Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Házi fogyi club fórum

Házi fogyi club (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
2007. nov. 15. 20:13

Sziasztok!


Tavaly nyáron 90 napossal fogytam 15 kilót,sajna visszajött 10kg belőle.Most 9 napja a * diétát csinálom,eddig -4,7-nél járok és az eddigi kitartásom nektek is köszönhetem.Bár eddig nem szóltam hozzá,de mindig olvastalak benneteket.Van itt még valaki aki ezzel a módszerrel próbálkozik?

1102. d.cila
2007. nov. 12. 21:38
A fiam még nem csinált új képet, talán holnap!
1101. d.cila
2007. nov. 12. 21:37

Három napja létrán töltöm a nappalaimat az óriási tériszonyommal! Tető alatti deszkát és ablakokat festek, olyanok a lábizmaim, mint a focistáké!!!


Éjjel abban az 5 órában míg alszom rémálmodok, hogy leesem, de azt mondták az okosok, hogy minél többet erőszakolom a tériszonyomat, annál hamarabb elmúlik. Még van egy pár négyzetméter, 2-3 soron festés. Mire végzek lehet, hogy ki is gyógyulok belőle, bár elég jól remeg a lábam esténként.


Ma este az egész napi és heti evés-ivás ellenére újabb kilótól vettem érzékeny, de örömteli búcsút!!!


Remélkem Nektek is alakulnak a - kilók, holnapra szép napot, napsütést vagy csillogó hóesést!!!

Hangolódunk a karácsonyra!


Ölelés, mosoly, puszi, Cilától

1100. sarkanylany (válaszként erre: 1096. - D.cila)
2007. nov. 11. 13:05

Szia


Igazán irigylésre méltó az energiád!

NA és a humorod is eredeti!


Csak így tovább!


Megnézem a képeket!

1099. ringolina
2007. nov. 9. 12:48

Sziasztok!


Már megint nagyon hátul vagyunk...

Köszönöm az ötletet Cila, én is romantikus vagyok. Nem vagy te véletlenül rákjegyű? Én inkább alkalmi ruhára, mintsem esküvői ruhára gondoltam, remélem minden rendben lesz. Jelenleg olyan cég után kajtatok, akik falatkákat csinálnának kb. 35-40 embernek. Majd beszámolok, segitséget köszönöm, ja 2007. december 21-én lesz a nagy nap, szóval tényleg igyekszem. :o)) ringo

1098. d.cila
2007. nov. 7. 20:31

Sziasztok!


Új edzésprogram tornautálóknak: szezonális és növényfüggő


Bemelegítés: túrd fel a sufnit, szerszámost, garázst, keresd meg a gereblyét,lombseprűt, talicskát, lapátot.


Indul az edzés, Laza szakasz: a kert szélén kezdve szakaszonként haladva kis kupacokba húzzuk a leveleket, hervadt virágmaradványokat, főként a nagyját.


Emelő gyakorlatok: talicska nyelét emelve tolod végig a kerten a kupacok között, egyre nehezebben ahogy megtelik.


Deréktáji fogyasztás: a lombrakásokat karizomedzéssel vasvilla v. lapát emelgetésével is pakolhatjuk, de az igazán elszántak a drasztikusabb zsírégetést is végezhetik. Egyenes térd, nyújtott láb, derékból hajolunk, karral kézzel markolunk a kupacból. Kiegyenesedve beleemeljük a lombot a talicskába.

Ha megtelt ismét emelőgyakorlattal a szemétre v. komposztra borítod a cuccot.


Úszógumi téliesítése örökre a testünkről: a nagykupacok elhordása után gallyseprűvel átsöpörjük az udvart speciális mozdulatokkal: derékból vízszintes körmozgásokat végzünk jobbra balra, kezünkben ferdén beállkított eszközzel ami érinti a földet és homok nélkül újra összekupacolja a maradék leveleket.


Ismét emelgetős gyaloglós talicska menet.


Levezető mozdulatok: szerszámok elpakolása, utána terpeszállás, karok mellkason összefűzve, körbetekintés a tiszta udvaron, büszkeség érzése a jólvégzett tornamunka miatt.

EGÉSZSÉGÜNKRE!


Aki nem elégszik meg egyszeri alkalommal, az rövidített programmal, csak egy részét hordja el a kupacoknak biztos helyre, a többit otthagyva az éjjeli szél újra előkészíti másnapra az edzőterületet.

Üdv, Cila

1097. c38e379cec (válaszként erre: 1091. - Nata20)
2007. nov. 7. 07:26
Én a 90napossal fogytam másfél hónap alatt 11 kilót, most kicsit lazitáson vagyok, mert elolvadt a kezdeti elszántság, remélem hétfőtől folytatni tudom. Neked kitartást és sok sikert!
1096. d.cila (válaszként erre: 1095. - Sarkanylany)
2007. nov. 7. 07:22

Szia! Igen, nekem rögtön használt elindultak a kilók és folyamatosan váltakozó eredménnyel hetente, de kopik. Főleg centire sok lement. Ha este a fiam ráér lesz fotó is amit megmutassak.


Most a csendfázisban vagyok a tornádós-fergeteges életmódváltásban.

Pihentetni kell a szervezetet az up1 "szigorú" étrendből. Ez nem jelenti a régi étrend visszaállítását, hanem az elmúlt hetekhez képest kicsit lazább az időrend, több az egyszeri adagok mennyisége és naponta 1 étkezés csak szénhidrát, de az kicsi adag.


Ez lenne a normál étkezés / állapotfelmérő számítógép szerint nekem maximum napi 1500-1600 kcal. Ha ennél kevesebbel beérem és még tornázok is, akkor szép lassan fogyok is tovább.


Az energiám régen is óriási volt, most kávé nélkül napi 4-5-6 óra alvással pörgök mint a búgócsiga.

Bocsi sulijárat. Üdv, Cila

1095. sarkanylany (válaszként erre: 1093. - D.cila)
2007. nov. 6. 22:12

Szia

Már akartam írni Neked, de sajna vmit elbénáztam és nem jött össze, de majd most!

Nagyon jó olvasni üde leveleid...

Amikor olvastam szavaid egy pillanatra kibillentett a rosszból és erőt adott a diétához is!

Csak azt mondd meg nekem, hogy jut időd mindenre?!


Én most ki vagyok csavarva... a család beteg, alig aludtam vmit az elmúlt napokban, s egyre nehezebben alszom el, pedig nagyon fáradt vagyok...A pici meg mindig akkor sír fel, amikor éppen elaludnék, ő szépen szundizik tovább :), de én meg csak vergőök utána... ne de majd elmúlnak ezek a napok is :)


Írj nekünk még sokat!


Ja, neked egyből bevált a Norbi módszer? Kcalt is zámolsz mellette?

1094. sarkanylany (válaszként erre: 1090. - Ringolina)
2007. nov. 6. 22:07

Szia


Nem tudom milyen ruhára gondoltál és melyik decemberre... ugyamis a jobb ruhákat már 1/2-3/4 évvel előre lefoglalják :(

Tehát nem ártana sietned...

Kalapot ruhakölcsönzőben is megkérdezheted, ők biztos tudják hol lehet beszerezni, vagy talán van is nekik kelléknek.

Az esküvő tényleg szép nap, sok boldogságot!

1093. d.cila (válaszként erre: 1090. - Ringolina)
2007. nov. 6. 17:43

Szia! Bármilyen keresőbe írd be: szerelmes v. esküvői idézetek és csodálatos szövegeket lehet találni! Én sokszor szoktam olvasgatni ilyeneket és néha nem bírom ki könnyek nélkül. Még a diéta lelki nyomása ellen is hatásos szokott lenni.


Ha igazi meglepetést akarsz a kedvesnek szerezni és könnyíteni a boldog lelkeden, az idézetekből néha írj ki egyet-egyet és tedd olyan helyre ahol biztos a kezébe kerül / pl. a borotvájának támasztod a mosdón, a nadrágzsebébe, irattartójába, a kocsijában is sok hely van erre, én egyszer az uzsija mellé is tettem jóétvágyat cetlit, de reggel a tükörre írt jóreggelt szöveg is klassz.

Ezt nem kell minden nap, csak párnaponta. Többeknek ajánlottam már ezt a módszert fellendíteni a romantikát és mindig sikerrel jártak! Próbáld ki, érdemes.


Pl.: " Csend van, s nyugalom...

Csak a szívem dobbanását hallom!

Vajon mit is dobolhatna nékem?

Hol jársz... hiszen hiányzol nagyon!!!"


Pl.: " A nap 24 órájában rád gondolok és ez alól eza pillanat sem kivétel! "


Én ilyen romantikus alkat vagyok és szeretek leveleket írni a kedvesnek.

Üdv, Cila

1092. addry (válaszként erre: 1091. - Nata20)
2007. nov. 6. 14:14
Szia.A 90 napos és a Norbi diéta a legjobb,a tapasztalatom szerint.Nekem a Norbi jött be.
1091. nata20 (válaszként erre: 1090. - Ringolina)
2007. nov. 6. 12:45
valaki tud nekem valami hatásos f.kurát?nagyon megköszönném..csak most jöttem..
1090. ringolina
2007. nov. 6. 12:40

Sziasztok lányok!


Nagyon hátul van a topic, alig találtam meg. Cila, boldogan olvasom az eredményeid, mert a sikereid! Én az esküvőmre készülök, jelenleg kalapot keresek kis fátyollal, nincs valami ötletetek, hogy itt Pesten hol? A zene már megvan, valami szép idézet kellene, meg ruha, de azt majd csak decemberben akarok venni. Disznó vagyok, mert csak erről irok, nézzétek el nekem.:o) Szolid, még elegáns esküvőt szeretnék, szóval a legnehezebbet. Lélekben veletek, agyilag néha elszállva, de jövök, mert kell a biztatás. Mindenkinek pusza: Ringo

1089. Ági640109 (válaszként erre: 1079. - D.cila)
2007. nov. 5. 17:13

Gratulálok, nagyon ügyi vagy!

Jó a csúszkás gép?? Számolj csak be minden eredményedről, mert engem is érdekelne!

Mindenkinek további sok sikert!

Sziasztok!

1088. d.cila
2007. nov. 4. 20:38

Sziasztok! Tegnap edzés helyett megint discoba mentem, Dévényi Tibi bácsi nagyon aranyos volt és isteni bulit csinált!!! 22ó- hajnali 2-ig tomboltunk, a férjem is eljött velem és nagyon büszke volt rám mert volt olyan ismerős aki gratulált neki, hogy milyen sokat fogytam. Nagyon jó volt újra felszabadultan takargatás és szégyenkezés nélkül szórakozni!!!

Itthon is hangos zene mellet, táncolva fogom a házimunkát csinálni, félig edzés félig lelki feltöltődés!


Igaz most iszonyú fáradt vagyok, péntek óta kb10 órát aludtam, de megérte!!!


A kedves fogyitársam du. felhívott, hogy jön tornázni, így épp hazaértünk rokonlátogató kirándulásból, család fürdés-vacsi-lecke, mi pedig lenyomtuk a norbikiképzés 1 órás edzését és így nem a tv előtt kötöttem ki kajával a kezemben!


A lagmagic csúszkával /edzésterv füzet/ én 20 db-os adagokat csinálok, naponta annyiszor ahányszor tudom. Kb összesen 100db / nap. Ha már könnyedén megy akkor emelem tovább. Extra edzés közelítő comb behúzás közben megállok és ameddig birom fezítve a lábam megtartom 10-20-30-mp ig azután lerázom a lábam.


Nekem feszül a külső-belső combom és ha rendesen egyenesen állva csinálom a fenékizmom és a hasam is dolgozik. Könnyebb mint a felülés.


MOst áll a súlyom, de centire változom, majdnem nem volt egy olyan cuccom amiben elmenjek a dizsibe. Máskor nem jött rám semmi, most a legújabb ruháim mind lógnak rajtam.

REmélem egyre több fog leesni rólam.


Holnaptól új hét, új erő, új lendület és a célok már nincsenek is olyan messze / kb. 3m-re a hűtőre ragasztott képen! / Bocsi ez csak úgy jött!


Mindenkinek hajrá, mosoly, puszi, ölelés, üdv, CILA

1087. Henie
2007. nov. 4. 16:18
Haaat hasra nekem annyira nem valt be, sot fenekre se, vagy csk nagyon nem erzem.. ugyanis lehet ha szabalyosan vegig tudnam csinalni az eloirt mennyiseget akkor menne, de meg az messze van.. igy kinszenvedve nem a helyes testtartasba csinalom vegig, ugy pedig a hasra es fenekre semit se hat!
2007. nov. 4. 13:01

Szia

Köszi a választ! ÉS a belső combon kívül mást is érzel változni? Mert beszéltek a hasról és fenékről is...

Nekem a hasam is probléma a szülés óta, de azt hiszem callanatic-vel, vagy hogy kell írni, menne...

1085. Henie (válaszként erre: 1084. - Sarkanylany)
2007. nov. 4. 11:45

igen, en is ugy voltam vele hogy amikor eloszor raalltam, akkor 3szor talan ossze tudtam huzni a labam es ott meghaltam..Nagyon brutalis!!!

Van egy dvd amit adnak hozza, azon 13 perces edzesprogram van, 1 perces gyakorlatokkal, de a fele csak, ami a "gepen" tortenik.

Nekem nagyon ereheto a valtozas, olyan belso izmom van azota, bar meg mindig nem birom teljesen vegigcsinalni a 13 percet...

En csak ajanlani tudom!!!

2007. nov. 4. 09:52

Lányok és milyen ez a leg magic? Egyik csajszi azt mesélte, hogy b..omi nehéz, még leszállni is alig bír utána. Valóban ilyen nehéz? Mert én is gondolkozom vminek a beszerzésén...


Én is szeretem a táncolt, a hastáncért is oda vagyok...

2007. nov. 4. 07:28

Sziasztok lányok!

Végre jobban vagyok! Sikerült ebből a borzasztó letargiából kijönnöm (elég sokáig tartott, sajnos). Visszaszedtem 1 kilót, de nem bánom, majd lemegy a többivel. Most adok magamnak még 1 hetet, hogy lelkileg tényleg a toppon legyek, aztán újúlt erővel belefogok az olvadásba.


Mindenkinek további sikereket!


Cila, rád egy cseppet irigy vagyok. Nem is tudom, mikor táncoltam utoljára egy igazán jót. Adj bele mindent! :-)))))))))))))))))))))))))

1082. Henie (válaszként erre: 1079. - D.cila)
2007. nov. 4. 07:21

en is gratulalok!!!

Az oldalra csuszos ize az a leg magic?:))) olyanom nekem is van es imadom:)))

1081. 175c71a378 (válaszként erre: 1079. - D.cila)
2007. nov. 3. 18:09
húúúhhhaaa nagyon ügyes vagy!
2007. nov. 3. 13:11

Juhejj!


Ez igen!

1079. d.cila
2007. nov. 3. 12:45

Sziasztok! Vagyok én is! Kicsit belendült itthon az életem, vendégségek, karácsonyi nagytakarítás, a nagyfiam hip-hop versenyre készül, őszi kamra és garázstakarítás /a valamire jó lesz cuccok kicsit felszaporodtak!!! / Vagyis a szokásos asszonyi teendők.


Tegnap este megünnepeltem a 13. lefogyott kilómat!!! Discoba mentem a barátnőmmel!!!


Most nyilt egy igazán szépen megcsinált disco nálunk. Pénteken a 90-es, szombaton a 70-80-as évek zenéivel. FERGETEGESEN ÉREZTÜK MAGUNKAT!!!

Felért egy extra edzéssel. Ásványvíz, 22 ó-tól hajnali 1-ig tánc, -1,5kg.

Teljesen feltöltődtem, óriásit pörögtem de. a házimunkával, lehet hogy este is elmegyek eggyet "rázni".


Ami az egyik legfőbb: újra szépnek és nőnek éreztem magam!!!!!!!!


Szép hétvégét mindenkinek, égjen a zsír! Puszi, mosoly, ölelés, üdv, Cila


Új kondigépet kaptam a kedvesemtől, az oldalt csúszkáló szobasít és boxzsákot!!! Szuper ez a pasi és szuper nőt akar belőlem faragni!!! / ő augusztus óta 83kg-ról 75kg-ra fogyott, ő így ösztönöz! Üdv

1078. addry
2007. nov. 2. 11:50
általában 4db puffasztott szeletet,4sz. sonkával,v.sovány sajttal,padlizsán krémmel,de N-nak sok jó terméke van.De én ezeket hanyagolom mert nálunk a boltba nem lehet kapni.
1077. adri25
2007. nov. 2. 11:24
reggelire általában mit eszel? nekem azzal van gond
1076. addry (válaszként erre: 1075. - Adri25)
2007. nov. 2. 10:51

Szia csak 1-t,de abból se sokat.

levesből 2 merőkanál,főzelék féle 1 mer.k.,hús 100g,gyümölcs 300g uzsonna,5 óráig vacsi.

De ha halálosan éhes maradtam 8 óráig, egy puding vagy jó estét keksz,és rengeteg ásvány víz.

1075. adri25
2007. nov. 2. 09:51
Szia Addry. Csak 1 -t ettél vagy,mindent csak a kódokat betartva.
1074. addry (válaszként erre: 1069. - 8b68ade120)
2007. nov. 2. 08:56

Szia!

valamikor régen test kontrollal fogytam le 20 kg(ami szerintem a (90 napos őse)de akkor még nem volt családom.Már nincs annyi akarat erőm ,nem bírom ki a gyümölcs napot és a víznapot.

Nehezen szántam rá magam,de úgy néz ki ,a Norbi élet mód váltása be jön.-4kg 2hét alatt és nem éheztem, nem mondok le semmiről.

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook