Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Hogyan kaphatnánk vissza egy használt telefon árát? fórum

Hogyan kaphatnánk vissza egy használt telefon árát? (tudásbázis kérdés)


4. aileron44 (válaszként erre: 1. - Új.kezdet)
2018. aug. 15. 20:53

Szia!


Nézd meg, hogy van-e újabb változat erre: [link]

3. simple (válaszként erre: 1. - Új.kezdet)
2018. aug. 15. 14:02
Nézzetek utána az ide vonatkozó törvénynek. Sok esetben visszajár a pénz, csak nem akarják visszaadni. Nem tudom, hogy erre az esetre mi érvényes.
2. Smirnoff (válaszként erre: 1. - Új.kezdet)
2018. aug. 15. 12:37

A gyermek fiatal, és nem kiskorú, de a lényeg tekintetében mindegy.

Én ahol használtan vettem valamikor, ott az akisit cserélték szó nélkül 3 hónapon belül, de más hibákért nem feleltek. Előtte annyit nezegethette, probalgathatta az ember, amennyit akarta.

Milyen hibák jöttek elő?

2018. aug. 15. 12:14

Sziasztok!


Kiskorú gyermekem (pár hónap múlva lesz 18) vásárolt magának egy használt mobiltelefont. Kimondottan erre szakosodott üzletben.

Természetesen a telefonnak két nap alatt előjöttek a hibái. Vissza is vitte, de nem kapta vissza a telefon árát, le kell vásárolnia. Ja... de most nem tudja, mert hasonló készülék nincs. Nézzen be egy-két hét múlva.


Mit tudok tenni, hogy visszakapja a vételárat?


Már azt sem akartam engedni, hogy használtan vegyen, de hát kamasz megy a saját feje után. Az ő keresete volt, hát megvette.


De nem hiszem el, hogy nem lehet visszaadni a pénzt. Szerintem csak őt rázta le ezzel az eladó mivel látta rajta, hogy szibte még gyerek.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook