Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Házi fogyi club fórum

Házi fogyi club (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯
2007. okt. 3. 09:01
Ez ari volt :)))
2007. okt. 3. 08:52

Hólgyeim és Uraim! Megvagyok! Jól vagyok! Virulok!


Köszönöm az aggódást, de egy kicsit zűrös időszak után vagyok, és ez az oka az eltünésemnek!

Bár ez nem magyarázat, hogy legalább néha írtam volna! Ezért elnézést kérek mindenkitől!


DE SAJNOS AZ IS MEGZAVART, HOGY AZ OLDALON " A FOGYI CLUBBON " TÚL SOK LETT A SIKÍTÁS!

TI IS HALLJÁTOK?

CSAK ÚGY VONYÍTANAK, SIKÍTANAK A KILÓK! :)

Azt kiabálják: JAJ ISTENEM ELVESZTÜNK! JAJ NEKÜNK ELFOGYUNK :))))


Gratulálok mindenkinek az eredményekhez! Akinek jól megy írja meg: mit, hogyan, miért?


Aki elakadt az ne adja fel, mert azért vagyunk egy csapat, hogy segítsük egymást! Ha nem működik a dolog, akkor írd meg te is hogy csinálod! Így ötleteket tudunk adni, hogy min kellene változtatni, és mi is tanulunk egymás hibáiból!


EGYÜTT VAN A NAGY CSAPAT,

AKI ITT VAN FOGYOGAT!

HA TE KICSIT ELAKADSZ,

FÓRUMUNKON KIFAKADSZ!

HA ELMONDOD A GONDODAT,

LESZ SEGÍTŐ GONDOLAT!

CSAK SOHA-SOHA NE ADD FEL,

NEKÜNK EGYÜTT GYŐZNI KELL!

HAJRÁ! HAJRÁ! ELŐRE!


Üdv.: Happy

921. picur33
2007. okt. 2. 18:26

Sziasztok!

Happy-nek írtam e-mailt, de még semmi válasz.

920. 8b68ade120 (válaszként erre: 916. - 594345bdb2)
2007. okt. 2. 18:12
Szia! Velem minden rendben. Holnap megyek a dokihoz. Parazok tole eleg rendesen, de egyik baratnom elkiser. :)
919. adri25
2007. okt. 2. 17:55
Szia Sly! én is csak gratulálni tudok az eredményedhez. engem is érdekelne hogyan értél el ilyen szép eredményeket. Mit eszel és mikor,meg ilyesmi?
918. Icus (válaszként erre: 915. - Syl33)
2007. okt. 2. 17:38
Szia Syl! nagyon ügyi vagy!! Több fórum is van, ahol tudsz beszélgetni, nézz csak körbe. Nagyon sokan vagyunk a 100 kiló felettiek vagy a 100 kiló vagyok segítsetek lefogyni fórumon. Bár a többség már átlépte a bűvős 100-ast, de még lelkesen visszajár. Diétádnak megfelelően is találsz fórumokat, ahol étrendeket tudsz "szerezni". De, az a lényeg az összes ilyen életmód váltós fórumon, jó társaság verődött össze. Ahol, ha valakinek rossz napja van vagy éppen feladni készűl a fogyiját, mindig segit valaki. Néha egy kis leki támogatás nagyon jól jön. Főleg amikor a fogyás stagnál, olyankor kis apró trükkök is elhangzanak, ami lehet neked is segit!!
917. 594345bdb2 (válaszként erre: 915. - Syl33)
2007. okt. 2. 17:26
Szia Syl! Jo hogy megtalaltad ezt a forumot es gratulalok a -25 kilohoz!:) Azert 4 honap alatt ez nagyon szep teljesitmeny. Leirnad hogy mit ettel ez alatt az idö alatt. Itt vagyunk jo paran "szep" sulyfelesleggel es a legtöbbje szept.1-en kezdte, szoval halasak vagyunk minden jo tanacsert.:)
916. 594345bdb2 (válaszként erre: 913. - 8b68ade120)
2007. okt. 2. 16:46

En sajnos nem hallottam semmit rola.:(

Te mar jobban vagy?

915. syl33
2007. okt. 2. 16:45

Hát én nem tudom ezt a fórumot eddig miért nem találtam meg de szerencsére megvan és itt vagyok!

Én is mint itt mindenki súly problémákkal küzdök már annyiszor neki álltam fogyizni de mindíg feladtam mert gyenge voltam bizony 3 szülés után sikerült 150kilósra híznom szerencsére amit birtam mozogtam és nem hagytam el magam.a fejemben kb 1 éve készülök az életmód válltásra mert nem akarok fiatalon a kövérségem miatt meghallni.Amire eljutottam addig hogy belelvágok és nem hogy belevágok de sok sok mindent ki is kell törölni az étkezési szokásaimból.

4 hónapja fogyókúrázom és eddig 25 kiló ment le.

Most úgy veszem észre hogy megált de szerencsémre hozzá szoktam hogy mit és mikor kell ennem így szerintem hamarosan újjra csökkeni fog a súlyom.

Az eddigi eredményemet nehezen értem el de jó érzés hogy dícsérnek a fogyásom miatt.

Mozgásom a séte és napi 2x 10 perc szobabicigle mert még csak ennyit bírok na és persze a napi étkezésem 1000kalória

Nehéz család mellett csinálni de folytatom!!!!

914. 594345bdb2 (válaszként erre: 911. - Icus)
2007. okt. 2. 16:44

Ne add fel a remenyt, mi nök erösebbek vagyunk a ferfiaknal, mi nem adjuk fel a harcot. Az enyem is csak akkor kezdte el enni amikor az utolso vervetelnel a koleszterinje a felsö hatart surolta.:( Na, akkor megkostolta elöször.

Ferjed meg vigyazzon a cukorbetegseg eleg alattomos, aposomnak miatta vettek le a labat terdtöl. Ö is ilyen könnyelmü volt.:(

2007. okt. 2. 16:21

Sziasztok!

Van valami hir HAPPY-rol?

912. Icus
2007. okt. 2. 05:02
*háború
911. Icus (válaszként erre: 907. - 594345bdb2)
2007. okt. 2. 05:01
Nállunk csak a nagy fiam eszi meg. A férjem és pici az megsem kostólja. Pedig a férjem cukorbeteg, de ha csak ez lenne otthon, kitörne a hábórú!!:))
910. d.cila
2007. okt. 1. 22:23
Sziasztok! Elismerésem mindenkinek a kitartó munkához! Nagyon klassz olvasni, hogy egymást segítve, egymástól tanulva összetartunk és így haladunk a céljaink felé! Ez nagyon jó, és biztosan megcsináljuk! Üdv, Cila
909. 594345bdb2 (válaszként erre: 901. - Ringolina)
2007. okt. 1. 22:00
Kerlek ne haragudj, de teljesen elfelejtettem hogy igertem recepteket. Szerdan lesz idöm, akkor küldök egy parat.:)
2007. okt. 1. 21:53
Bubuka ügyes vagy, csak igy tovabb.:)
907. 594345bdb2 (válaszként erre: 905. - Icus)
2007. okt. 1. 21:52

A lengyelt nem kostoltam meg meg, a nemetet veszem.

A "szegeny" ferjemnek is ezt kell enni, nincs mas kenyer itthon ezt kapja es kesz. Nagyon gonosz vagyok...tudom.:P Azert lassacskan megszereti.:)

A "hungarocellt" is szeretem csak ugy magaba minden nelkül ha ragcsalni lenne kedvem.

906. 00a97acec3 (válaszként erre: 899. - Icus)
2007. okt. 1. 18:08

Hello!

Nem tagadok én meg magamtól semmi ilyet. Néha lecsuszik egy palacsinta vagy ilyesmi. De ezt a sütit annyira imádom és tudtam hogy nem tudtam volna megállni egynél:)De kibírtam:) büszkeséggel tölt el. Fénykoromban ebből négy-öt szelet meg sem kottyant!

905. Icus (válaszként erre: 904. - 594345bdb2)
2007. okt. 1. 14:31
Neked melyik fajta jött be? A lengyel vagy a német?
904. 594345bdb2 (válaszként erre: 900. - Arboc)
2007. okt. 1. 13:55

Icus mar tökeletesen elmagyarazta es helyesen is irta le.:) En is eszem reggelente 1 szeletet, nagyon finom es sokaig telit.

Talan Mokusviragot kellene megkerdezned, az ö ferje is Romaniabol szarmazik, biztos tudja hogy hogy hivjak romanul.

Felteszek a naplomba 1 fenykepet a kenyerröl ha erdekel hogy hogy nez ki.

903. Icus (válaszként erre: 902. - Icus)
2007. okt. 1. 13:32
Még annyit a férfiak nem esznek ilyeneket.
902. Icus (válaszként erre: 900. - Arboc)
2007. okt. 1. 13:31

Szia kedves Arboc!

A hungarocell=puffasztott búza. Tudod, kis csomagocskákban talál 1*10*10cm-es lapocskák. Amiket a csajok kenyér helyett esznek.


A teljeskiőrlésű kenyér, 0,3*5-13cm-es barna tömör magvas kenyér amit félikós kiszerelésben árulnak a nagy multi cégek. A Spar-ban, Tesco-ban lengyelt a plusszban németet. Ez utobbi szerintem finomabb is és fel anyyibe kerül.

Müllertreu a márka neve és németül Roggenvollkornbrot mit Sonnenblumenkern (teljeskiőrlésű rozskenyér napraforgómaggal) hívják. Remélem jól irtam le, németül:) Én ezt jobban szeretem és nagyon jó hatása van az emésztésre is.

2007. okt. 1. 13:24
Sziasztok lányok, köszönöm az étkezési mintát. Látom gyönyörűen fogytok, még mindig nagy a lelkesedés. Én az elmúlt héten ezzel a minimális kajálással kemény 20 dkg-mal lettem kevesebb. Pdig minden nap bicajoztam és úsztam. Remélem ezen a héten megint beindul. Nem vesztem el a kétségbeesésemet, drukkoljatok. Pusza mindenkinek: ringo
900. arboc (válaszként erre: 896. - Icus)
2007. okt. 1. 12:20

Sziasztok

Meg tudna valaki magyarazni ezt a teljes kiorlesu dolgot?

Nem talalok semmi ilyesmit, mert meg sem tudom kerdezni. Nem tudom hogy mondjak neki romanul, esetleg valaki meg tudna mondani angolul, nemetul franciaul, barmilyen nyelven, hogy hogy hivjak, hogy tudjak rakeresni?

Es bocs, de a hungarocell az nem az a 2-5 cm vastag, 0.5x1 meteres tabla, regebben műhónak hivtak? Az tenyleg dietas...

899. Icus (válaszként erre: 898. - 00a97acec3)
2007. okt. 1. 10:34
SZia! Ne tagad meg magadtól alkalmanként az édességet. Senki sem hízik meg egy szelet tortától csak sok szelet tortától. Ha, mindig megvonsz dolgokat magadtól, párhónap múlva lehet hogy annyira kiéhezel, hogy falási rohamaid lesznek. Bár van akio azt mondja, hogy ő már évek óta nem evett édességet és nem is hiányzik neki. Számomra ez hihetetlen, mert aki egyszer már ráérzett az ízére....
2007. okt. 1. 09:58
Hello mindenkinek! És gratulálok mindenkinek az eredményekhez! Én most nagyon boldog vagyok.ennek több oka van!hétvégén mega party volt, nagymamám 70 éves volt, és az a sok finomság:( De megálltam és a kedvenc tortámból sem ettem:) Büszke vagyok magamra. A másik ok:beleférek(és egy kicsit nagy is rám) az a ruha amiben két éve mambóztam (mert ugy kb 2 éve kezdtem el naon naon hízni) Szóval SZÉP AZ ÉLET:)Sok sok kitartást mindenkinek! Szép napot!
897. Icus (válaszként erre: 893. - D.cila)
2007. okt. 1. 08:59
Ügyes vagy!! Csak igy tovább!!
896. Icus (válaszként erre: 877. - D.cila)
2007. okt. 1. 08:54

A puffasztott buza helyett szerintem, a plusszban kapható teljes kiörlésű rozskenyeret egyed. Egy szelet reggelire. (félkilós tömbben 7 szelet kenyér van, ha jól emlékszem.)Nagyon jó az emésztésnek és szerintem finom is. Ne, csak a kalória hanem a CH értket s nézd.

Bár én ezen a téren nagyon elfogult vagyok, mert nem szeretem a hungarocellt!:))

895. picur33
2007. okt. 1. 07:06

Jó reggelt mindenkinek.

Új hét, új remények. Én remélem, hogy a héten 1 kg-val leszek szegényebb. Jó lenne, ha szombatra 87-et mutatna a mérleg :)

Sok sikert mindenkinek !

894. d.cila (válaszként erre: 886. - 594345bdb2)
2007. szept. 30. 15:20

Szia! Köszi a dicséretet, aranyos vagy! Én alapjáraton is pörgős vagyok, főleg ha olyat csinálok amit szeretek. De sajnos, amikor nő a súlyom azzal együtt egyre alacsonyabb vérnyomásom / 100/60 / és szinte állandóan feküdnék és aludnék. Volt mikor napi 4 kávé után is csak 4-5 órát voltam talpon, a többit fekve, aludva. /2002. ! 114kg ! /

Most hogy újra odafigyelek magamra, megint érzem hogy élek és nem akarok semmit elszalasztani az életemből. Főleg ha az a fogyásomat is elősegíti!!! Most kell erre ráálni, akkor ez a lelassult télen már természetes lesz és elkerülhető a depresszió. /újságpsich./

❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook