Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hirtelen szerelem fórum

Hirtelen szerelem (beszélgetős fórum)


1 2
41. shneidera (válaszként erre: 8. - Zamila)
2014. máj. 4. 15:53
Pont ez jutott eszembe amikor olvastam a fórumindítót. Vagyis hogy a férje az!
40. mina26 (válaszként erre: 39. - Bdf78cc352)
2014. máj. 4. 15:28

juj de rég írtam ide.:)

Köszönöm érdeklődéset :)Mondhatjuk úgy,hogy túl vagyok rajta..vagyis már reálisan látom a dolgokat.Nem olyan rég..1-2hete fejeződött be,én dobtam ki.Elegem lett az érzelmi kihasználásból.végig tudtam,hogy nem akarom elhagyni a családom,de szerelmes voltam belé.Még hiányzik persze..nagyon,de tudom,hogy így a legjobb mindenkinek.Értelme nem volt az egésznek.

39. bdf78cc352 (válaszként erre: 1. - Mina26)
2014. márc. 14. 14:19
Szomoru hányan esnek ebbe a csapdába.Remélem azóta rendbe jöttél.
38. fb85cf2fe7 (válaszként erre: 33. - 39dbe380da)
2013. nov. 2. 10:51
Pontosan...Viszont egyre több ilyet hallok én is, úgy tűnik az emberek főleg a nők magába a szerelembe szerelmesek!
37. fb85cf2fe7 (válaszként erre: 8. - Zamila)
2013. nov. 2. 10:49
:-DDDD
36. szomorkodó (válaszként erre: 29. - Fiúsmami)
2013. nov. 2. 10:45
:)
35. licsi (válaszként erre: 32. - Mina26)
2013. okt. 21. 19:02
Lehet, hogy csak be vagy kicsit gyepesedve a férjed mellett, és kell a pörgés, a programok, hogy nőként, emberként is kapjál visszajelzéseket, jól érezd magad a bőrödbe. Olyan, mintha négy fal közé szorultál volna és ezért tudtál egy nem valódi hús-vér szerelembe esni, hogy valahová kivetítsd a hiányod, az érzéseidet. Ha zajlana körülötted az élet, nem lenne időd és igényed egy ismeretlen, látatlan pasiba beleszeretni. :) De ezen csak te tudsz változtatni, akkor is, ha a férjed nem partner ebben és nem szeret kimozdulni. Nem vagytok összenőve, lehetnek külön programjaitok. :)
34. mina26 (válaszként erre: 30. - Licsi)
2013. okt. 21. 13:20
igazad van Ilcsi...mindenben :))
2013. okt. 21. 13:18
Nem tudom, hogy hogyan lehetne igazából beleszeretni valakibe úgy, hogy nem is találkoztál vele. Ez nem valódi.
32. mina26
2013. okt. 21. 12:56
amúgy egyáltalán nem védeni akartam T-t...teljesen tisztában vagyok vele,hogy valamilyen szinten kihasznált és manipulált..még ha nem teljesen szándékosan is.Csak magától az érzéstől nehéz szabadulni,de nagyon szeretnék.Az,hogy magányos vagyok a házasságban pedig azért lehet igen...mert nincsenek közös programok.Férj egyáltalán nem vágyik ilyenre...ez nem elmúlt nála..mindig is ilyen volt sajna.én meg egy aktív nő vagyok :)Neki a kikapcsolódás egyenlő a tv vagy alvással és nem hajlandó a kedvemért kimozdulni..a gyerekek kedvéért is csak néha.
31. Krisz42 (válaszként erre: 28. - Mina26)
2013. okt. 20. 13:43
Ez ellentmondásos.Ha tiszteletben tartotta,akkor vagy nem levelezget vagy igen,de akkor nem ért meg,esetleg elítêl.Ha szeretnéd a férjed,nem lennél magânyos.Azt is írtad,h elhanyagolt,esetleg lehet,h meg akart csalni.Ne csak azt nézd,h te mit érzel iránta,hanem hogy ő mit érez.És nem mindig olyan okokat kell keresni,h pl.valamiért a te hibád,mert...ha elhidegült.Néha csak arról van szò,h már nincs szerelem,mert ahhoz több kell,mint hogy elvagyunk egymással.
30. licsi (válaszként erre: 20. - Mina26)
2013. okt. 20. 13:41

Miért érzed magad magányosnak, ha jó a házasságod és szeretitek egymást? Akkor legfeljebb a barátok, a jó programok hiányát érezhetnéd.

Nem hinnék el mindent, amit ez a Tamás ír. Az biztos, hogy nem valós szerelem a tiétek, neked ő valami pótlék, egy ábrándkép, amibe kapaszkodhatsz. Neked van valós kapcsolatod, ha őneki nincs, biztosan azon van, hogy legyen és számára legfeljebb egy virtuális kis kaland voltál. Ha a férjeddel akarsz maradni, azon kellene dolgozni, hogy ez a házasság valóban jó legyen.

29. Fiúsmami (válaszként erre: 28. - Mina26)
2013. okt. 20. 13:39
:),láttad volna mi milyen képeket tettünk fel ,már szégyellem magam érte és nem tennék már ilyet.Nézd ha gondolod akkor beszélj vele kérdezd meg hozzá költözhetnél e a gyerekekkel?És akkor majd kiderül mi a helyzet.De persze ezt most iróniából írtam.Szerintem kicsi a 2 évesetek.Beálltál egy mókuskerékbe,mikor voltál utoljára a férjeddel kettesben.Én nagyon szeretem a férjemet,de megmondom őszintén Gerard Buttler email címét ha tudja valaki küldje már el.Én sem kapcsolom el a tv-t mikor Madonna énekli Tikk takk tikk takk,még a kanál is megáll a férjem kezében evés közben.Én meg nevetve kérdezem ,tetszik kincsem,ő meg belepirulva ó kincsem,ez csak smink neeem neeem tetszik.És óriásit nevetünk egymáson.
28. mina26 (válaszként erre: 27. - Fiúsmami)
2013. okt. 20. 13:28
Láttunk azért egymásról képeket..persze tudom ez nem mond semmit.De..ez az egész csak kialakult.Tiszteletben tartotta végig,hogy van családom és valahol érthető is a távolságtartása.
2013. okt. 20. 13:23
De lehet hogy a Tomy Boy 150 kg-os és zsíros gennyes pattanásos a bőre,mert ha ennyire megértő pasi akkor már tuti lenne nője,hidd el jót akarunk.Én uncsi tesómmal csomó mindenkit hülyítettünk az egyetemen hasonló módon.Simán írtunk lányoknak,és jókat röhögtünk
26. mina26 (válaszként erre: 21. - 17aadc1082)
2013. okt. 20. 13:21
Ez nagyon jó tényleg és igaz.CSak az a baj,hogy én mindenért magamat okolom..
25. 342402de6d (válaszként erre: 20. - Mina26)
2013. okt. 20. 13:20
Egy jó házasságban nem magányos az ember.
24. 17aadc1082 (válaszként erre: 22. - Mina26)
2013. okt. 20. 13:20
ok, akkor lehet.
23. 17aadc1082 (válaszként erre: 20. - Mina26)
2013. okt. 20. 13:19
".Egy jó házasságban élek ahol szeretjük egymást,de magányos vagyok" -- ez oximoron.
22. mina26 (válaszként erre: 19. - 17aadc1082)
2013. okt. 20. 13:18
Én sem hittem hogy lehet virtuálisan szeretni úgy hidd el...de lehet..sajnos
2013. okt. 20. 13:18

Érdekes gondolatok:


A Tükör törvényei:

1; Minden, amit a másikban kritizálok - ami ellen harcolok -, az bennem van.

2; Mindaz, amit a másik személy rajtam kritizál - és azt sértőnek találom -, az nincs feldolgozva bennem.

3; Minden, amit a többiek kritizálnak bennem, harcolnak ellene, meg akarják változtatni - és, ha ez engem nem sért -, akkor az az Ő feldolgozatlan problémájuk, tökéletlenségük, melyet rám vetítenek,... mert nem tudnak szembenézni vele önmagukban.

4; Minden, amit én a másikban szeretek, az bennem is megvan, magamban szeretem, mert felismerem magam a másik személyében, mivel az egylényegűségünk mutatkozik meg.


"Ha azt gondolod, hogy minden valaki más hibája, akkor sokat fogsz szenvedni. Amikor rájössz, hogy minden Önmagadból ered, akkor megismered mind a békét, mind az örömöt." - Dalai Láma

20. mina26
2013. okt. 20. 13:17
Nem hinném,hogy nő :)) Főleg nem a férjem...mert nem gépezik egyáltalán :) Megadok-e mindent..igaz most nem erről szól a fórum,de sok mindent megadok amire vágyik.Mindent ami nyomta a szívemet tudta.Egy jó házasságban élek ahol szeretjük egymást,de magányos vagyok
19. 17aadc1082 (válaszként erre: 16. - Mina26)
2013. okt. 20. 13:16
Dehogy szeretett. Virtuálisan nem lehet szeretni. Magány ellen??? Baccus, sosem találkoztatok, hogy lenne már megoldás a magány ellen? Na, mindegy. Nőj fel sztem, és ülj le a férjeddel beszélgetni. Ha meg nem megy, válj el, és kezdj új életet egy élő pasival, ne pedig egy elképzelt valakivel.
2013. okt. 20. 13:13
És te mindent megadsz a párodnak?Vagy csak te gondolod,hogy mindent megkap amire vágyik?
2013. okt. 20. 13:11
Lehet nem is férfi hanem nő,de még az is lehet a férjed szórakozik veled,erre nem gondoltál?
16. mina26 (válaszként erre: 14. - 17aadc1082)
2013. okt. 20. 13:11
Hát ez az pont.Az eszem valahol tudja ezt..mégis úgy viselkedek mint egy 15éves tinilány..Utálom az egész érzést és szabadulni akarok tőle,de nem megy.Amúgy meg érzem,hogy szeretett,de tudom,hogy neki is csak szükségmegoldás voltam..jobb mint a magány.
15. Krisz42 (válaszként erre: 9. - Mina26)
2013. okt. 20. 13:10
Tudod itt sokan azzal jönnek ha valaki szakítást javasol,h rendbe lehet hozni,stb.De néha a vélt vagy valós sérelmek megmaradnak és az ember kap dolgokat,amik viszont már nem biztos,h ugyanannyit èrnek,mint az elején.Pl.hajlandó beszégetni,de mivel te akartad,ezért az egész erőltetettnek tűnik,nem nyìlik meg,stb.Akkor hogyis beszéljemeg az ember a dolgokat?Viszont igenis találhatsz olyan ffit,akivel évek múlva is ugyanolyan szép és jò minden,mint az elején.Én is találtam ilyet 2gyerekkel is,nem hült ki a kapcsolatunk,ugyanolyan szerelmesek vunk egymásba,mint 8évvel ezelőtt.
14. 17aadc1082 (válaszként erre: 1. - Mina26)
2013. okt. 20. 13:06

"Megkaptam tőle azt amit itton nem...elfogadott,szeretett és tudomásomra is hozta." -- virtuálisan.

Akarod hogy olyanokat írjak neked, amit hallani akarsz? Mert a pasi ezt csinálta. Elfogadott, szeretett, holott soha nem találkoztatok, még csak nem is beszéltetek. Mégis, mibe szerettél bele? Ennyi erővel ha olvasol egy könyvet, akkor is beleszerethetsz a főhősbe, a felállás kb ugyan az.

Tehát semmi értelme.

13. Fiúsmami (válaszként erre: 5. - Krisz42)
2013. okt. 20. 13:05
Ennyiből nem lehet leszűrni szereti e őt a férje szerintem.
2013. okt. 20. 13:04
Hát te nem szereted a Tamást csupán a róla kialakított képet idealizálod.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook