Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Használsz hajvasalót? Mi tapasztalsz, hosszú távon nem roncsolja a hajat? fórum

Használsz hajvasalót? Mi tapasztalsz, hosszú távon nem roncsolja a hajat? (tudásbázis kérdés)


26. Andy 92 (válaszként erre: 18. - Mar.csi)
2009. okt. 5. 07:16
Megkérdezhetem mi a hajvasaló neve amitől ilyen szép lett a hajad és a pakolások, balzsamok nevét? Köszike
25. emagdi (válaszként erre: 24. - Claudie)
2009. máj. 26. 15:16

én csak hajmosás után (heti 2x) szoktam vasalni,

180C-on, olyan hajvasalóval ami erős szálú, hullámos/göndör hajra való (enyém olyan).

semmi baja nincs tőle:)) és nem okoz függőséget sem:)))

24. Claudie (válaszként erre: 22. - Emagdi)
2009. máj. 25. 22:04
Szerintem akármilyet is választasz,ha hosszú távon használod,mindenképp roncsol vmilyen szinten,pláne ha többször is vasalsz egy nap...függőséget okoz:D
23. Szutyi (válaszként erre: 22. - Emagdi)
2009. máj. 25. 19:29
Így van :)
22. emagdi
2009. máj. 25. 16:39
szerintem meg ha az ember a hajának megfelelő hajvasalót vesz (állítható hőmérséklet, kímélő bevonat stb), és ésszel használja, akkor nem lesz gond.
2009. máj. 22. 16:04
szerintem nem igazán egészséges a hajnak ritkán használom,,
20. Szutyi
2009. máj. 22. 14:24
Hát ez a használat mértékétől is függ szerintem... Meg attól h mennyire véded. Napi szinten tökmindegy mit raksz rá szétégeti :( Heti 2 még nem annyira vészes
2009. febr. 23. 11:15
Én kb 2 éve vettem egy Ceramic Plus by Babyliss hajvasalót.Fodrászom ajánlotta.Hetente 2x használom,de nem mondanám hogy nem károsítja a hajat,viszont nem tudom megállni hogy ne használjam.Amúgy abba a típusba tartozom aki minden reggel be kell szárítsa a haját mert különben borzasztó a látvány.Ez sem a legjobb a hajnak...
2009. febr. 23. 10:49
Én 1 éve vettem Remington hajvasalót és eleinte sűrűn használtam, semmi baja nincs a hajamnak, nem vékonyodott és nem is tört el. Nagyon szépen nőtt utána a hajam és a fodrász is azt hitte eredetileg egyenes a hajam, mert nem volt eltörve a vége. Mostmár csak hajmosás után használok, heti 2-szer. De csak azért, mert beállt a hajam és így nem szükséges. Azóta már vágattam belőle, de nem azért mert el volt törve, hanem fazonváltás miatt. Szóval nekem semmi rossz tapasztalatom nincs a hajvasalómmal. Viszont a fodrász, akihez egyszer mentem, agyondícsérte az ionos hajvasalóját. Lehet, hogy kevésbé káros, de az én hajam úgy állt tőle, mint vasalás előtt és még szállt is. Hazajöttem és én kivasaltam magamnak. Akkor jó lett. És sokan dícsérik, hogy milyen szép fényes és egészséges a hajam. Először a Hajas Laci féle hajvasaló volt az álmom, a párom meg szerette volna nekem venni, de amikor mentünk venni, az nem volt, így maradt a Remington. Nagyon sokat gondolkodtam rajta ott az üzletben, végül dönöttem, hogy kell (mert előtte nekem is márkátlan vasalóim voltak, amik semmit sem értek). Hazajöttünk, egyből próbáltam, és csodás lett, egyből megszerettem. Ja, én még használok havonta egyszer hajpakolást és minden hajmosáskor balzsamot és hajvégápolót. Sokat keresgéltem, mire rátaláltam a legjobbra, de megvan és szép a hajam. :)))
17. emagdi (válaszként erre: 16. - Blackprincess)
2009. febr. 23. 08:57
konkréten milyen hajspray és pakolás vált be neked?
2009. febr. 23. 07:50
Heti egyszer használok hajvasalót,és eléggé elvékonyodott tőle a hajam. Ennek ellenére sajnos nem bírom ki, h ne vasaljam. De lehet kapni nagyon jó kis hajsprayket pakolásokat. Ezekkel már minimálisra csökkenthető a roncsolódás.
15. emagdi
2009. febr. 21. 18:44
roncsolja, roncsolja, persze. de szerintem nem vészes. az enyém eddig még bírja. (muszáj neki)
2009. febr. 21. 16:53
Használok ritkán, alkalmakkol, de a fodrász szerint heti 1 X szabad csak, akkor nem roncsolja tuti a hajat. De a tesóm kb fél évig heti többször is (3-4szer)vasalta de nem lett semmi baja a hajának. Mondjunk mázlink van, mert mindkettőnknek erős szálú hosszú hajunk van, és nem kényes.
2009. febr. 21. 16:43
Ha sűrűn van használva,akkor bármilyen kimélőt vehetsz,egyik sem jó a hajnak!
2009. febr. 15. 19:55
jadeköves, teflonos hajvasalót érdemes venni
2009. febr. 13. 20:36
sziasztok! nekem remington S2002 van, tegnap vettem, de csak most olvastam el hogy kopik róla a teflon :s ez tényleg igaz? és ha hetente csak 1x vasalom akkor is lekopik? mert am nagyon jó fajta rögtön kiegyenesíti a hajam pedig eddig semmi nem használt ugyan úgy kiállt. Nekem az eddigi hajvasalóim csak felmelegítették a hajam de nem egyenesítették ki:s akinek van az légyszi írjon
10. wanda8
2009. febr. 8. 18:59
Hosszú távon károsítja a hajat.Nekem is van,de csak a frufrumat vasalom ki vele.Különben szuper találmány.
2009. febr. 8. 17:59
hosszútávon károsít.ez tény:Snekem is van:D
8. 318512f90e (válaszként erre: 6. - ELEN)
2009. febr. 8. 12:23
osztom, az ionos a legjobb! nekem a hajszárítóm is ionos, meg a hajvasalóm is, de sokszor nem is kell használjak hajvasalót, mert a hajszárító majdnem ugyanazt a hatást éri el...
7. Takiné Mariann (válaszként erre: 2. - Brad)
2009. febr. 8. 12:10
Használok hajvégápolót, kb 4 naponta használom hajmosás után.
6. ELEN
2009. febr. 8. 12:08

Hajszárítóba és hajsütőbe lehet kapni ionosat,azt nem tudom,hogy hajvasalalót is lehet-e.

De az ionos még jót is tesz a hajnak.

Olyat vegyél,ha van.

2009. febr. 8. 12:07

Nekem a fodrászom minden héten használja a beszáritás után. Azt gondolom ha ésszerűen használod

nem túl forrón és nem sokáig tartod a hajadon akkor nem okoz gondot.

2009. febr. 8. 12:07
Én minden hajmosás után használom, mert sokkal jobb tartása van a hajnak utána, még akkor is, ha normál esetben is egyenes. Mindennap valóban nem szabad használni, mert nagyon szárítja a hajat. Meg persze szerintem a hajvasaló minőségétől is függ...
2009. febr. 8. 12:06
én jobban szeretem a hajam kivaslva, épp tervbe van véve, hogy vegyek egy hajvasalót.
2. Brad
2009. febr. 8. 12:05
én is használok! Nem szabad minden nap! Kell a hajnak a regenerálódási idő! Meg jó ha használsz hajvégápolót. Sokat segít.
2009. febr. 8. 12:03
Én amióta használom, tök jól néz ki mindig a hajam. Csak attól félek, hosszú távon roncsolja a hajat. Vagy nem??

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook