Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Hasznos a járássegítő, kell-e egyáltalán v. felesleges pénzkidobás? (Ha igen, melyik márka és miért?) fórum

Hasznos a járássegítő, kell-e egyáltalán v. felesleges pénzkidobás? (Ha igen, melyik márka és miért?) (tudásbázis kérdés)


1 2
15. ccd9bb7d17 (válaszként erre: 14. - Hoxa)
2008. ápr. 21. 14:27

Könnyű annak aki képet is tud beszurni ide:)))


Erre gondoltam a kompon kivül hogy kb ez lehet.nekem nem volt,viszont a nagynak olyan bébitaxija volt,aminek a hátulján volt egy magasított háttámlaszerü kapaszkodórész.nekem tetszik,ha lenne 3.gyerkőc lehet vennék,mert sokfunkciósok ezek,többféle játék van rajtuk ami leköti a kicsit egy darabig és minden nyugis perc kincset ér:)Szóval szerintem jó dolog!!

14. Hoxa
2008. ápr. 21. 14:25
Ez NEM BÉBIKOMP!

Ez a járássegítő például


Az én fiam állandóan a babakocsit tolta (a lakásban is), ezért vettem neki. Nem azért kapta, hogy nekem ne kelljen vele foglalkoznom, mert attól hogy ezt tologatja, attól még ugyanúgy figyelni kell rá.
Egyszerűen nem mert egyedül menni, kellett neki a fogódzó egy ideig. Az lehet, hogy emiatt aztán később tanult meg önállóan menni, ezért mondtam, hogy kétélű dolog, mérlegelni kell.
2008. ápr. 21. 14:23
Sziasztok! Én megcáfolom azt hogy hátráltatja a babát a járásban! Az én lányim is kompoztak és 11 hónaposan már tudtak önálloan menni! Ugyhogy nem attol függ hogy kompozik-e vagy sem.
12. Ekka
2008. ápr. 21. 14:23

Járássegítő nem = a bébikomppal;)


Járássegítőt maga előtt tologatja:)

11. ccd9bb7d17 (válaszként erre: 3. - Hoxa)
2008. ápr. 21. 14:17

most ez a bébikomp,vagy van olyan amit maga előtt tologathat...szóval most sem értem még mi a járássegítő...bocsi...

Hoxa,nem neked szántam,csak lusti vagyok módosítani,most vettem észre:))

10. lufi
2008. ápr. 21. 14:15
Tapasztalataim alapján a kompozó babák a környezetünkben, mind később kezdtek önnállóan járni. Szerintem többet árt, mint használ. Teljesen felesleges, kézen kell fogni a picit és együtt sétálni vele az ő tempójában. A szülő a legjobb járássegítő.
2008. ápr. 21. 13:49
úgy veszem ki az írásaitokból, hogy ez a bébikomp :) (nálunk így mondják) hát én tuti nem tenném a gyerekem sejhaja alá, a fiam is anélkül tanult megjárni és a lányom is anélkül fog. És meg fog tanulni anélkül ő is ahogy sok mindenki más is. Sztem ez csak a szülő kényelméért van, és nem azért hogy a gyerek a saját ütemében fejlődjön. Majd ha a lábacskái lesznek olyan erősek és ügyesek járni fog ő is!
2008. ápr. 21. 13:48

Szerintem felesleges megvenni a bolti ajánlatokat, a gyermek tanuljon meg a saját tempoján járni tanulni, a láb formájának is az a legjobb. inkább tornázzatok mozogjatok sokat. friss levegő, Baba-mama torna, stb.

Legjobb járássegítő : a babakocsiba kapaszkodik, vagy fogja az ujjaidat és te fogod, de a derekadnak bírnia kell.

2008. ápr. 21. 13:46

Barátnőm kisfia nagyon nehezen tanult meg járni, sokáig "kompozott". Ha kivették belőle hasraesett, két lábbal akart lépni, mint ahogy abban hajtotta magát......


Én ezért nem vettem a gyerkőcnek!

2008. ápr. 21. 13:45

Én nem szeretm az efféle "játékokat", mert valahogy úgy érzem, hogy az cél, hogyan ne kelljen a gyerekkel foglalkoznia a szülőnek. Én megfogtam a kisfiam kezést, ha kérte és sétáltunk fel alá. Nálam jobb járássegítő nem volt:-)


A barátnőm kisfia viszont bolondult érte.

2008. ápr. 21. 13:45
én se vagyok benne biztos miről van szó, :( ez a bébikomp???
2008. ápr. 21. 13:45
Nekünk volt, de sajnos túl könnyű volt, lehet más márka nehezebb, és mikor még nem tudott járni rendesen akkor nagy súllyal helyezkedett rá ezért gurult mint a fene, igazából akkor tologatta már mikor tudott járni. Szóval nekünk nem jött be :(
3. Hoxa
2008. ápr. 21. 13:44
Nekünk Fisher Price volt (börzén ezresért vettem :D), nagyon imádta a kölyök, de nélküle meg nem volt hajlandó menni. Szóval szerintem kétélű a dolog, segít is és hátráltat is.
2008. ápr. 21. 13:42
le vagyok maradva...mi az a járássegítő???
2008. ápr. 21. 13:41
Hasznos a járássegítő, kell-e egyáltalán v. felesleges pénzkidobás? (Ha igen, melyik márka és miért?)
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook