Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Hol tudnék venni L'Oreal Féria Shining Bronz 58-as hajfestéket? fórum

Hol tudnék venni L'Oreal Féria Shining Bronz 58-as hajfestéket? (tudásbázis kérdés)

10. dolly001 (válaszként erre: 9. - Angica0901)
2010. nov. 17. 08:53
Oké! És nagyon köszönöm előre is!
9. angica0901 (válaszként erre: 8. - Dolly001)
2010. nov. 16. 20:13
Nincs Veled semmi baj! Szerintem sokan szeretjük a Lorealt. Én is most készülök bevásárolni belőle. Arckrém (nyáron Niveáztam, az is jó volt), arclemosó, tisztitó..., sampon-balzsam (Kerastase). Hol laksz? Lehet, hogy nem emlékszek jól, de mintha Judit barátnőm azt mondta volna, hogy a dunakeszi Auchanban van. Igyekszem megkérdezni Tőle, és újra jelentkezek.
2010. nov. 16. 15:24

"Fedezze fel a *éria-*reference vibráló, intenzív színárnyalatait!Magyarországon nem kerül forgalomba valamennyi árnyalat. "


Valóban sajnos a honlapon olvasható, hogy itthon nem hoznak minden színt forgalomba:(


Elkeserítő, hogy manapság mikor annyi szir-szart lehet kapni, és azokat is minden árnyalatban, méretben, számban....pont ezt nem:(

Ja ráadásul volt egy zselés arc tisztítója is ennek a márkának, aminek szintén búcsút inthetek:(

Lehet velem van a baj:)

7. dolly001 (válaszként erre: 2. - Dorkakoma)
2010. nov. 16. 15:21

Szia! Sajnos nem jártam sikerrel Tes*o

Ross*ann.... stb


Nem szeretnék ingyen reklámot kelteni, és remélem nem sértek semmi fórum szabályt, de valóban páratlan a festék. És ezért ragaszkodom (ragaszkodnék) hozzá annyira!

6. dolly001 (válaszként erre: 3. - Angica0901)
2010. nov. 16. 15:18

Szia!


Igen a Mango-t is ismerem, gyönyörű szín!

Nagyon régen nyertem 20 doboz fériát. Loreal sampont vettem egy drogériában és bedobtam a blokkot a nyereménydobozba , kisorsoltak, nyertem. Addig azt sem tudtam mi az a féria. Hát mára rájöttem, hogy páratlan minőségű festék!

Köszönöm az ötletet, írok a cégnek egy mailt, hátha szerencsével járok.

5. angica0901 (válaszként erre: 2. - Dorkakoma)
2010. nov. 16. 15:13
4. angica0901 (válaszként erre: 1. - Dolly001)
2010. nov. 16. 15:12
Én is irtam a Loreal-nak. Nagyon gyorsan válaszoltak, kedvesek voltak. Sajnos azt irták, hogy az én szinemet már nem forgalmazzák Magyarországon. Forgalomban azonban még találtunk. Hát ezért vásároltatom fel Pesten, Kecskeméten, Nyiregyen, Debrecenben az összeset, amit lehet kapni :)).
2010. nov. 16. 15:06
Nekem most hoztak otthonról 5 doboz Féria-Mangot. A barátnőm kecskeméti. Ott a DM-ben vette meg nekem. De egy másik barátnőm látott a nyiregyi DM-ben. Hátha ott van. Én épp tegnap festettem be a hajam a Mango árnyalattal. A szin tökéletesen olyan, amilyen a képen. A tartóssága régen jó volt (korábban ugyanezzel festettem), most majd kiderül :). Felvásároltatom az összeset, amit tudok a lányokkal, mert itt Görögben nem lehet kapni, viszont nekem a Féria nagyon bejött. Gyönyörű szin, csillogás (egyelőre). 1 hónap múlva visszatérünk rá :)).
2010. nov. 16. 15:02

Esetleg hipermarketekben? Vagy sehol nincs??


Ez milyen színűvé varázsolja a hajat??


Sok sikert!!!!! (emailt is írhatsz a lorealnak szerintem..lehet hogy kivonták már a forgalomból)

2010. nov. 16. 14:54

Szeretném a hajam megint L'Oreal Féria Shining Bronz 58-as hajfestékkel festetni, mert szerintem gyönyörű színe van és a minősége is páratlan!

Azonban sehol, de sehol nem lehet beszerezni.

Ha valaki tud valami lehetőséget, hogy hol tudnék venni kérem segítsen.

Előre is köszönöm!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook