Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hiányzik, de muszáj volt szakítanom vele , mert nem tudunk... fórum

Hiányzik, de muszáj volt szakítanom vele , mert nem tudunk... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

8. temmp (válaszként erre: 7. - Fórumnyitó (anonim))
2022. nov. 14. 17:56

Ezt a dumat hallottam mar en is :)

Azert keresgelt, mert nem gondolta, hogy en komolyan gondolom. Aztan amikor erezte a lapat szelet a segge alatt, akkor hirtelen tudott a kedvemre tenni, meg torodni, meg keresni. De csak a showmusor resze volt :)


Mi tortent azota??

2022. nov. 11. 14:42

Találkoztunk, mert erőltette, de már más volt részemről. Elmondtam, hogy bizonytalan vagyok, mégis most teljesített olyan kérésemet amit korábban kértem, majd (2 éjszakát aludtam nála) elkezdte átrendezni úgy a házat, mintha már meglenne a költözésem időpontja.

Azt is mondta, hogy eddig nem bízott abban, hogy valóban vele akarok majd élni (emiatt keresgélt mellettem), de most már bízik bennem, és elmúlt belőle az a bizonytalan, rossz érzés, hogy csak szédítem.


Nem értem, hogy nem látja a valóságot. Eddig (a szakításig) mindig mondtam neki, hogy csak türelmet kérek, pár hónapig eltarthat, hogy össze tudjunk költözni, mégsem hitt nekem. Most nem bíztattam, és most hisz a közös jövőnkben, bennem.

6. b9e097a9f6 (válaszként erre: 3. - Fórumnyitó (anonim))
2022. nov. 8. 14:23

“ kifordult magából, és olyan dolgokat vágott a fejemhez amik bántóak és nem igazak, ilyenkor került, és próbálkozott mással ismerkedni,”


Nem így viselkedik az, aki szeret. Ez egy hatalmas red flag.

2022. nov. 8. 11:31
Eszedbe ne jusson vele összeköltözni. Az ilyentől aztán tényleg nehéz megszabadulni akkor már. Most lépj amig nem késő.
4. libikóka (válaszként erre: 3. - Fórumnyitó (anonim))
2022. nov. 8. 10:35
Így már érthető,,nem mennék én sem.
2022. nov. 8. 10:24

65km van köztünk, de egy helyen dolgoztunk. Mindketten eljöttünk a cégtől, és helyben találtunk állást.

Ami probléma volt, hogy ő nehezen viselte ha külön voltunk, és olyankor kifordult magából, és olyan dolgokat vágott a fejemhez amik bántóak és nem igazak, ilyenkor került, és próbálkozott mással ismerkedni, de senki sem volt jó neki, mert közben csak rám tudott gondolni.


A helyzetet nehezíti, hogy ő nem tud hozzám költözni, én pedig nem tudom, hogy oda merjek-e, hisz eddig is viharos volt a kapcsolat -ha külön voltunk, kifordult magából-, ráadásul én még együtt élek a legkisebb gyerekemmel, aki most lesz 19 éves, és bár önálló, süt-főz magának, és örül ha egyedül lehet, de jövőre ő is "kirepül". Itt most nekem van egy nyugis, szép életem társ nélkül, egy már felnőtt gyerekkel, ő pedig egyedül él. Szeretjük egymást, és minden szempontból jó együtt, jó az összhang, érdeklődési kör.

2022. nov. 7. 21:34
enyire szeretted, hogy elengedted? ..miért is nem tudtatok összebútorozni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook