Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Herbalife-os tapasztalat fórum

Herbalife-os tapasztalat (beszélgetős fórum)


2011. dec. 22. 14:39

Na igen,ha a fogyás után ugyan azt az életet folytatjuk mint előtte,akkor még szép hogy vissza fognak jönni a kilók,azért ne várjunk csodát.

Ez csupán egy lehetőség,hogy megkönnyítse a fogyókúránkat. Ha továbbra is reggelente iszod a shake-et nem fog visszajönni a leadott kilókból semmi,én és sok más ember rá a bizonyíték :) És az hogy a "kúra" után is fogyasztjuk kicsit sem jelent problémát,hiszen olcsóbban jövök ki,mint egy átlagos reggelivel,finom és emellett jól is lakik vele a család :)

2011. dec. 22. 13:50

A férjem is fogyott vele 15 kilót, de vissza is szedte ahogy vége lett a kúrának.

Most egy sima diétával fogyott le megint, sportol rendszeresen, este már nem eszik, így tudja is ezt tartani.

2011. dec. 22. 13:21
Én csak jót tudok róla mondani. Régebben az anyukám barátnőjétől hallottam róla,1-2 hónap alatt több mint 10kg-t fogyott vele,majd az ő sikerélménye motiválta anyukámat is,aki szintén elkezdte fogyasztani,és hát nem maradhattam ki én sem a sorból :) Egy hét (!) alatt már látványos volt a változás, ám mára mindegyikünknek sikerült elérnie a kívánt célt,és szerencsére nem is híztunk vissza belőle semmit. Mi is reggeli és vacsi helyett ittuk a shake-et,ebédre rendesen ettünk és nem maradtunk éhesek. Én csak ajánlani tudom :)
2011. dec. 22. 13:03

Ha le szeretnél fogyni, nem ez a megoldás szerintem. Nálunk Anyós csinálta, le is fogyott, de már vissza is jött asszem a fele.. Apósnak meg 2x annyi:(((

Figyelj az étkezésedre, mozogj, és ne egyél 6 után. Ennyi..

2011. dec. 22. 12:59

Szia.

Én kb. 8 éve használtam. Iszonyú jól lefogytam vele Kb. 16-18 kg-ot. De nagyon betartottam mindent. Tehát csak napi egyszer ettem, és reggel meg este ezt a shaket ittam. Nekem volt, hogy kínszenvedés volt, de megcsináltam. Aztán jött a jo-jo effektus és még több jött rám vissza.

2011. dec. 22. 12:45

Sziasztok!


Van bárkinek bármilyen tapasztalata a Herbelife-os fogyókúrás módszerekről?

Hallottam már sok jót a termékeikről,de olyan emberek véleményére lennék kíváncsi,akik használták is. 10-15 kg-t szeretnék fogyni.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook