Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Házi fogyi club fórum

Házi fogyi club (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
953. Kati2
2007. okt. 5. 10:35

Sziasztok!

Én 90 napossal már túlvagyok 15kg-on. Sajna 4-5 kg visszaszivárgott, úgy hogy most Norbi update-zem. Elkezdtem tornázni is, és nagyon szeretnék egy Norbi-Pesuth kickbox kazettát vagy DVD-t. Ha van valaki, akinek van, de már nincs rá szüksége, szívesen átvenném.

Előre is köszi.

952. d.cila
2007. okt. 5. 09:47
Sziasztok! Én is hetente kapok "jó ismerősöktől" csodafogyi tippeket, de mind kétséges,szánalmas és szerintem még veszélyesek is. AMI KÁROSAT ÉS HIZLALÓT NEM ESZÜNK MEG, ATTÓL BIZTOSAN NEM HÍZUNK! Kitartás, süt a nap, már péntek van! Szép hétvégét jósol az időjárásjelentés is. Mosoly és üdv, Cila
2007. okt. 5. 09:27

Sziasztok Lányok!


Megint egy humbukk. Bedobtak egy levelet, hogy "AHA forte 7"-től naponta 1 kg fogyás. Természetesen ez is Győrből jött.!!! A Grál italról mi a véleményetek?

950. 594345bdb2 (válaszként erre: 947. - Arboc)
2007. okt. 5. 07:12

Utolag is Boldog Születesnapot Arboc!

Te jo eg!!! Kiszamoltad hogy mennyi kaloria van 12!! liter sörben? Ejnye-bejnye...:))

Nem gond ha nem tudsz merleget talalni... vegyel 1 vagy 2 meröszalagot es merd magad hetente a tested több pontjan pl:boka,vadli,comb,has,felsökar,nyak. Igy latod a valtozast, lehet hogy ez löketet adna es nem törtenne megint ilyen csunya kilenges.

949. 594345bdb2 (válaszként erre: 943. - 8b68ade120)
2007. okt. 5. 07:04
Jo neked hogy nalad müködik a 90 napos, nekem nem megy. Aut hiszem Hapcimano is 90 napozik es nagyon szepen halad.
948. arboc
2007. okt. 4. 22:44
Bocs, nem ahonnan elindultam kb forumkezdeskor, hanem a buli elotti allapotomra. Akkor ki is leptem volnaa forumbol es a fogyasbol stb. Kicsit irigyellek, mert quantifikalni tudjatok a fogyasotokat en nem tudom mennyivel vagyok kevesebb, de mar van bokam es a tarkomon 3 helyett csak egy hurka van. Sok sikert tovabbra
947. arboc (válaszként erre: 940. - 8b68ade120)
2007. okt. 4. 22:37

5.5 es 5.8 kozott tiz centi van

Ezt nem vettek eszre?

kosaraztal?

Ne foglalkozz szerintem a stagnalasokkal

Emberek vagyunk, en is bevallom, segitettem magamnak stagnalni

Pisztrang vacsi, cernakolbasz szalmakrumplival, rokagombapaprikas, es 12 liter sor, a tobbit nem is irom mindez ket nap alatt. Kovetkezo hetvegere jutottam oda ahonnan elindulam. Sebaj. Evek ota messzeszakadt nagyon jo haverek es szulinapom volt. Megerte. Karacsony es ujev utan januar vegere jutok vissza a kerekvagasba. Ugyis kb ket evre szamitok ennyi meg belefer. De azert rosszul esett a meres a buli utan. Kivancsi vagyok mi lesz itt a forumon mikor kezdik az emberek elerni a celjukat

946. d.cila (válaszként erre: 940. - 8b68ade120)
2007. okt. 4. 21:36
Szia! Én is gratulálok, új erőt adtál azzal,hogy ilyen ügyes vagy! Nekem is ez a fránya százas a mumusom! A hétre terveztem én is a határtámadást, erre anyósom 5 fogásos családi kalóriatornát rendez vasárnap ebédre és nekem kell csinálnom a 20főnek somlói galuskát. Rád fogok gondolni,hogy Neked már meg van a 9-cel kezdődő és én is akarom! Mégegyszer gratula, csak így tovább! Üdv,Cila
945. adri25
2007. okt. 4. 20:50
Szia Fuszulka! te is a 90-naposat csinálod?
2007. okt. 4. 20:40

sziasztok

szépen mennek a kilok már 4.30 lement

18.a ota csinálom

ma volt hogy megörültem egy kis csokiért

akartam palacsintát sütni de anyunál van a norbi lisztem

igy vettem a boltban diab csokit

943. 8b68ade120 (válaszként erre: 942. - 594345bdb2)
2007. okt. 4. 14:13
Kerdesedre valaszolva, h mitol is indult be ujra a fogyasom, be kell vallanom, h az altalam kitalat modszer nem jott be. Lefogytam ugyan gyorsan vele 3 kilot es ucsorogtem annal a pontnal hetekig. Most ezen a heten elkezdtem a 90 napost. Es ezzel fogyok, mint az orult. Bar nekem mindig is ez jott be. Mar korabban is ezzel fogytam le 15 kilot. Akkor nem csinaltam vegig, csak 2 honapig. Most kitartok. A sajat modszeremet meg a kukaba dobom.
942. 594345bdb2 (válaszként erre: 940. - 8b68ade120)
2007. okt. 4. 14:05
Nagyon ügyesen csinalod!!! Gratulalok!:)) Ez most nekem is egy kis löketet ad... nekem is sikerülni fog.:) Oktober vegere szeretnem elerni.
2007. okt. 4. 13:07
A dokinal tett latogatasomrol meg eleg reszletesen irtam a naplomban. Tudom, h ez nem az a forum, de jol osszehasonlitottam a magyar es az amerikai rendszert. Az utobbi nyert. Ha erdekel olvassatok el.
2007. okt. 4. 13:06

Sziasztok!

Ugyanezt a hozzaszollasomat leirtam egy masik helyen is, de most ide is bemasolom, h ti is tudjatok es oruljetek velem:

Megjottem es orommel kozlom mindenkivel, h 100 kilo alatt vagyok!!!

97 kilo pontosan.

A stagnalasnak vege es ujbol megindultam lefele.

Egyebkent tegnap dokinal voltam es ott mertek testzsir%-ot. Hat lehangolo eredmeny szuletett. 44%. Ez mar a borzasztoan es elkeseritoen dagadt kategoria. Bar lehet, h kicsit azert ez kevesebb, mert rosszul mondtama magassagomat. Azt mondtam, h 5.5 ft vagyok, kozben meg iithon kiderult, h 5.8. Ket het mulva is megyek es akkor majd pontosan mondom.

De annak orulok, h mar nem vagyok 100 kilo!!!

939. arboc
2007. okt. 4. 09:13

Ezt ugy nezem altalanos dolog

en is elmentem a korhazba es azt mondtak, hogy:

On tulsulyos. Le kel fogyjon.

Ennyi

Es elmentem a maganrendelobe, ot ellattak rendesen

Igaz kb 3000 forintnak megfelelo osszeg volt, de total megerte. Erdemes raaldozni

938. Icus (válaszként erre: 937. - Duncimacs)
2007. okt. 4. 08:35
de, minden levelesbe bedobják, péntekenként. De, ez nem mostanában volt! Hanem tavasszal!
2007. okt. 4. 08:29
Melyik piros újság, ide nem dobnak be olyat?
936. Icus (válaszként erre: 932. - Duncimacs)
2007. okt. 4. 06:17
A korházban lévő dietetikusnál nem voltál? Én úgy emlékszem hetente vannak összejövetelek, ahol segítenek a túlsúlyosoknak. A hétközlap (az a piros újság) foglakozott vele, hogy milyen szép eredményeket értek el.
2007. okt. 3. 18:10

Sziasztok!

Most megyek a dokihoz. Meg raernek egy fel ora mulva elindulni, de annyira ideges vagyok, h nem tudok nyugton ulni itthon. Raadasul ugy nez ki, h esni fog az eso. Na meg ez is. Utalok esernyot vinni magammal.

934. 8b68ade120 (válaszként erre: 933. - Duncimacs)
2007. okt. 3. 18:07
privi ment
933. duncimacs (válaszként erre: 931. - 8b68ade120)
2007. okt. 3. 18:03
Az érdekelne, hogy ne okozzak magamnak egészségügyi károsodást ezzel a nagy fogyással. Priviben megirod, kihez jártál? Köszi...Igaz, magam is nagyon sokat fogytam már, de jó lenne orvosi kontroll.
932. duncimacs (válaszként erre: 930. - Icus)
2007. okt. 3. 18:02
Bevallom őszintén, nem voltam a K Klinikán még, annyira összecsaptak a hullámok, annyira el vagyok maradva sok dolgommal.
2007. okt. 3. 14:55
En par eve meg MO-n jartam egy dietetikushoz egy maganrendelobe. Illetve egy alapitvanyi rendelobe. Ott alkalmankent 2000 Ft-ot kellett fizetni es ezert kaptam szemelyre szabott etrendet es mindig megmerte a sulyomat es a testzsir%-ot. Ha valami nem stimmlet, valtoztattunk a dietan. Igy szep lassan le is tudtam fogyni kb. 20 kilot. Sot. Egy ido utan mondta, h most mar ne is fizessek, mert mar epp eleget fizettem. Hat igen, hetente jartam hozza. Es mindig kaptam szamlat is es az adobevallasnal el tudtam szamolni. De aztan elkoltoztem es otthagytam a nenit. Mivel utanna nem figyeltem a kilok is visszajottek. De szeritnem ha keresel egy dietetikust, az tud segiteni.
930. Icus (válaszként erre: 929. - Duncimacs)
2007. okt. 3. 13:57

Szia Duncimacs!

A K-klinikán nem voltál?

Én úgy tudom, hogy a korházban, működik egy szervezet akik a túlsúlyosokkal foglalkozik, ha jól emlékszem, mintha Csobánczinének hívnák a vezetőjét. De, lehet, hogy csak gyermekek számára van, nem emlékszem pontosan.

Tulajdonképpen milyen segítséget szeretnél?

929. duncimacs (válaszként erre: 927. - 6b94deaef4)
2007. okt. 3. 12:19
Igen, az volt annak idején az első, a szokásos tanácsok, egyen kevesebbet, no cukor, liszt, zsiradék, sok mozgás...passz.....ennyi. Azóta volt több próbálkozásom is, főképp, amikor igen rossz bőrben éreztem magamat, de csak annyi, hogy ne csináljam túl szigorúan, s általánosságot, semmi konkrét, semmi szorosabb ellenőrzés. Aztán - feladtam. Itt csak magánúton lehet boldogulni szerintem. Az egészségügy még nem ismerte fel, hogy sokkal kifizetődőbb lenne most törődni az emberrel, mint akkor, amikor már súlyos, vagy végzetes bajok lépnek fel, az jóval többe kerül. Itt van pl. a cukorbetegség...a diétát semmivel nem támogatják, pedig jóval drágább úgy étkezni, hogy ne kelljen cukorgyógyszer, vagy inzulin, mégis csak az utóbbi kettőt támogatják, az első - semmivel !!!!! Ha az ember akaraterővel szeretne változtatni, abban senki nem segit. Magára marad teljesen...S sokszor félek, nagyon félek, mert ezek óriási súlyok, nem akarok bajt magamnak. S hiába próbálkozom, vajon hová fordulhatnék??
928. arboc (válaszként erre: 922. - HAPPY *093*)
2007. okt. 3. 12:13
tudod hogy benned egy kolto veszett el?
927. 6b94deaef4 (válaszként erre: 926. - Duncimacs)
2007. okt. 3. 11:56
szia, ezzel a kérdésel házi orvosodhoz fordultál?
2007. okt. 3. 11:24
Sziasztok, örülök, hogy vagytok, kissé mélyen vagyok most. Nemigen irogatok sehová. Elhavaztam sok dologgal. Olvaslak benneteket. Sokat kinlódom testi tünetekkel, talán - elfáradtam. Ki tudja? Pár kg ment le-fel, most éppen lejjebb ismét...Most pár napja tartom a legalacsonyabb súlyomat. Még nagyon-nagyon sok van vissza, 30-40 kg legalább. Túl sok volt a kiindulási súlyom. Nagyon megviselt ez a minusz hetvenvalahány kg. A vérképem elég jó, de ettől lehetnek hiányok sajnos. Túl sokat vagyok fáradékony, gyenge és szédülős, ez nagyon rányomja a bélyegét a hangulatomra. Ennek ez az ára??? Pedig még sokat akarok fogyni...nagyon sokat....Csak ne lennék olyan egyedül !!!!!!!! Tudom, itt vagytok, de én szakszerű segitségre gondoltam most. Nem akarok maradandó károsodást. A dokik nem törődnek velem, magándokim pedig nincs. Pedig nem mindennapi, amit átéltem, s ami még visszavan nekem. Vajon ki segitene??? Van valaki???
2007. okt. 3. 11:18
Ma nagyon finomat reggeliztem, kellett a valtozatossag. 150 ml joghurtot összemixeltem 1 teaskanal kokuszreszelekkel es 1 teaskanal mezzel(lehet edesitövel is) elragcsaltam hozza 2 szelet hungarocellt, plusz az elmaradhatatlan tejeskavem.:)
924. 594345bdb2 (válaszként erre: 922. - HAPPY *093*)
2007. okt. 3. 11:10

Ez tenyleg jo volt!:)))

Remelem mos mar nyugisabb idöszak következik nalatok.

Sajnos az en kiloim meg csak nyöszörögnek.:D

❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook