt azt értem, ahogyan szólitanak, pl ha Éva vagy, de inkább Évinek hivnak, vagy nevezed magad..
13. 2ed619333f (válaszként erre: 10. - Evawitch)
2010. aug. 4. 07:45
A te anyakönyvedben szereplő neved kellene, és esetleg még az a név, ahogyan használod.A tájékoztató egyébként nem volt túl bő, csak a számok alapján arról irtam csak, amit az első hozzászólásodban irtál..ennél jóval bővebbek is vannak, sőt, egy konkrét napot is meg tudok saccolni, hogy alkalmas e vmire..pl, ha vki októberben házat akar venni, kiszámolás alapján meg tudom mondani, hogy akkor érdemes e foglalkoznia ezzel...stb.vagy egy megbeszélésről az adott napon, ilyenek..nekem ez a legérdekesebb része már:)
2010. aug. 3. 11:34

Régen én is foglalkoztam ilyesmivel, de elhanyagoltam.

Lehet, hogy kár volt, mert akkor most lehet, hogy nem itt tartanék.

11. t.Ili (válaszként erre: 9. - 2ed619333f)
2010. aug. 3. 11:32
Hú,de profi vagy!
10. Evawitch (válaszként erre: 9. - 2ed619333f)
2010. aug. 3. 09:46
Köszi a bővebb tájékoztatót. Milyen név kellene?
2010. aug. 3. 08:40

1986.09.09

A 9-es és a 6-os valóban megtalálható.A 6os azonban nem sátáni szám, és a neved nélkül, amit tudok mondani az az, hogy vannak neked is rengeteg jó tulajdonságaid, viszont a számokból adódóan hajlamos vagy arra, hogy ne találd meg a középutat...tehát vagy túl jóhiszemű, vagy túl hitetlen..ha már ezt hoztad fel, viszont ez az élet többi területén is igy van.Annyi lenne a dolgod, hogy megtaláld a középutat...vagy szeretsz, vagy gyűlölsz..stb...nem nagyon tudod értékelni az életet, gyakorlatias a gondolkodásod, és hatalmas a biztonság iránti vágyad.Meg kellene próbálnod igazságosan szemlélni a dolgokat, mert akkor harmónikussá tudnál válni..és szerintem szeretnél is, csak az önfejűséged átcsapott a negativ oldalra, amit ha kiküszöbölnél igazán remek dolgokra lennél képes..a 6-os és a 9-es szemben állnak ugyan egymással, az egyik szubjektiv, a másik objektiv..idealista-realista..stb..de mindennek van középútja, és létezik szabad akarat..név alapján tudnék többet arról, hogy hogyan könnyithetnéd meg a dolgodat..

8. Evawitch (válaszként erre: 2. - Naplemente.)
2010. aug. 3. 08:06

1+9+8+6=24,2+4=6 szeptember=9 9. napon születtem=9 9 óra=9 15=1+5=6

Így lesz 69996

Én sem hiszek semmiben, de elég fura ez így.

2010. aug. 3. 07:39

Egy alaptankönyv egyik példáját hoznám fel, ami szintén furcsa, azoknak, akik nem hisznek ebben.A 11es egy mesterszám a számmisztikában.

2001.09.11. terrortámadás

Az első becsapódó gép az American Airlines 11-es járata.

Fedélzetén 92 utassal...9+2=11

A személyzet száma 11 volt.

A WTC tornyai 110-110 emeletesek voltak.

Maga az épület is a 11-es számot szimbolizálta.

A második becsapódó gépen 56 utas volt...5+6=11

A személyzettel együtt 65-en voltak a gépen...6+5=11

A pentagonban 74 egyenruhás katona vesztette életét...7+4=11

Még aznap este összedőlt aWTC közelében álló Salomon Brothers épület ami 47 emeletes volt...4+7=11..

Osama B.L. neve is 11-es számra jön ki...

Furcsa azért, úgy gondolom..:)

2010. aug. 3. 07:33
Már megint ilyen babonás butaságok!
2010. aug. 3. 07:31
Én foglalkozom számmisztikával.Régen nem hittem ebben, hisz a számok csak számok, de aztán hihetetlen egyezőségekkel szembesültem, és azóta szó szerint beleszerettem ebbe a dologba..
2010. aug. 3. 06:40
Sosem hittem semmiben!
2010. aug. 3. 06:36
Rá fogsz jönni hogy változtass! Ha már eddig eljutottál hogy ezt mind beláttad! Sok sikert hozzá!
2010. aug. 3. 02:05
Miért pont 69996.6? Honnan jött ez?
2010. aug. 3. 01:29

Én nem hiszek semmiben, hitetlen vagyok. Van egy számom, aminek nem tudom, hogy van-e jelentősége. A szám nem más, mint 69996. 6-os elvileg "sátáni" szám, ami szerintem hülyeség.

Csak kezdek rájönni, hogy az én számom elég fura. Egész életemben rosszakaró voltam elég sok emberrel, nem tudok örülni más sikerének, vonzom a rossz dolgokat. Mondják, hogy a pozitív gondolkodás segít. Hiába próbálom, nem megy. Sok rosszat, gonoszságot tettem, amit ennyi idősen, ilyen "ártatlan, befordulós" viselkedésből nem néz ki senki. Folyton jön a bünhődés, sorozatosan. Nem tudok jó lenni. Szóban nem tudom kimondani, hogy szeretlek, bocsánat, köszönöm. A köszönömet mindig németül mondom ki, hogy danke.

Rossz dolgok vannak bennem, a jó dolgok nem igzán értékesek számomra. Nem vagyok segítőkész mindenkivel, nem tudom sajnálni, ha valaki meghal, mert szerintem neki odaát biztosan jobb. Ha valaki bőg, nekem röhögnöm kell rajta, pedig nem vicces.

Na én miért lehetek ilyen? Igazából már kisgyerek koromban sem voltam másabb. Ja, meg lány létemre nem érdekelt a babázás, táncolás, éneklés. Nem voltam fiús, mert érdekeltek a smink cuccok meg hasonlók.

Alapból ilyen hülyének születtem, hogyan lehet változtatni? Akaratom lenne, de egyes dolgok nem tetszenek, ami a normális élethez tartoznak.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook