Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Használja valaki a SINLAC-ot? fórum

Használja valaki a SINLAC-ot? (beszélgetős fórum)


4. maya80 (válaszként erre: 3. - Macs77)
2010. febr. 24. 10:08

Én is adtam és adom jelenleg is még a lányomnak, pedig már 29 hónapos. De én nem kezdtem olyan korán, mert volt bőven tejem. Kb. 15 hónapos volt, mikor bevezettük, és onnantól ezt kapta vacsorára.

Azért jó, mert nem tehéntej alapú, és egyáltalán nem allergizál, úgyhogy szerintem nyugodtan adhatod a babádnak. A lényeg, hogy a boltokban kapható Milupa és hasonló tejpépeket ne adj neki, mert azok allergizálnak.

2009. márc. 18. 12:30
Sziasztok! 3 hónapos a babám, és mivel fogy a tejem sajna :( a dokinő Sinlac-ot írt fel, h a 2 esti szopi között azt adjam a babámnak (mert estére alig van tejem). Mik a tapasztalatok? Nem pici hozzá még egy 3hónapos baba?
2008. szept. 4. 16:36

Szia

Megnyugodhatsz, mi is használtuk, és használjuk, semmi rosszat nem tapasztaltam.Azt nem hallottam, hogy energiabomba lenne...

Én gyümölcsöt is adtam hozzá, így még finomabb a babának, de magába is szerette/szereti.

2008. szept. 4. 15:40
Sziasztok! A kisbabámnak a doktornéni SINLAC tápszerkiegészítőt írt fel. Van valakinek tapasztalata vele? Tényleg energiabomba? Nem puffasztja a babákat?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook