Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 5. héten normális az iszonyatos felfúvódás, haspuffadás? Szerintem korai nagyon, de más oka nem nagyon van. fórum

5. héten normális az iszonyatos felfúvódás, haspuffadás? Szerintem korai nagyon, de más oka nem nagyon van. (tudásbázis kérdés)


2010. jan. 16. 18:51

semmi köze a baba mocorgásához vagy ahhoz, hogy nő

illetve kell a növekedéséhez a lelassult emésztés

nah, remélem érted

9. f65231edcb (válaszként erre: 8. - Kicsilány2)
2010. jan. 16. 18:50
Az emésztési zavarok és a puffadás a terhesség általános velejárói. A lelassult emésztési folyamat okozza ezeket a tüneteket, ami elősegíti, hogy a véráram jobban felvegye a tápanyagokat és eljutassa azokat a babához.
2010. jan. 16. 18:31
Azért tartom furának, mert most még nincs bent akkora növekedés, pláne mocorgás. Gondoltam, később ha már a hasüregi szervek kezdenek átrendeződni, hogy elférjen a picúr, akkor oké, de már most??? Köszi lányok a segítséget. Akkor elkezdek hozzászokni. :)
7. f65231edcb (válaszként erre: 6. - Kicsilány2)
2010. jan. 16. 18:29

lesz ez még rosszabb is:))

mondjuk nekem az 1. trimeszter végére elmúlt és azóta sincs ilyen jellegű problémám:)

kop-kop-kop

2010. jan. 16. 18:28
Amikor a dokinál voltam, még nem volt ilyen problémám. Nagyon durva, mintha egy lufi lenne a hasamban... Egy hét múlva lesz az első uh, utána megyek vissza a dokihoz is.
2010. jan. 16. 18:26
Gratula. :) Naná, hogy normális, én sokáig, sőt a mai napig kínlódok. Espumisan a barátunk! ;)
2010. jan. 16. 18:23
Először is gratulálok :-) Egyetértek az előttem szólóhoz, én is elég korán kezdtem puffadni, ami 12-13 hét körülig ki is tartott. Nem egy kellemes jelenség, de ez legyen a legnagyobb gond! Jó babavárást.
2010. jan. 16. 18:22

persze, hogy normális!

nekem a 7. hét körül jelent meg, de attól, hogy neked az 5. héten már van, az teljesen normális

orvosnál voltál már egyébként?

2010. jan. 16. 18:19

Igen, teljesen normális, nincs olyan hogy korai..ismerek olyat aki már a nemvárt előtt hányt, pedig a legtöbb nőnél ez a 6. hét körül kezdődik.


A haspuffadás egyébként meg tudomásom szerint ilyentájt már elég gyakori.

2010. jan. 16. 18:16
5. héten normális az iszonyatos felfúvódás, haspuffadás? Szerintem korai nagyon, de más oka nem nagyon van.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook