Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Házi praktikák szülés megindításához fórum

Házi praktikák szülés megindításához (beszélgetős fórum)


1 2
4. 92f0b0f303 (válaszként erre: 1. - Ancsa19860211)
2011. jún. 27. 07:34

Szia!

Én is túlhordtam a babámat, pont úgy mint te, péntekre voltam kiírva, és köv. kedd reggel 7-re született meg a kisfiam. Nekem sem vált be semmi praktika, én úgy gondolom, hogy a hétfő reggeli magzatvíz vizsgálat indította el a szülés. A szülés nagyon jó élmény volt, természetes. Nem volt hosszú, hajnali 1-re voltam bent a kórházban, és reggelre lett meg Zsombor. Sok sikert kívánok neked, és jó egészséget mind a kettőtöknek.

2011. jún. 27. 07:33
Az nagyon nem jó hogy az anyósod aki idegesít téged ott van a közeledben!!!Ha hiszed ha nem ö az oka!!Biztos festette az ördögöt a falra nem?Nem tudsz elkülönülni tőle?
2011. jún. 27. 07:33

Szia! Néz utána a bábakoktélnak állítólag hatásos! :)

Amúgy nekem egyik terhességemnél se indult meg a szülés a kiírt időpontnál előbb :)

Már megvoltak az indítás időpontjai is de végül addigra megindult magától a szülés nem volt semmi gond természetes úton szültem és nem egyiknek volt 4 kiló felett a súlya :)

Szóval ne aggódj minden rendben lesz anyósodra meg ne is figyelj!

2011. jún. 27. 07:24

Sziasztok!

Múlt hét péntekére voltam kiírva az első kisbabámmal, de sajna még mindig nem érkezett meg. Tudom, ez önmagában még nem hangzik tragikusnak, viszont a családban már fordult elő maradandó probléma túlhordás miatt, ezért aggódom. Ezenkívül a babám a kiírt napon már 3770 g volt és minden bent töltött nappal csak hízni fog. Idáig próbáltam már a lépcsőzést, guggolást, szexet, de egyiktől sem indult be. Vannak esetleg még egyéb hasonló ötleteitek, amik beválhatnak? Kíváncsi lennék tapasztalatokra is, hogy milyen volt a szülés élménye túlhordott kisbabánál: sikerült-e természetes módon megszülni, vagy császár lett belőle, volt-e, akinél spontán megindult a szülés a kiírt időn túl, ill. akinek mesterségesen indították, milyen volt, stb...

Az is baj még, hogy anyósom az egész terhességem alatt káricsált és nekem sajnos sikerült minden vackot bevonzanom (bevérzés, görcsök a közepén, köldöksérv...), pedig meg se akartam hallani a szavát és 1x még rá is kiabáltam, hogy fejezze be. Nos most a szüléssel kapcs is folytatja ezt, így főleg pozitív példákat szeretnék hallani:)

Bocsi, hogy ilyen hosszú voltam és előre is köszi a válaszokat!

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook