Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hegkorrekciós műtét, ki a legjobb orvos? fórum

Hegkorrekciós műtét, ki a legjobb orvos? (tudásbázis kérdés)


2023. febr. 5. 10:16

Sziasztok, műtét utáni hegkorrekcióra kit és milyen eljárást ajánlanátok? Ismertek jó,megbízhatóan dolgozó szakorvost? Légy szíves akkor írjatok,ha van saját tapasztalatotok.

Köszi

2022. febr. 15. 11:07
Én is rettentően viszkettem a Contratubextől, pedig semmire nem szoktam érzékeny lenni. És nem is segített. De van akinek segít, szóval hajrá. De mindenekelőtt orvost kellene megkérdezni.
5. Channa* (válaszként erre: 4. - 55Judit)
2022. febr. 14. 19:03

Igen, de azt ki kellene próbálni valahogy, mert én pl. valamire allergiás vagyok és úgy nézek ki ettől, mintha leforráztam volna magam:(


Ugyan ez volt a contratubexel is.

4. 55Judit (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. febr. 14. 17:32
Maria Treben: Egészség Isten patikájából c. könyvében olvasható, hogy a Svédkeserű mindenféle heget eltüntet. A nagyon régit is, és a vadhús kinövést is. Ha nincs meg a könyv, keress rá a PDF változatra, fent van a neten. Ne szabdaltasd magad ha nem muszáj.
2022. febr. 14. 17:29

Igen, sajnos, ha ilyen vagy, akkor valószínű, hogy ismét így gyógyulna, de orvost kérdezz meg inkább.


Krémeket próbáltál már?

Contratubex és dermatix.

Nekem a dermatix segített.

2022. febr. 14. 17:05
Ha így gyógyulnak a sebeid, akkor esélyes, hogy a műtét után még rosszabbul nézne ki. Kérdezz utána ennek!
2022. febr. 14. 15:30

Elestem motorral ahol amiből egy kb 15 cm-es keloidos hegem lett. Nagyon csúnya és zavar, elszeretném tüntetni…

Hegkivágáson gondolkozom.

Mik a tapasztalataitok(hegkorrekció)? Tudnátok orvost ajánlani?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook