Haspuffadás (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
2009. jún. 10. 22:38
Éjjtem!!! Akkor utána nézek és kipróbálom remélem nekem is jó lecc mert nem vmi jó dolog mindig ezzel foglalkozni és mindig elviselni a fájdalmat:s köszike:)
2009. jún. 10. 21:08
Én különböző gyomorbajaimra, puffadásra is Salvus vizet iszom elég rossz íze van, de teljesen rendberakott mindent napi egy deci.
2009. jún. 10. 19:04
Chh.. leszarom h te mit tanácsolsz mert csak egy rosszakaró pióca vagy aki nemtud lekopni és nemtudom ki szorul dokira, mert ha már ott tart vki h rávan tapadva a másikra közbe a másik le se szarja az egészséges dolog tényleg.... :D am az elejét esetleg megfogadom a kajával kapcsban, de kb ennyi!!
58. gyongyi0313 (válaszként erre: 57. - Linda02)
2009. jún. 10. 15:22

egyél normálisan, többször keveset, egészségeset

Szegény lány, milyen elfoglalt...

Lehet, egy pszichológussal jobban járnál, hogy az agyadat tenné helyre!!!

És nem viccből írtam

2009. jún. 9. 17:59

Szijjasztok!

Remélem tud vki tanácsokat adni nekem a haspuffadásaimra!!! Sajnos napi 1-szer v 2-szer eszem mert nem vok nagy evős de akkor álltalában össze-vissza és nemsokat!!! Ha egésznap nem eszek csak iszok még akkor is felpuffadok akár a víztől:S Nemtudjátok mért van ez? és h mit tudnék ez elen tenni? Mert már kivagyok tőle h mindig felvan fújódva és olyan mintha duci lennék :S:( jah és olyan rossz h mindig feszül a hasam és fájni is szokott!!! Barim mondta h menjek el dokihoz de ilyennel h menjek el és időm sincs nagyon!!! Előre is köszönöm a válaszokat! puszi

56. ebcfbfbb78 (válaszként erre: 54. - *amica)
2009. jún. 7. 21:26

az írtad immúnis vagy már már.

meg ha egy kúra 3hó akkor utána másikat alkalmazz és így felváltva hátha jó.

hm?

55. ebcfbfbb78 (válaszként erre: 54. - *amica)
2009. jún. 7. 21:25

de azt írtad már immúnis vagy rá lehet...

akkor tényleg szünet kell vagy másikat keresni és felváltva alkalmazni..

hm?

54. *amica (válaszként erre: 53. - Ebcfbfbb78)
2009. jún. 7. 21:23
lehet. elvileg kúrában asszem 3 hónap, vagy mi van ráírva, de mér hagyjam abba ha előjön a ppuffadás? nemtudom :S
2009. jún. 7. 17:47
akkor lehet h egy pár hónapig használod utána kis szünet és megint..
52. *amica
2009. jún. 7. 17:18

használom azóta is folyamatosan, de egyszercsak mintha immunis lettem volna rá..

megírom priviben!

51. ebcfbfbb78 (válaszként erre: 49. - *amica)
2009. jún. 7. 09:58

akkor miért nem használod ha jó volt a csodaszer?


és mi volt az különben?

50. ebcfbfbb78 (válaszként erre: 49. - *amica)
2009. jún. 7. 09:57

akkor miért nem alkalmazod még az t a csodaszert?


amúgy mi volt az?

49. *amica
2009. jún. 1. 21:15

hali! én már egyszer nem is rég írtam, hogy minden egyes étkezés után puffadok, és most sincs másképp...akkor kaptam vmi csodaszert a bélflórám helyreállítására, és bevállt :O de most, így pár hónap elteltével újra nem érzem a hatását és nagyon zavar :(

vkinek ötlete, mitől lehet ez?

48. ebcfbfbb78 (válaszként erre: 47. - Ebcfbfbb78)
2009. máj. 30. 20:08

hasi uh-n kiderül epekő

na végre - megszabadulok tőle és vége a kellemetlen dolgoknak...

2009. ápr. 21. 18:10

vtam ám akkor a gasztrón.

kaptam egy savlekötőt meg motilium nevű tablettát.


meg mondta a doktornő , h vegyek Nitromint sprayt.

ha netán érzem, h kezd sajogni az épm ill be is görcsöl akkor fújjak a nyelvem alá.


hát az első másfél hétben még ugye nem állt be a gyomrom...akkor azért fújtam a sprayból mert érezni kezdtem sajogni az sajogni - és hatott is nagyon hamar!!!

de mivel rendszeresen vettem be a tbikat nem fáj az epém, nem puffadok....

május 20ám megyek azért epe UH-ra aztán be a dokinőmhöz..

remélem minden jól alakul.

46. 1731424aa5 (válaszként erre: 1. - Reni33)
2009. márc. 28. 04:42

Jó lenne ha leírnál magadról több mindent, mert így nehéz szűkíteni!


A panaszok valószínűleg nem organikus eredetűek. lehet, hogy a modern népbetegség az IBS ejtette szerét egy rövid látogatásnak nálad.

A "csodaszerek" mellőzhetőek, mert ha veszel egy Espumisant ami simeticonumot tartalmaz, helyette nyugodtan főzhetsz magadnak 1 rész cickafarkból, 1 rész sennae foliumból, 1 rész citromfűből és 1 rész kamillából készült teát ami legalább nem placebo.

Langyosan éhgyomorra, majd napközben étkezések előtt két héten keresztül.

45. ebcfbfbb78 (válaszként erre: 44. - Csutora13)
2009. márc. 1. 09:13

köszi szépen!

de attól, hogy még a rendelésre elmegyek nem gyógyulok meg sajna.


egyik barátom is ebben a gondban szenved és őt nem rögtön kínozták a tükrözéssel, meg a gyomorszondával - hanem kímélőbb módszerrel állapították meg, hogy heli baktériuma van...

zacskó szerű vmibe kellett belefújnia és kimutatták a bacit..


meg 9 kémcső vért vettek tőle és étel szesztett vagy mit csinálnak...


engem meg anno bedugtak egy kórházba és rögtön cső ide meg oda - tehát rögtön a kellemetlen vizsgálatokkal jöttek - holott van kímélőbb is...


tehát figyelni kell és nem szabad engedni mindenféle vizsgálatot ami kellemetlen...

44. csutora13 (válaszként erre: 43. - Ebcfbfbb78)
2009. febr. 28. 22:12
Sok sikert!Remélem nincs nagy baj!Jobbulást!
2009. febr. 27. 12:50

erőt vettem magamon és bejelentkeztem a gasztróra...


hónapok óta görcsoldón élek...

meg az ügyelet jár ki hozzám mert olyan erős fájdalmaim vannak...


mostanában kijön belőlem egy két ételfajta...

42. *amica
2009. febr. 18. 18:45
én is flyton puffadok, ha sokat eszem, ha ekveset, ha iszom...ha nem alszom 8órát...vki td segíteni, miért lehet ez? elég sok csokit ettem régen...lehet h felborult a bélflórám ilyesmi?
41. csutora13 (válaszként erre: 40. - Ebcfbfbb78)
2009. febr. 13. 19:58
Nekem is fájt a jobb oldalam,és székrekedésem is volt,aztán beszedtem egy doboz Normaflore-t.A székrekedés elmúlt,de gyakran puffadok és majd leszakadt a derekam az este is.:S
40. ebcfbfbb78 (válaszként erre: 39. - Csutora13)
2009. febr. 13. 07:57

nekem is így van majdnem csak!!

és azt mondták lehet az epémmel lesz baj mert a jobboldalam fáj ilyenkor!

2009. febr. 12. 19:33

Sziasztok!

Ha puffadok a fájdalom átsugározhat másfelé is?Mert mióta puffadok enyhe fájdalmat érzek deréktájékon.Vagy mástól lehet?

2009. jan. 20. 17:26

Espumisan - nem ér semmit tényleg.

max ha egész levéllel beszedjük.

2008. dec. 29. 13:49
Én azt vettem észre, hogy főleg akkor puffad, ha szánhidrátban gazdag az éterendem. Tetszett, amit vereskati írt, hogy gondolkodjunk el azon, ki mit nem tud megemészteni. Nekem több ilyen is van. De akkor amíg lelkileg nem "emésztek", addig lufi lesz a hasam helyén?
36. Baba84
2008. dec. 28. 15:52
Nekem virustól van, ma van az eslő nap,h nem vagyok lázas ,de az voltam meg hasmenés,most meg rettenetesen felpuffadtam,pedig 3 napja alig eszem:(
2008. dec. 28. 15:50

Sok mozgás.


És mellette még elmondom azt,hogy én is nagyon puffadtam,de elkezdtem naponta rengeteg zöldség és gyümölcsfélét enni. Ez megmozgatja a beleket,segíti az emésztést,és mindenképpen hasznos.

2008. dec. 28. 15:49
Espumisan, ha hiszed ha nem, az égvilágon semmi természetellenes nincs benne. Kicsiknek Infacol, de Te is benyakalhatsz egy teljes adagot belőle, akkor talán használ ;)
33. Baba84
2008. dec. 28. 15:46
Ki tud vmi természetes módszert haspuffadás ellen?
32. 852308703c (válaszként erre: 31. - Vereskati)
2008. nov. 29. 13:28
az a baj tul sok mindentol emgpuffadom...akkor szinte semmit nem ehetnek..kezzuk ha oszinte akarok ellni magamhoz sot nem ehetnek..a vesem miatt..es a majamba valami rendellenesseg van es az miatt sem...:( de so nelkul nem birok enni
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook