Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hialuronsav porckopásra fórum

Hialuronsav porckopásra (beszélgetős fórum)


16. alinka01 (válaszként erre: 15. - Abri)
2018. jún. 21. 12:02
A cápaporcot nem elsősorban a kollagén miatt szedem, hanem ebben van a glükozamin és hozzá a szükséges MSM, valamint kondroitin-szulfát. Mert nálam a Proenzi és hasonló glükozamin-készítmények nem váltak be. Szedek Kollagént és Hyaluronsavat is, de csak BioCo-gyártmányt, mert ők vállalták ezek szabályos bevizsgáltatását! A többiekről ez nem mondható el!
15. abri
2018. jún. 21. 07:32

Szia! Én a helyedben megpróbálnék a cápaporc helyett más porcerősítőt.

Van a Lenkeinek egy nagy hatóanyagtartalmú kollagén pora. 5000 mg-os ami szintén nagyon jó kopásra. Igaz drága, de a térdem miatt én is keresgéltem, és ezt találtam a legerősebbnek. Még nem vettem, most Gal kollagént szedek ami 1000 mg-os.


Emlékszem egyszer beszélgettem egy hölggyel aki szintén ilyen magas hatóanyag tartalmú kollagént szedett és emiatt évek óta tudta húzni a műtétet. Az a termék már megszűnt azóta, jópár éve volt.

2018. jún. 20. 20:18
Szeretném feleleveníteni ezt a témát, mert segítségetekre szorulok! Kitartóan szedem tablettában a hyaluronsavat, a kollagént, meg még cápaporc kapszulát, de már nem elegendőek a csípőízületem kopásának ellensúlyozására, a fájdalom megakadályozására. Az orvosok szerint pedig még nem tart ott a kopás, hogy a csípőprotézis indokolt lenne. DE akkor mi legyen, mert a torna sem elég! Van valakinek tapasztalata az ízületi résbe adott hyaluronsav injekcióval? Kérem, írjátok meg!
2015. júl. 27. 09:17
Köszönöm szépen nektek.
12. abri
2015. júl. 17. 12:47

A térdemre porcerősítőt szedtem, használt, de egyszercsak elkezdett nagyon fájni. Szedtem mellé a Hyaluron-collagen kapszulát és teljesen elmúlt. Most nem szedek semmit, de néha érzem hogy felálláskor jelez a térdem úgyhogy megint fogok csinálni egy kúrát.

Az egyik a porcot építi vissza, a másik biztosítja a kenést.

2015. júl. 16. 15:05
A hialuronsavat szedem. Heti 5 alkalommal edzek, ebben futás is van. Nagyon jó a térdemnek, az izületeknek. És egy kis plussz ajándék: feszesebb lett tőle a bőröm. Csak ajánlani tudom.
2015. jún. 24. 10:48

Én is ugyanezt kérdezném, hátha az elmúlt két évben valakit érintett :)

Nekem a gerincemben van meszesedés, a reumatológus javasolta, hogy felváltva szedjem kúraszerűen a hialuronsavat valamint a glükózamint.

Ha valakinek van tapasztalata, legyen kedves ossza meg velem! Illetve az is érdekelne, hogy melyik készítmény a legjobb ár-érték arányban (hatóanyag-tartalom szempontjából). Köszönöm ha válaszol valaki!

9. 88eac5aedf (válaszként erre: 8. - Judyt640)
2013. jan. 23. 19:15
Rendben,köszönöm!
8. judyt640 (válaszként erre: 7. - 88eac5aedf)
2013. jan. 23. 19:05
A condrosulfot csak 1 dobozzal szedtem,azért váltottunk a zöldkagylóhélyra mert az természetes és nem bantja a gyomrot.Ha választasz gyógyszert azt nézd meg melyikben van több hatóanyag.
7. 88eac5aedf (válaszként erre: 6. - Judyt640)
2013. jan. 23. 18:43
És használt valamit az a CONDROSULF?
6. judyt640 (válaszként erre: 1. - 88eac5aedf)
2013. jan. 23. 18:30
Nekem is a fiamnak is épitették már vissza a porcot.Én condrosulfal/gyógyszertári /kezdtem majd a zöldkagylohély kivonattal folytattam.Az a lényeg hogy nagy dózisban kell kezdeni és legalább 6 hónapig szedni lassan csökkentve az adagot.Már nekem is kellene ujra,nekem is ezt ajánlotta a reumatológus,de kicsit furcsán/kezembe adott egy adatlapot meg egy vás.kártyát gyógyszertár nevet hogy hol vegyem.Nos nem vettem meg,lehet hogy a zöldkagylóhélyat fogom elkezdeni.A fiam is ezzel kezdte majd a proenzit szedte de 6 hónapig összesen.
5. 88eac5aedf (válaszként erre: 4. - Syria)
2013. jan. 23. 18:02
Még nem használom.Ezért írtam,hogy akinek van tapasztalata,ossza meg velem,velünk.
4. syria (válaszként erre: 3. - 88eac5aedf)
2013. jan. 23. 17:49
Mióta, és hogyan használod?
2013. jan. 23. 17:48
A neten sok jót olvastam róla,de kíváncsi vagyok véleményekre.Sok mindenre mondják,írják,hogy jó mégsem használ semmit.
2013. jan. 23. 17:43
Ez jó, engem is érdekelne :)
2013. jan. 23. 17:42
Kérem ossza meg velem a tapasztalatát,aki használta már a címben szereplő készítményt.Köszönöm!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook