Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Házi fogyi club fórum

Házi fogyi club (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
983. d.cila (válaszként erre: 982. - 8b68ade120)
2007. okt. 8. 19:49
Szia! Én sokszor éjjel érek rá gépezni, nem tudom pontosan mennyi az időeltolódás, de én hajnali 3-4-ig is gépezek itteni idő szerint. Winipegben élő volt osztálytársammal is így szoktam "élesben" írni. Nekem bizonyos három kiskorú bitorolja a gépet délutánonként és dolgozom, ott nem mindig géphez jutni. üdv, Cila
2007. okt. 8. 14:45

Most kaptam egy jo hirt.

Ez ez azt jelenti, h tobbet nem tudok majd veletek itt beszelgetni. De attol meg a klub tagja maradok es rendszeresen irom az eredmenyeimet.

Szoval, holanptol rendesen majd eljarok dolgozni a gyaramba 8-tol 4-ig. Mire hazaerek, MO-n mar javaban ejszaka lesz. Es delutanonkent a ferjem jatekszere a szamitogep. En csak delelott es reggel hasznalom. Mint most is.

Egyszoval, ritkabban leszek majd itt. De ma meg vagyok:)

2007. okt. 8. 14:14

Sziasztok!

Itt mar megy a tv-ben a nagy fogyas. Egy-ket reszt neztem belole, de nem szeretem. Olyan az egesz, mintha egy Big Brather valosagshow-t neznek. Csak kozben a benntlakok eppen fogynak is, de iszonyatosan megalazzak oket az "edzok". Szeritnem nem jo. Azt nem tudom, h az otthoni milyen, de en nem nezek egy reszt sem tobbet.

980. arboc (válaszként erre: 950. - 594345bdb2)
2007. okt. 8. 09:54

Kosz az otletet, (meroszalag), mar hasznalatban van

A 12 liter sor 2 nap alatt nem olyan nagy kunszt, mert eddig (juliusig) a kb 10 uveg naponta osszejott.

Es azota egyaltalan es karacsonyig megint szunet

A masik meg az, hogy tavasszal, mikor vettunk a gyereknek egy bringat, nem tudtam kiprobalni, mert a labam vastagsagatol nem hajlott be a terdem annyira, hogy tudjak pedalozni. Tegnap pedig bringaztam! Ez pedig annyira loket, hogy ujra neki tudok fogni bicajozni, hogy mindent meger

Masreszrol szuper otlet volt, hogy napimenuket es recepteket irtok, ez nekem nagyon nagy segitseg.

Es egy kerdes: nem ugy volt, hogy a fogyi-show 2an kezdodik? Valaki azt mondta, hogy 16:9 es wide tv-t kell vegyek, ha akarom nezni oket, hogy beleferjenek mind a haton egyszerre

2007. okt. 8. 07:36
:)))))))))
978. 594345bdb2 (válaszként erre: 976. - D.cila)
2007. okt. 8. 07:32
Hmmmmmm:)
2007. okt. 8. 07:30

Jo reggelt!

Tegnap kirandulni voltunk, jo 25 kilometert gyalogoltunk az erdöben. Nagyon jol esett. A regi turanadragom mar lötyög:) Ennek nagyon örülök mert mar több mint 2 hete stagnaltam. A mult heten nagyon megkivantam a halat meg mindenfele tengeri herkentyüket es eleg sokat is ettem belöle, lehet hogy jot tett es megint elindulnak a kilok a lejtön.

Ne szomorkodjatok ha pillanatnyilag nem valtoznak a kilok, a szervezetnek is hozza kell szoknia, adjatok egy kis idöt neki. Mondjuk most nekem is nagy a szam, de mult heten nagyon magam alatt voltam e miatt. Ha kitartoak vagyunk meg lesz az eredmenye!:)))

976. d.cila
2007. okt. 7. 21:08

RECEPT: Update1-es Somlói galuska /galuska és cukor nélkül/

Fél liter tej, 1db cukor mentes pudingpor, keserű normál kakaópor 1 csapott ev.kanál,8-10db pottyantós "cukor" v.izlés szerint /én édesszájú vagyok/, fahéj izlés szerint, aromák: párcsepp ml: vanilia, jamaikai rum, tejszínes mogyoró, csokoládé íz, kingston rum, ezekből ki-mit-mennyit szeret.


Az elkészítés: kis tejbe összekeverem az alapanyagokat és hozzáöntöm a forrni felrakott többi tejhez és összefőzöm.


Most jön a poén: neeeem piskótára tesszük ám a csokikrémet!!! Na mire??? Természetesen diétás cuccra!

Puffasztott rizs v. búzaszeletet eltörögetünk 1x1-es v. 2x1cm-es kockákra / ehhez kb 4-5 szelet elég/ Forrón ráöntjük a csokit, kihülés után fogyasztva. / megpuhul a pufiszelet/


CSAK KICSIT MÁS MINT AZ EREDETI!!! DE NEM HIZLAL!!!


JÓ ÉTVÁGYAT! MA ÉN IS EZT ETTEM! / a 14vendégünknek 3tepsi pikótát sütve, 6liter csokikrémmel csináltam somlóit, az is izlett, NEKIK!


üdv, Cila

975. d.cila (válaszként erre: 973. - Adri25)
2007. okt. 7. 20:50

Reggeli: 1 szelet N.pufi rizsszelet /6g kb.20kcal/ 1 szelet párizsi v. sonka, fél paprika v. paradicsom.


Uzsi: 200-300g bármilyen 1-es gyümölcs /alma,körte,narancs/


Ebéd: 200ml leveslében zöldség,v. paradicsomleves, 100g főtthús állt.csirke de bármi csak sovány és esetleg bőr nélkül, párolt zöldség kb.200-250g pl.zöldbab sárgarépával.


Vacsi: maradék hús ebédről 60g /kb kicsi csirkecomb/ hozzá paradicsomsaláta 150g kb.2 kicsi par. vagy 1 pár virsli nyers ubival, v. Norbi kenyér 1 szelet + Up1 majonéz.


Kb ezt esszük, bár mit cukor, liszt, kenyér, krumpli, rizs, tészta nélkül és max 200-300g közti mennyiségben. Csak az első 3 nap nehéz, bele kell jönni. Előbb eszek mint a gyerekeim és a férjem, kaja előtt pár perccel 1pohár víz, napi 2-3 liter bármi cukor nélkül. Nem is olyan nehéz, mi jókat nevetünk a pár grammnyi alapanyagok kimérésén, a végeredmény: ESZÜNK ÉS FOGYUNK!


Jó főzőcskézést és jó étvágyat! Égjen a zsír! Üdv,Cila

974. d.cila (válaszként erre: 971. - Adri25)
2007. okt. 7. 20:26
Köszi, de ne dícsérj ennyire mert az hizlal! /hi-hi/ Tudom milyen az amikor úgy érzed már nem lehetsz mélyebben magad alatt, mert ott még a pincének is vége van, akkor jól esik egy-két biztató szó. Hála istennek én genetikailag örököltem az alapjáraton is fülig mosolyt és nagyon szeretem ezt gyakorolni és osztogatni azoknak akiknek a nehéz időszakukban szükségük van rá. Sok van belőle és ha látom, hogy kell még, egyre több lesz belőle! Csak írjatok és írom, küldöm zsákszámra! Üdv, ölelés, mosoly Cilától
973. adri25
2007. okt. 7. 20:23
Nekem is halomban állnak itthon a Norbis könyvek,a könyvtárból hoztam.Az nagyon jó,2hét -7kg. Légyszi írd már le 1 napod.Vagy,hogy álltalában mit esztek a barátnőiddel? Köszike!!!!
972. d.cila
2007. okt. 7. 20:17

Adrinak: igen én most a barátnőmmel csak 1-es kajákat eszünk, a kiskönyv szerint és azokat főzzük is magunknak. 2 hét -7kg. Se cukor, liszt, kenyér, krumpli, rizs. Csak az első 3 nap volt nehéz. Már elég sok üzletben lehet Norbis cuccot kapni, a rudi a kedvencem, és olcsóbb mint a hagyományos cukrozott ami 3-as kód.


Az itthonfogyás szeptember 22.-én kezdődött. Pesten és több nagyvárosban lehetett mérlegelés után regisztrálni. Nekem az állapotfelmérés szerint 105,6kg-ról 76kg lenne az optimális súlyom. Azoknak indították akik versenyszerűen akarnak fogyni, de a bentlakós versenyen nem akartak v. nem tudtak résztvenni más-más okból. Ez is 13 hét, a lakók szept.16.-án költöztek és jól haladnak /Norbitól tudom/ A díj 500.000ft-os ruhatárcsere, és egy kétszemélyes álomút.

971. adri25
2007. okt. 7. 20:06
Cila! úgy gondolom te olyan vagy,mint a mesébe a " Jótündér Keresztanya" ,amióta ebbe a fórumba irkálok,jobb kedvem van,és ez neked is köszönhető.
970. picur33
2007. okt. 7. 20:04

Sziasztok!

Gratulálok mindenkinek. Nekem kicsit lassabban mennek le a kilók, mert nem diétázok.

Mindenkinek sok kitartást és hatékony fogyit a jövő hétre is!

969. d.cila (válaszként erre: 963. - C38e379cec)
2007. okt. 7. 20:02
Szia! 1kg még nem a világ vége! Biztos okod volt a felfüggesztésre. NE LEGYEN LELKIISMERET FURDALÁSOD!!! Majd segítünk, szép napok jönnek, túl leszel ami gond volt és ha újra jobb kedved lesz majd csak ámulsz úgy tűnnek el a kilóid!!! Ne büntesd magad, csak szép lassan kezd újra a zsírcsatát! Küldök egy ölelést és mosolyt, hogy jobban légy!!! /képeim/ Üdv, Cila
2007. okt. 7. 20:01
az a baj hogy akkor megy a vész helyzet azt nem tudmom kihagyni végre tornáznék erre beállt a derekam ma voltam aqua fittnesen de begörcsölt a lábam nem csináltam szinte semmit megyek még jáde köves masszázs ágyra remélem az segit
2007. okt. 7. 20:01
Mi ez az itthon fogyás??
966. adri25
2007. okt. 7. 20:00
Te csak 1-eseket eszel vagy mindent és betartod az idősávokat?
965. d.cila (válaszként erre: 964. - Adri25)
2007. okt. 7. 19:56
Szia! Igen nézem. Én az itthon fogyás versenyre regisztráltam, így nálam is a jelszó: Ég a zsír! Hajrá, fogyj velünk! Ezen a fórumon csupa jó fej fogyóbajnok van, nem csak Norbisok. Sok jó dolgot lehet tőlük tanulni és óriási ösztönző / legalábbis nekem az/ azok jelenléte akik már több 10 mínusz kg-nyi tapasztalattal segítik a magamfajta "kezdőket" !!! Üdv a csapatban, pussz, Cila
964. adri25
2007. okt. 7. 19:05
Szia Cila. Köszönöm a biztatást azt Hiszem már rámfér 1 kicsit. Mostanában kicsit szomorú is vagyok és azt hiszem kell valami ami kizökkentsen. Kedden nézem a nagy fogyasztóshowt,te nézed? Kíváncsi leszek rá.
2007. okt. 7. 18:59
Sziasztok Lányok!Nagyon rossz időszakon mentem keresztül, még nem vagyok teljesen jól, de visszajöttem. 1 hétig nem diétáztam, nem mozogtam, a bicajt bedobtam a sarokba, 1 kilóval vagyok több, mint egy hete. Most folytatom ott ahol abbahagytam. Beleolvasgattam az irásaitokba, gratulálok az elért eredményekhez, büszke vagyok rátok! Puszi minden régi és új klubtagnak! :)))))))))))))
962. d.cila (válaszként erre: 961. - Adri25)
2007. okt. 7. 18:19
Szia! Hajrá, mindent bele, nagy küzdelem, DE MEGÉRI !!! A kitartás fogyást eredményez és a jutalom /dicsérő pillantások, mosolygó tükörkép,/ sem marad el, ami óriási érzés!!! Nekem elhiheted és még sok ezen club tagjainak! Sok sikert, üdv, Cila
961. adri25
2007. okt. 7. 08:33
Sziasztok,én is holnap vágok bele a Norbis dologba.
960. Icus (válaszként erre: 959. - 8b68ade120)
2007. okt. 6. 16:34

Szia Mókusvirág!


Ügyi vagy nagyon! Kitartás, mindentéren!! Ird ám meg az eredményt!!

2007. okt. 6. 15:59

Sziasztok!

Amiota atalltam a 90 naposra (szerda ota) csak ugy olvadnak le rolam a kilok. Minden nap raalltam a merlegre es minden nap kevesebbet mutatott.

Kulonosen ugy, h tegnap gyumolcs napom volt.

Imadom! Jo, h ujra megtalatam ezt a dietat!

Egyebkent ma megyek ultrahangra negyed 1-re. Mondta a csaj, h akkor 10 es fel 12 kozott igyak meg egy liter vizet, de ne menjek pisilni, tartsam vissza. Ok. Most van 10 ora. Gyorsan elmegyek WC-re es utanna nem. De hogy fogom kibirni negyed egyig? Nekem egy liter viz utan 5 percenkent pisilni kell!

958. d.cila (válaszként erre: 957. - Fuszulka)
2007. okt. 6. 07:22

Szia! Én is fanatikus Norbis vagyok, már egyszer volt -30kg, / abból csak +20kg 5év alatt/ azt is Norbival.

Most a -10kg/hó a tuti kezdés: 2hét / -8kg.


Három hete semmi rizs, krumpli, cukor, liszt, tészta, olaj és só minimálisra szorítva. Csak az első 3 nap volt kicsit nehéz.

Óriási élmény egy egy apró élmény! : le tudok hajolni bekötni a cipőm, nem kell nekiveselkedni, mert eltünt az akadályozó nagy hasam!!!


Kitartás, ügyesek vagytok, Szép hétvégét mindenkinek! Égjen a zsír! /Norbisan/ Üdv,Cila

2007. okt. 5. 22:49

sziasztok

én norbizom

cukrot számüztem igy nem ugrál a vércukrom

nincsenek falási rohamaim

956. Ági640109 (válaszként erre: 953. - Kati2)
2007. okt. 5. 13:36

Szia Kati!

Nekem meg van ez a kickbox kazettán. Ha érdekel nagyon szívesen odaadom!

2007. okt. 5. 13:35

Sziasztok!

Nagyon szégyellem magam, mert az első hónapom teljesen gajra ment! Nem tudtam uralkodni magamon! Így 3.-án újra elkezdtem a 90 naposat, de most már még nagyobb elszántsággal!

Találkoztam egy ismerőssel, aki a nyáron 23 kilót fogyott és ez most nagyon inspiráló volt! Ma van a ch napom, eddig 3 kg ment le! Próbálok 6 után abszolut nem enni, csak inni! Eddig ment is rendesen, remélem már nem kell panaszkodnom magamra!

954. 8b68ade120 (válaszként erre: 949. - 594345bdb2)
2007. okt. 5. 12:13

Szia!

Nalam mukodik a 90 napos. Ezzel fogytam mar egyszer le 15 kilot. Igaz, akkor csak ket honapig csinaltam es abbahagytam. Igy is lement 15 kilo.

Korabban azt hittem, h itt majd nem tudom csinalni, mert a ferjem nem akarja es meg nem akarok ketfelet fozni. De o is rajott, h fogynia kell es igy o is dietazik. Vagyis egyutt csinaljuk. Nem vagyunk egyformak. Nekem meg a sokszor keveset egyunk dieta nem jott be es a szenhidrat szegeny dieta sem sikerult. Mindenkinel mas dieta mukodik. Ki kell tapasztalni, h melyik.

❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook