Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hirtelen szerelem fórum

Hirtelen szerelem (beszélgetős fórum)


1 2
11. Adruzs (válaszként erre: 7. - Mina26)
2013. okt. 20. 13:03
Hát nem tudom, akkor is. Miért nem beszéltétek meg? És ha meg ő is más iránt érdeklődik akkor minek húzni? Az nektek sem és a gyerekeiteknek sem jó, hogyha így éltek.
10. Krisz42 (válaszként erre: 5. - Krisz42)
2013. okt. 20. 13:03
Bocs,lehet,hfélreétettem a ffi státuszát,de ha ő egyedül van,akkor jobb,ha még jobban elzárkozól,mert ahogy viselkedik,az enyhén szólva is furcsa.Mi lenbe,ha magaddal foglalkoznál,h boldog vagy-e?Szerintem 3.nélkül sem vagy az,akkor meg először a férjeddel kellene tisztázni mit is èreztek egymá iránt,nem mással foglalkozni.
2013. okt. 20. 13:02
Krisz..nagyon megláttad benne a lényeget
2013. okt. 20. 13:02
Egy kicsit gyanús nem,hogy telefonon sem beszéltetek,mert Ő nem akarja.Én egyszer leveleztem egy faszival,jó sokáig,na Ő volt az aki nem akart telefonon beszélni,vagy legalább sms-ezni. Kiderült az oka azért elég hamar.A volt férjem volt az,álnéven,kamu fényképekkel :)))
2013. okt. 20. 13:00
köszi a válaszokat.Valahol megérte...de inkább nem..Nem ámítottam,tudta ki vagyok.Nem társat,kalandot kerestem-csak beszélgetni mentem-ezt mindenki tudta aki velem beszélt.És sajnos az egész úgy kezdődött,hogy férj kezdett másfelé kacsintgatni..nem hiszem hogy megcsalt,de nagyon magányos voltam.
6. Adruzs (válaszként erre: 4. - 342402de6d)
2013. okt. 20. 12:59
Akkor meg összeillenek a fórumindítóval...
5. Krisz42 (válaszként erre: 1. - Mina26)
2013. okt. 20. 12:58
Ha beszélhetsz ròla,akkor sem lesz könnyebb.A családod lehet,h szereted,de a férjedet nem.És ő sem téged.Viszont hagynâm Tamást,nem írnék neki,elfelejtenêm.Neki is van egy szerelem nélküli kapcsolata,de ő csak arra hasznâlja az irogatát,h megnyugodhasson a vonzerejével kapcsolatban.Kicsitsokat vársz tőle,ha egyikőtók sem akar kilépni a kapcsolatából.Viszont csak egyszer élsz,ez csak rosszabb lesz,át kelkene gondolni,h meddig fogsz várni,mennyi idő kell,h tényleg rájöjj,boldogtalan vagy.
4. 342402de6d (válaszként erre: 2. - Adruzs)
2013. okt. 20. 12:57

"Miközben ő dolgozik"....

miért?Lehet,hogy épp ő is félrekacsingat.

3. licsi (válaszként erre: 1. - Mina26)
2013. okt. 20. 12:54
Talán ugyanígy el kellene kezdened beszélgetned a férjeddel, ha újra egymásra találtok, boldog(abb) is lehetsz. :)
2013. okt. 20. 12:52
És a férjed tudja, hogy te másfelé kacsingatsz, miközben ő dolgozik és próbálja nektek megteremteni a megfelelő életkörülményeket? Ha tizenX éve házasok vagytok akkor gondolom szoktatok egymással kommunikálni, és szerintem hogy ha valami problémád van akkor azt először vele kellene megbeszélni és nem rögtön regisztrálni mindenféle társkereső oldalakra. Ráadásul a másik férfival szemben sem fair, hogy hagytad hogy beléd szeressen és ámítottad, közben meg eszed ágában sincs lépni...Megérte?
2013. okt. 20. 12:47

Talán nem is fórum téma...de egyszerűen muszáj leírnom

32éves vagyok,van 2gyönyörű gyermekem és tizenéve férjnél vagyok.Van egy 2éves gyerkőc akivel itthon vagyok,nem dolgozom jelenleg.Férjemmel egész jól megvagyunk,de nyáron nagyon összevesztünk,úgy mint még soha.Nem éreztem mellette nőnek magam,elhanyagolt.Ekkor regisztráltam egy oldalra,ahol elkezdtem beszélgetni,főleg férfiakkal.Időtöltésnek kiváló lett,kicsit önmagam lehettem itt.Egyre gyakrabban kezdtem beszélgetni ..nevezzük Tamásnak... aki velem egykorú volt,de egyedülálló.Egyre jobban rájöttünk hogy nagyon hasonlítanak az érdeklődési köreink.Egyre többet beszélgettünk,hiányoztunk egymásnak.Egész nap csak arra vártam,hogy vele beszélhessek (továbbra is csak írásban).Megkaptam tőle azt amit itton nem...elfogadott,szeretett és tudomásomra is hozta.Én is beleszerettem...nagyon.Kicsit furcsa lett utána,hogy nem nyílik meg előttem,nem akar többet elárulni magából mint tudok,nem akar velem telefonon beszélni stb.Nagyon furcsa az egész,mert nem akarom elhagyni a családom és a férjem sem -még egy nagy szerelemért sem.És ő is így gondolkozik.Még most is beszélünk néha,de nagyon fáj.Hiányoznak a szavai a törődése.De ő tudja,hogy lehetetlen köztünk a dolog és magát is védi ezzel.Lényeg,hogy most nagyon szenvedek és ezt magamnak köszönhetem.Közel engedtem magamhoz,túl közel.Próbálok túllenni rajta,de nem igazán megy,főleg hogy senkinek nem tudok róla beszélni.

Köszönöm,hogy meghallgattatok.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook