Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Használt bejárati ajtó fórum

Használt bejárati ajtó (beszélgetős fórum)


2011. dec. 8. 12:15
Én nem egészen két éve cseréltettem le az ablakainkat, már többször visszahívtuk a céget, hogy javítsák ki a hibákat, pl nem tettek purhabot körbe. Most is hívhatom őket, mert épp vihar van nálunk és mozog a függönyöm... Oldalt jön be a szél a nappali ablakokon. Én is már inkább újat vennék, de megőrülnék, ha mégegyszer olyan kosz lenne itthon, mint akkor volt...
9. MelisUK (válaszként erre: 1. - Meli0428)
2011. dec. 8. 12:11
Valószínűleg van valami oka, hogy miért vesznek mársikat. Nem szigetel rendesen zajt, hőt, befúj az erős szél, vagy szimplán nem tetszik a kinézete. Ha ez utóbbiról van szó, akkor nagyon lóvésok lehetnek. Ebben az esetben vedd meg tőlük szinte ignyen. :)
8. Ncilány (válaszként erre: 4. - Meli0428)
2011. dec. 8. 12:07

Nem ismerem se a fa, se a műanyag ajtók árát.

Elég jól szigetel, hangra..

Ha ilyen ajtót szeretnél vedd / vegyétek meg.

2011. dec. 8. 12:01
már robogok is szólni neki,elhoznánk. :) azért,ha már bent lesz,akkor teszek fel egy képet...
6. homern (válaszként erre: 5. - Meli0428)
2011. dec. 8. 11:51
örülök,hogy így döntöttél :) a fennmaradó összegből meglepheted magatokat valamivel :D
2011. dec. 8. 11:49
köszi. akkor nem gondolkozunk tovább!
2011. dec. 8. 11:47

igen,komolyan. Venni akartunk a praktikerben újat,de sajnos mire a webshopban megrendeltük,már nem volt készleten és már nem is lesz. Ezért gondolkoztunk használton.

15ezer ft-ért ideadná. és semmi hibája nincs.

3. homern (válaszként erre: 1. - Meli0428)
2011. dec. 8. 11:46
Ciki?ha a spórolás manapság az,akkor igen,vegyél újat :) én rögtön lecsapnék rá,ilyenen ne gondolkozz szerintem...2 éves ajtó még új :)
2. 31c1daa9fa (válaszként erre: 1. - Meli0428)
2011. dec. 8. 11:45

Ezt most komolyan kérdezed?

Én teszek rá, hogy használt. Akinek nem tetszik vegyen újat neked!

2011. dec. 8. 11:43
Ti vennétek használt bejárati ajtót? Egyik ismerősünk 2 éve vett műanyag bejárati ajtót és most újra kicserélnék. Nagyon alacsony összegért(szinte ingyen)megtudnám tőle venni. Szerintetek ciki használt ajtót venni? :S

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook