Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hatásos a Garnier Fructis hajhullás elleni sampon? fórum

Hatásos a Garnier Fructis hajhullás elleni sampon? (beszélgetős fórum)


2011. jan. 7. 10:16
Inkább a ricinusos hajpakolás. Olcsó, természetes, hatásos.
2011. jan. 6. 20:15
szurkolunk neked :)
2011. jan. 6. 20:14
Köszönöm a válaszokat! Ha siker koronázza a próbát jelzem.
2011. jan. 6. 20:13
bocsi..napraforgó
2011. jan. 6. 20:11
hát én hajtovekre kenem mert hajnovekedést serkento hatása van,étolajjal keverem 2kanál ricinus 1kanál étolaj vagy oliva,naprafotgó még jobbak..felmelegítem,felkenem néhány órát rajtahagyom de ha csak hajhullásra akarod 1-2 órára is elég 2-szer samponozok,aztán balzsam..vagy esetleg vannak gyógyszerek meg vitaminok,hajszeszek...remélem segítettem :)
4. gica66 (válaszként erre: 1. - Vizöntőlány)
2011. jan. 6. 20:07
A hajhullást ne csak külsöleg kezeld!Szedjél szeléntartalmu készitményt és e vitamint is hozzá.Egy laborvizsgálat nemártana.Igy még az oka is kiderülhet.
3. vizöntőlány (válaszként erre: 2. - Babapofi)
2011. jan. 6. 20:06
Köszi a válaszod.Azt még megírhatnád,hogy miként kezeled ricinusolajjal a hajad,mert igazad van egy próbát megér.
2011. jan. 6. 20:02
én is fructis használok fructist de nem hajhullás ellenit hanem dúsító krémsampont úgyhogy nem nagyon tudok mit hozzászóni de nekem kevesebb hajam hullik mióta ezt használom..de nem biztos hogy ettol mert én használok ricinusolajat is és valószínuleg attól hullik kevesebb hajam..szerintem próbáld ki egy próbát megér :)
2011. jan. 6. 19:59
Hatásos a Garnier Fructis hajhullás elleni sampon?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook