Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Térdben lévő porckopásra elég az injekciókúra? fórum

Térdben lévő porckopásra elég az injekciókúra? (tudásbázis kérdés)


1 2 3
70. Guruljka (válaszként erre: 69. - Kevuka)
2019. márc. 16. 20:18
Elég, ha az indító hsz-t elolvasod.
69. kevuka
2019. márc. 16. 19:53
Ez az oldal nem a porckopásról szól? Hogy kerül ide láthatás téma?
68. Guruljka (válaszként erre: 65. - Epervirág)
2018. okt. 15. 21:13

Ha az apa rendes, akkor hét közben is lehetővé tenném a láthatást,ha éppen úgy ér haza.

De azt tényleg nem értem, hogy anyaként nem tartasz igényt a hétvégékre, hanem ennél az "anyós térde kalácsa" is fontosabb.

67. Bözsi néni (válaszként erre: 65. - Epervirág)
2018. okt. 15. 19:33

Azt írtad korábban, nem is tudtad, hogy a kötelezőn felül is kapott oltást, csak miutánmár megkapta. Ha ott voltál, hogyhogy nem tudtad?


Na mindegy, ne válaszolj. Nincs értelme.


Anyósnak meg műtét kell.

66. Bözsi néni (válaszként erre: 63. - Epervirág)
2018. okt. 15. 19:31

Még jó, hogy a nagyanyját szereti a gyerek, ha ott van minden hétvégén és kapja a sok cukros szart.


A te dolgod, mit csinálsz, én csak csóri kölyköt sajnálom.


Ha a saját tulajdonomról egy idegen (oda be nem jelentett személy) nem akar elmenni, a rendőrök kitessékelik. Ez tény és tapasztalat.

65. epervirág (válaszként erre: 64. - Guruljka)
2018. okt. 15. 18:49
Te most tènyleg nem èrted decemberbe 5 èves lesz a gyerek.Csemő korába kapta ezeket az oltásokat ès egyèrtelmű,hogy nem pèntek dèlután kapta mindig.Föleg minden oltasnál ott voltam.Ahogy a nagymama is innen tudta,hogy mikor kapja ( kapta) a következőt.Meg azt go dolod,hogy eddig nem küldtem el melegebre,se háromszor is,de semmit nem èrtem vele.A gyerek apikájával ,kb : 10 hónapja nem vagyunk együtt.Igy tudja látni a gyerekèt a szüleinèl hètvègèn már ha haza èr addigra ugyanis nemzetközi kamion sofőr.De igen mikor hozza mama vasárnap a gyereket hoz öszibarack levet,gumicukrot,na ezek itthon mindig a kukába landolnak.
64. Guruljka (válaszként erre: 63. - Epervirág)
2018. okt. 15. 17:04

Azért fura, mert az elején írtad, hogy a gyerek ott bármit megtehet, és annyi édességet és cukros vackokat kap, hogy már sok foga rossz.

Most meg véded ezt a helyzetet.

Pedig tudtodon kívül adatja be az oltást a kicsinek, és beszéli meg a következőt. Én elhiszem, hogy ez belefér a péntek délutáni rendelésbe, de ritka az olyan orvos, aki péntek délután is rendel.

Azt is furának tartom, hogy ezek szerint még neked kellene külön kérned, ha a hétvégét a lányoddal együtt akarnád tölteni. De ha nálad megszokott dolog, hogy a munka és az ovi mellett alig látod a saját gyerekedet, akkor ez is rendben van.

Viszont ettől a mama térde nem fog javulni, és ha a szakorvos is a műtétet javasolja, akkor az a megoldás.

63. epervirág (válaszként erre: 60. - Bözsi néni)
2018. okt. 15. 14:02
De ki irta,hogy más vitte orvoshoz a nagymama volt ott meg èn.Rendőre ne vicceljml már a rendőrök akkor mennek már ki ha vèr folyik.Amugy meg ha nem engednèm.ki a gyereket hètvègère lehet belebetegedne a gyerek mert imád ott lenni.Persze jól kibaszunk vele.Nagyon szereti a nagyanját attol függetlenül,hogy sajnos ilyen.
2018. okt. 15. 13:54
Szegény gyerek. Jól kib..sztok vele.
61. Bözsi néni (válaszként erre: 59. - Epervirág)
2018. okt. 15. 13:53
Ha a nyakamra járna, rendőrrel vitetném ki a portámról, ha nem megy önszántából.
60. Bözsi néni (válaszként erre: 59. - Epervirág)
2018. okt. 15. 13:52

Én a helyedben már réges-régen leállítottam volna az "anyósodat". Bíróságon elintéztem volna az egyedüli gyerekfelügyeletet, az apának max. láthatás.


Ezek után, mint a gyermek édesanyja és törvényes képviselője, megtiltanám az ovinak, hogy másnak kiadják a gyereket, ill. a gyerekorvost is a helyére tenném! Ha fű-fa-virág viszi a gyereked oltásra, akkor bármit bead neki?? Milyen jogon??

59. epervirág (válaszként erre: 57. - Andi6020)
2018. okt. 15. 11:19
Igen minden hèten ez van.kb 2 èves kora óta.Addig Gyálrol miotta megszületett 2 naponta jött hozzánk ès reggeltöl estig nálunk volt.Ès nem tudtam erröl sem leállitani róla.ezt kb 6-7 hónapig csinálta akkor már mi is kitudtuk vinni hozzájuk hètvègèn persze csak 1 nap aztán hoztuk is haza
2018. okt. 15. 11:14
Köszi szèpen a kedvesègeteket! Bocsi,hogy itt ország- világ elött nem fogok mindendent leírni.Csak egy kèrdèst tettem fel az elejèn.
57. andi6020 (válaszként erre: 55. - Epervirág)
2018. okt. 15. 09:28
Minden héten ez van? :O
56. fincsi5 (válaszként erre: 55. - Epervirág)
2018. okt. 15. 09:05
Veled is csak többen vagyunk.:(
55. epervirág (válaszként erre: 52. - Fincsi5)
2018. okt. 15. 08:20
Nem az anyosom,sőt már a fia sem a párom.Nem tudom milyen kibuvokat keresek!? Amugy itt valaki kèrdezte,hogy hètköznap is elviszi- e.Nem Pèntek dèlután megy èrte az oviba ès vasárnap este kapom vissza a gyereket.
54. apeeng (válaszként erre: 1. - Epervirág)
2018. okt. 12. 18:08

Nagyon nem mindegy, ki az az orvos, aki injekciót ad, és milyen anyagot.

A nejem évente kap egy injekciót, és tud lépcsőzni..na nem kettesével, de felmászik. Műtétről hallani sem akar.

53. Guruljka (válaszként erre: 47. - Epervirág)
2018. okt. 12. 17:51

Akkor hét közben is elviszi?

Akkor miért hagyod, ha ennyire ellenszenves?

52. fincsi5 (válaszként erre: 51. - Epervirág)
2018. okt. 12. 17:48

Akkor izgulj anyósodért, ha már így hívod.

A francot sem érdekled tovább, mindig kibúvót keresel....nem is értem, mit akarsz/tál?

51. epervirág (válaszként erre: 48. - Fincsi5)
2018. okt. 9. 09:34
Semmit nem kell aláirni.lehet,hogy most már kell.Amugy nem válltunk el a gyerek apjával mivel házasok srm voltunk,de akkor mèg együtt voltunk.A másik meg az,hogy a nagylanyom 14 èves az ő apjával 8 ève nem vagyunk együtt.A húgáèk Bècsbe èlnek ès nem kell papirt aláirnom,hogy kivihetik.Mikor Los Angelesbe mentek akkor igen alá kellett irnom papirt.
50. abri (válaszként erre: 49. - Fincsi5)
2018. okt. 7. 14:54
Igen
49. fincsi5 (válaszként erre: 46. - Abri)
2018. okt. 7. 09:10
Te le tudsz guggolni?
48. fincsi5 (válaszként erre: 47. - Epervirág)
2018. okt. 7. 09:07
Ez sántít, mert a nem kötelezőre szerintem alá kell valamit írni, a SZÜLŐNEK! Ha elváltatok, akkor nem az apa, hanem aki a felügyeleti jogot gyakorolja.
47. epervirág (válaszként erre: 45. - Guruljka)
2018. okt. 7. 09:02
Semilyen èresitèst nem küldenek elöre megmondja a doktornő mikor az ember viszi a gyereket olásra,hogy legközelebb mikor kell vinni.Mivel a nagymama ott volt minden oltasnál igy mindig tudta mikor lesz a következő.Gondolom mama meg felhivta a doktornőt ès megbeszèlte veke,hogy a nem kötelezeőeket is kapja meg.
46. abri
2018. okt. 4. 07:12
Nekem is kopás van a térdemben, alig tudok lépcsőn menni. Szedek porcerősítőt, pl Jutavitost és szinte teljesen elmúlik a fájdalom. Vagy hyaluronos, kollagénes táplálék kiegészítőt. Mindig használ.
45. Guruljka (válaszként erre: 43. - Epervirág)
2018. okt. 2. 20:32

Ma már nem úgy megy, hogy értesítést küldenek, mikor vidd a gyereket?

És hétvégén vitte az oltásra?

44. Guruljka (válaszként erre: 43. - Epervirág)
2018. okt. 2. 20:31

Ha ennyi pénze van, akkor fogorvoshoz is ő vigye el a kicsit, mert a tejfogakkal is kell foglalkozni.

Legalább meghallgatja, mit hibázott az üdítőre meg a cukorra szoktatással.


Sajnálom, hogy ilyen helyzetbe kerültél, de igazából az apai láthatást tényleg le lehetne tudni másképpen is. A nagyszülői láthatásnak sem így és nem ilyen sűrűn kellene zajlania, ezt esetleg meg tudnád beszélni a gyámhatóságnál. Káros befolyással vannak a gyerekre. Neked is jogod van a hétvégékre a kislányoddal.

43. epervirág (válaszként erre: 41. - Guruljka)
2018. okt. 2. 20:24
Hiába szóltam a doktornönek nem èrdekelte gondolom a mama adott a doktornönek pènzt.
42. Guruljka (válaszként erre: 37. - Motor)
2018. okt. 2. 19:11
Sajnálom, hogy Nálad nem sikerült megfelelően a műtét. Van indok arra, hogy miért lett rosszabb? Mondtak valamit?
41. Guruljka (válaszként erre: 39. - Epervirág)
2018. okt. 2. 19:09
Hogy vitte el oltásra a gyereket? A védőnőnek már az első alkalom után szóltam volna.
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook