Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Himalaya vagy Alverde termékek? fórum

Himalaya vagy Alverde termékek? (beszélgetős fórum)


2011. jún. 26. 16:30

A hajam zsírosodó, de a vége töredezett(mondjuk abból persze szoktam vágatni.) Olyan sampon kellene, amitől nem zsírosodik, és ami nem szárítja ki a hajam. Amitől puha lesz és lesz fénye...És balzsam?

Az arcom se nem zsíros és nem is száraz... néha előjönnek pattanások...

A bőröm normális, szóval nem kell erős testápoló...

Szóval ezekre milyen/melyik Alverde termékeket próbáljak ki?

2011. jún. 26. 16:00

Engem minden termékük érdekel... az arctisztító, arcradír, dezodor, sampon, balzsam...

Most erre vagyok rákattanva. :-)

4. csajszika890721 (válaszként erre: 3. - Mosolyka1111)
2011. jún. 26. 15:58
A szemkörnyék ápolójukat nagyon sokan dicsérik, és nem drága... voltak olyanok akik azt mondták van olyan jó, mint a más fajta drágábbak...
3. mosolyka1111 (válaszként erre: 1. - Csajszika890721)
2011. jún. 26. 15:31

Én a körömvirágos kézápolót használom az Alverde termékek közül, nekem bevált.

És a szemkörnyék ápolójuk is nagyon jó, szerintem.

2011. jún. 26. 15:30
Szerintem talán az Alverde-ben kevesebb a káros anyag. De abban is akad azért bőven. Figyelni kell nagyon, ha tiszta terméket szeretnél.
2011. jún. 26. 15:29
Kíváncsi vagyok a véleményekre, tapasztalatokra... Én a Himalaya termékeit használom, de gondoltam kipróbálom az Alverdét is és majd eldöntöm melyik a jobb... De azért érdekelne mások tapasztalata, egyáltalán érdemes kacsingatnom az Alverde termékeivel? :-)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook