Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hetekig tartó menstruáció! Akinek volt ilyen, mi volt az oka? fórum

Hetekig tartó menstruáció! Akinek volt ilyen, mi volt az oka? (tudásbázis kérdés)


1 2 3
2013. jún. 1. 16:53
Tavaly szültem, 4 hónap után megjött, aztán következő hónapban normálisan, aztán 1.5 hónap csúszás, utána 3 hónap múlva menstruáltam. Akkor kaptam gyógyszert, megjött, ömlöttem, mint a niagara. Következő hónapban megjött, aztán 1 hónap kihagyás és most 14-én. Ami nekem még sosem volt, hogy nagy alvadt vérdarabok is távoznak. Kezdek beparázni, remélem nincs nagy gond...
4. 46f2f563a1 (válaszként erre: 2. - Moncsicsi83)
2013. jún. 1. 16:46
Épp tavaj 3,5-hònapig barnáztam.Nem volt semmi gond így nem akartak beavatkozni.Több dokinál voltam mire elegem lett.A neten ùtána néztem hogy hormonvizsga kéne és irány az endokrinològus.Így is tettem,rosz volt a hormoneredményem gyògyszert is kaptam és rendben vagyok azòta.Én Pcos vagyok de ennek ellenére sem avatkoztak bele,hozzá teszem én csak barnáztam.
2013. jún. 1. 16:43
Nekem szülés után volt ilyen, de az viszonylag normális dolog. Jól döntöttél, hogy orvoshoz mész, itt csak egy vizsgálat derítheti ki mitől van nálad ez.Remélem minden helyreáll!:)
2013. jún. 1. 16:38

Érdekelne, hogy volt-e már valakinek ilyen, hogy hetekig tartott a menstruációja, és ha igen, mi lett a vizsgálatok eredménye?

Eddig nem jutottam el a dokihoz, jövőhéten, ha törik, ha szakad megyek. 14-e óta vérzek változó intenzitással.

2013. jún. 1. 16:36
Hetekig tartó menstruáció! Akinek volt ilyen, mi volt az oka?
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook