Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Használta már valaki a mákolajat? fórum

Használta már valaki a mákolajat? (beszélgetős fórum)


11. abri (válaszként erre: 10. - Annajuli)
2010. márc. 25. 07:20

Én a Villarosa kapszulát szedtem változókori tüneteim enyhítésére, nagyon-nagyon jó volt, teljesen elmulasztotta a hőhullámokat, szédülést.

Azt nem tudom, csontritkulásra is hó lehet?

Kálcium Korallt is szedtem, de lehet, hogy érzékeny vagyok valamelyik összetevőjére, mert nekem a gyomrom nagyon rossz volt tőle, abba kellett hagynom. Kapszula volt.

2010. márc. 24. 20:14
Szeretném még elmondani,hogy a Koráll Kálcium adható kisgyermekeknek is,Magyarországon is kapható por alakban is,szagtalan ,izetlen ,ételbe is keverhető. Mivel én külföldön élek nem tudom hol lehet megvásárolni. De interneten mindent fellehet kutatni.
2010. márc. 24. 19:55
Szeretnék segiteni. Először is érdemes elolvasni:Dr Lee HORMONHÁZTARTÁS cimü kéziratát,lelehet tölteni a netről is,Ebből meglehet érteni milyen szerepet játszanak a hormonok,a csontritkulásban. Magyarországon kapható természetes alapanyagu,Villarosa gél,progeszteron hatóanyaga van,ezzel szinte vissza lehet forditani a csontritkulást. De a megfelelő kálcium bevitel mellet ,ajánlatos szedni K2 és K1 vitamin készitményt is,mert segiti a kálcium beépülést,és természetes készitményt,nem mesterségesen előállitottat,a kalcium is legyen természetes pl Korall Kálcium. Sok sikert kivánok a gyógyuláshoz,mindenkinek.Amit leirtam saját tapasztalat,mivel pajzsmirigy mütétem következtében állandó volt a kálcium hiányom. Itt szeretném elmondani,hogy kevés pajszmiriggyel is lehet gyógyszernélkül élni,megfelelő étrendkiegészitőkkel.Kivánok mindenkinek minden jót.
8. abri
2010. márc. 24. 12:56

Akkor meggondolandó...

Az is lehet, hogy egyénileg érzékenyebb vagy rá, vagy esetleg nem mindegy ki a gyártó?

2010. márc. 23. 08:12

Sziasztok! Én is vettem mákolajat, azt olvastam, hogy csontritkulás ellen ez a legjobb. Egy mokkáskanálnyit kell belőle naponta fogyasztani evés közben. Én egy kicsivel evés után vettem be, és olyan gyomorgörcsöt okozott minden alkalommal, hogy nem hiszem, hogy megeszem az egészet.

Még a 19 éves fiamnak sem engedem, hogy vegyen be belőle, kisebb gyereknek semmi esetre sem ajánlanám!

6. abri
2010. márc. 22. 09:33
Anyukámnak erős csontritkulása van, nekem még nincs, de protézis műtét előtt állok, ezért gondoltam megpróbálni, mégiscsak természetes szer.
2010. márc. 22. 09:10
Unokanővérem 55 éves, és szintén csontritkulás ellen fogyasztja.
2010. márc. 22. 08:52
webáruházakban is kapható, de tudok pár üzletet is
3. eperlevél (válaszként erre: 1. - Abri)
2010. márc. 22. 08:51

Nálunk gyártják a faluban.

Solio kft. olajai, nagyon sokféle van és már több helyen forgalmazzák az országban.

2. Wenta (válaszként erre: 1. - Abri)
2010. márc. 22. 08:49
Én kapta róla egy kölevelet, készülök megvenni de még nem jártam utána hol kapható. Kisfiamnak szeretném adni kalcium pótlásnak. Mert fehérje érzékeny sem tejet tojást szóját nem ehet. Húst meg nem akar fogyasztani v csak minimális mennyiségben eszik napi 2-3 dkgt.
1. abri
2010. márc. 22. 08:47

Használta már valaki a mákolajat?

Azt hallottam róla, hogy nagyon jó a csontritkulás ellen.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook