Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Himalaya termékek fórum

Himalaya termékek (beszélgetős fórum)


1 2
31. csajszika890721 (válaszként erre: 30. - Caterina85)
2011. máj. 19. 12:12
Meg vagyok elégedve a samponnal. :-)
2011. máj. 19. 07:33
Hogy tetszik a sampon? Még mindig jó?
29. csajszika890721 (válaszként erre: 28. - Caterina85)
2011. máj. 10. 14:31
A fogkrém nagyon jó. Én is használom, a tonikból nekem a másik van, de az jó, szerintem amit te vettél, az is jó lehet, majd megkérdezem a barátnőmet, neki milyen, mert ő azt vette, mikor én ezt. hát ezt jól leírtam:-)
2011. máj. 9. 21:16

A hétvégén vettem arctonikot és fogkrémet is. Kombinált bőröm van, tág pórusok, a T-vonalban zsíros, de máshol szárazabb, szóval nem egyszerű a helyzet. :-)

Mélytisztító tonikot vettem, és nagyon tetszik! Még csak 2-szer használtam, de komolyan mondom, hogy nem zsírosodik annyira, mint előtte. És ami még nagyon jó, hogy nem húzódik tőle a bőröm, mint a többi toniktól!

27. csajszika890721 (válaszként erre: 26. - Caterina85)
2011. máj. 4. 10:26

Szia!

A zsíros hajra valót.

Egyébként kicsit fura illata van, mármint nem édes,kellemes, de azért büdösnek se mondanám, csak tudom,hogy vannak akik érzékenyebbek az illatokra,, szagokra.Szóval, ha valaki venni szeretne, szaglássza meg előtte.

26. Caterina85 (válaszként erre: 21. - Csajszika890721)
2011. máj. 3. 22:34
Melyik fajtát vetted a samponból?
25. 18e79e1970 (válaszként erre: 21. - Csajszika890721)
2011. máj. 3. 15:58
Húúúú.... ez nagyon jó hír! Akkor érdemes venni egyet!
24. 18e79e1970 (válaszként erre: 20. - Caterina85)
2011. máj. 3. 15:57

A babasampon valóban jó... :)

A Gliss Kur meg mehet a levesbe :D

23. csajszika890721 (válaszként erre: 22. - Zsuzso100)
2011. máj. 3. 12:47

Szia!

A samponok most le voltak vagy még vannak nem tudom árazva és 1000Ftért vettem.

22. zsuzso100 (válaszként erre: 21. - Csajszika890721)
2011. máj. 3. 06:52
Mennyibe kerül ez a sampon?
2011. máj. 2. 22:18

Szombaton délután mostam meg a hajam az egyik himalaya samponnal és még most is puha. nem szokta eddig bírni a hajam. remélem tényleg beválik és maradhatok ennél. :-)

Amugy a csalán sokszínűségéről még nem hallottam, de majd utána járok. a kamillatea mézzel ízesítve szerintem jó. jó éjt mindenkinek!:-)

2011. máj. 2. 21:11

Érdekes, a Gliss kur nekem sem jött be. Könnyen zsírosodik a hajam, viszont a vége száraz. A Gliss kurtól rémes lesz, mintha nem is mostam volna le a hajamról. Mostanában babasampont használok, ami nem olyan rossz, de a Himalayat is ki akarom próbálni.


Tonikra akkor tutira beruházok, úgyis nemsokára elfogy a másik. Szívesen kipróbálnám az Eucerin termékeket is. Van véleményetek ezzel a márkával kapcsolatban?

19. 18e79e1970 (válaszként erre: 18. - Csajszika890721)
2011. máj. 2. 16:17

Na igen.. a reklámok. Általában velem is jó vásárt csinálnak :D


A kamillázás nagyon jó! Én is szoktam ezt csinálni :) Inni nem nagyon szoktam, valahogy nem az én ízem, de arcra mindenképp jó :) A csalánt akartam még kipróbálni, mert ugye az is mindenre jó... de még nem jutottam el addig :)

2011. máj. 2. 15:46
amugy én is hallottam már, hogy nem olyan jó ha mindennap "agyonra" tisztitjuk az arcot,mert hozzászokik és vhogy nem fog hatni a termék. szóval én se mindennap hajtom végre a "műveletet" radírozni 2 szer szoktam hetente és arcmaszkot 1szer használok amugy tisztito és tonik(és a tonik amit pár napja használok nagyon jó) amugy én szeretek kamillával inhalálni, majd letörlöm az izzadságot az arcomról és a kamillás vizbe mártok egy vattakorongot és áttörlöm vele az arcom (hetente 1-2-szer) inni is szeretem a kamilla teát, mert megnyugtat. :-)
17. csajszika890721 (válaszként erre: 16. - 18e79e1970)
2011. máj. 2. 15:39
és pedig a gliss kur nem egy "gatyi". hát igen, reklámoznak vmit, és én pl. pont olyan vagyok, hogy még csábít is, úgy kipróbálnám, összebeszélnek mindent(tudják hogy kell eladni egy terméket) aztán megveszem és általában semmi extra. én vmelyik nap gyűjtöttem össze alig vagy félig használt dolgokat, amik nem igazán váltak be nekem és szerintem odaadom tesómnak, hátha neki jó lesz.:-)
16. 18e79e1970 (válaszként erre: 15. - Csajszika890721)
2011. máj. 2. 15:31
Szerintem elég jó. Nem egy olyan, amitől dobsz egy hátast, de nekem már az is segítség, ha csak kétnaponta mosok hajat :D Azért is próbáltam ki, mert nincs benne színezék, és nem is krémes állagú, így kisebb az esélye is, hogy rajta marad a hajadon. Sajnos én már jártam így.... Nagy okosan vettem Gliss Kur Asia Spa-t talán ez a neve, ami göndör hajra való, h majd egyenesebb lesz... nem az, h nem lett egyenes, hanem benne maradt a hajamban a sampon, és komolyan mondom 10percig öblítettem, de rosszabb volt mint mosás előtt.. Ja, meg szállt is tőle... Úgyhogy még megvan az egész tubussal :S:D
15. csajszika890721 (válaszként erre: 12. - 18e79e1970)
2011. máj. 1. 15:09
és milyen a Pantene Aqua Light? nekem van most mintám de még nem próbáltam. én a pakolásán gondolkozom. hát igen. én is rengetek mindent próbáltam és egyiktől sem ájultam el az elégedettség miatt...
14. 18e79e1970 (válaszként erre: 11. - Caterina85)
2011. máj. 1. 14:53
Jaaa, egyébként hiba, nem hiba, én nem tisztítom ennyire alaposan minden nap a bőrömet,hogy arctisztító+tonik+krém minden nap. Azt vettem észre, hogy, ha minden nap véghez vittem egy idő után teljesen hozzászokott az arcom, meg kifényesedett, mintha állandóan polírozva lenne :D Aztán most már csak hetente egyszer-kétszer tisztítom le ennyire, és komolyan mondom szebb lett. De leggyakrabban csak ez a szappan, és a gyógy.krém. Reggel pedig csak a szappan...
13. 18e79e1970 (válaszként erre: 11. - Caterina85)
2011. máj. 1. 14:50

Szia!


Nekem kifejezetten tetszik. Egy kicsit száraz a bőröm még, de ez a gyógyszertári krémnek köszönhető, nem a szappannak. A zsírosodást tényleg visszafogja, puha a bőröm tőle.. :) Nekem nagyon bejön. És ahogy az utóbbi időben tapasztalom a páromnak is tetszik az eredmény :D

12. 18e79e1970 (válaszként erre: 10. - Csajszika890721)
2011. máj. 1. 14:49

Én egyelőre tőlük csak szappant vettem... Majd szép sorban mindent, mert ugye a puding próbája is az evés...


Milyen termékek? Milyen más termékek? Arcra semmi. Szó szerint.... A neutrogena, ideig-óráig... Úgyhogy visszatértem a Zynerithez.

Hajra pedig nekem a Pantene Aqua Light és a Garnier Naturals - Aloe Vera sampon. De ez is kifogyóban, szóval valószínűleg váltok Himalayara.

11. Caterina85 (válaszként erre: 4. - 18e79e1970)
2011. máj. 1. 13:12

Mennyire jött be a szappan? Én is gondolkodtam rajta, lassan elfogy az arctisztítóm, most Yves Rocher-t használok, nem rossz, de szárította is a bőrömet, és bezsírosodott ugyanúgy, hiába használtam arctisztító+tonik+krém kombinációt. Ha elfogy, akkor mindenképpen ki akarom próbálni a Himalaya tonikot. Erről esetleg vélemény?

Sampon és balzsam is érdekel, ha van már tapasztalat róla, szívesen meghallgatom! :-)

10. csajszika890721 (válaszként erre: 9. - 18e79e1970)
2011. máj. 1. 12:26
Szerintem akkor próbáld ki a valamelyik arcradírt tőlük. Én a diós arcradírt használom, és nekem ez a legjobb, az eddig használtak közül. Amit még ajánlani tudok, az a tisztító iszappakolásuk. A samponról még majd írok, tegnap mostam meg vele a hajam, kíváncsi vagyok meddig bírja mosás nélkül. Egyébként neked milyen termékek váltak be?
9. 18e79e1970 (válaszként erre: 8. - Csajszika890721)
2011. máj. 1. 09:39
Arcradírt nekem se ártana, olvastam valahol, hogy nagyon jó tőlük. Épp most fogy el az enyém... A samponra mindenképp kíváncsi vagyok! :)
8. csajszika890721 (válaszként erre: 7. - 18e79e1970)
2011. ápr. 30. 15:32
Pont zsíros hajra valót vettem tegnap. Ma próbáltam ki először. Éppen ezért nem sokat tudok róla írni, annyit hogy puha tőle a hajam, de azt még nem tudom, hogy mikor kell majd legközelebb hajat mosnom.:-) (Kíváncsi vagyok, majd megírom a tapasztalatom) mert sajnos használtam már olyan sampont is ami zsíros hajra való volt, de kb. másfél nap múlva újra moshattam meg a hajam.(nem ebből a termékcsaládból valót) Ami nekem a legjobban bevált az az arcradír. Viszont az arctisztítóból legközelebb másikat veszek.
7. 18e79e1970 (válaszként erre: 5. - Csajszika890721)
2011. ápr. 30. 14:48
És a samponnal mi a helyzet? Van kifejezetten zsíros hajra is? Mert a DM-ben én csak szappant kerestem, direkt a fejemre. De kifejezetten jó rá. Használok rá Zinerytet, mert sajnos annak ellenére, hogy 21éves leszek lassan, még mindig nem serdültem ki ebből :( :D És ez a gyógyszertári cucc, hiába jó rá, teljesen szétszáradt az arcom. Gondolkoztam azon, h száraz arcra vegyek-e, vagy zsírosra... Aztán végülis a zsírosra valót vettem meg, ami szintén uborkás és kókuszos... És valóban nem zsírosodik be tőle, puha is. Szóval elnyerte a tetszésemet :)
2011. ápr. 30. 14:16
Szóval szívesen válaszolok a kérdésekre! :-)
2011. ápr. 30. 12:58

Sziasztok!

Nekem többféle termékem van( arclemosó, tonik, bőrradír, arcmaszk, krém, testápoló, sampon)

A testápoló uborkás tegnap vettem és olyan jó érzés mikor felkenem...tényleg hűsítő és ami még j benne hogy nem ragad és nem tart sokáig míg beszívódik a bőrbe. Tegnap vettem még a sampont is, azt mindjárt kipróbálom. A tonikot is tegnap vettem, arról még nem tudok véleményt írni. A többi terméket használom kb. két hónapja és szerintem jók. :-)

4. 18e79e1970 (válaszként erre: 3. - Caterina85)
2011. ápr. 27. 16:29

Szia!

Én ma vettem egy uborkás-kókuszos szappant, zsíros bőrre van, kifejezetten. Sajnos elég problémás a bőröm, és most elkezdtem rá használni egy gyógyszertári kencét... de attól meg marhára szárad is. Gondoltam beújítok ezzel a szappannal. Most mostam meg vele az arcom.. Egész jó, de majd napok múlva többet tudok :)

És Te vásároltál valamit?

2011. márc. 24. 11:30
Várom a további válaszokat! :-)
2011. márc. 8. 21:08

Nekem volt tőlük arckrémem,sajnos nem bírta a bőröm,a párom használja,ő meg imádja (azt azért hozzá teszem,hogy babát várok,és emiatt extra érzékeny lett a bőröm,szóval valószínüleg nem a krém hibája)


A sárgabarackos radírt szeretem,szerintem nagyon jó,ahogy a tonic is,és használtam tőlük arclemosó gélt.Összességében megérik az árukat szerintem.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook