Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hasplasztika után terhesség fórum

Hasplasztika után terhesség (beszélgetős fórum)


2022. aug. 26. 22:49
Esett vki hasplasztika utan teherbe? Kb . Fel ev utan?
9. Jucci86 (válaszként erre: 8. - Cukorszirup)
2015. szept. 25. 08:40

Biztos hogy a műtét után is el fog férni férni baba a pocakban:)

Én azért nem mertem a második gyerkőc előtt megcsináltatni mert sajna elég rossz kötőszövettel rendelkezem mivel már az első szülés után csúnya volt a hasam.Ha megcsináltattam volna ugyan olyan ronda lett volna a hasam újból a szülés után. Én meg vertem volna a fejem a falba...Gondolj bele ha a fogyástól ilyen lett a hasad valószínűleg a nagy pocakot se fogja bírni és stríás lesz és lógni fog nagy valószínűséggel. De ezt mindenki maga kell mérlegelje,hogy mit mikor akar, mekkora a pénztárcája,én csak a saját véleményem és tapasztalatom osztom meg:)

2015. szept. 25. 00:02
Nem akarok még most gyereket, olyan 4-5-6 év múlva reálisan gondolnám azt, hogy megérek egy gyerekvállalásra, addig semmiképp. Csak félek tőle, hogy nem tudna már hova nyúlni a bőröm és galibát okoznék vele... Sirga, neked megnyúlt a bőröd a 3. gyerkőc után?
7. 388b941089 (válaszként erre: 1. - Cukorszirup)
2015. szept. 24. 20:30
Ha ujbol meghiznal, akkor is szetszakadna a hasad?:) sztem nem. :) ha zavar, csinaltasd meg most, par ev regeneralodas utan sztem szulhetsz ;(
2015. szept. 24. 14:53
Nekem van 2 gyerkőcöm és fél éve volt hasplasztikám.Én nem csináltatnám meg gyerek előtt a hasam. Nem azért mert nem fér el vagy baj lesz,egyszerűen azért mert nagy rá az esély hogy terhesség után megint lógni fog a hasad. És így kidobott pénz lenne a műtét.Úgy mondta a plasztikai sebészem hogy műtét után egy évig nem javasolt teherbe esni.De én már nem szeretnék többet szülni ezért csináltattam meg.
5. Sirga (válaszként erre: 1. - Cukorszirup)
2015. szept. 24. 14:31
Nekem 2 császár után csináltak hasplasztikát. A 3. babát is gond nélkül kihordtam, 3-4 évvel a műtét után. Ha jól rémlik, javasolták is, hogy várjunk, hadd regenerálódjanak a szövetek, hadd erősödjön a hasfal. Semmi probléma nem volt. :)
2015. szept. 24. 14:23
Nekem felajánlották a plasztikai mûtétet, de mivel elôtte már volt egy-két más orvosi beavatkozás, nem vállaltam. Ennyi szenvedést nem ért volna meg.
2015. szept. 24. 12:00

Szia

bár plasztikázás ügyben nem vagyok otthon, kopp. De szerintem az a kérdés, mennyire van messze az a gyerekvállalás, ha 1-2 év, akkor szerintem várd meg a műtéttel a terhességet, úgy több értelmve.

Azt hogy egy terhesség kit hogy vesz igénybe igen változó, nekem kb ugyanúgy visszament a hasam (egy gyerekem van per pill), de van akinek lógosabb lesz, csíkos. Ezt nem lehet előre tudni. Ezért ha már kés alá feküdnél inkább várd meg a terhességet.

HA viszont sokára szülnél akkor szerintem a doki aki csinálja ezeket többet tud mondani, ill, azt gondolom, ha sokára lenne az a terhesség, akkor biztos hogy meggyógyul úgy az a bőr addigra, az is fog tudni nyúlni.

2. andi6020 (válaszként erre: 1. - Cukorszirup)
2015. szept. 24. 11:58
Menj el egy plasztikai sebészhez, és tőle kérj tanácsot. A konzultációk általában ingyenesek.
2015. szept. 24. 11:51

Sziasztok! Tudom, hogy van már egy Hasplasztikás fórumtéma, de képtelen vagyok majd' 100ezer hozzászólást elolvasni, hogy megkapjam a választ a kérdésemre, pedig rendesen "belepörgettem" az oldalakba.

Nagyon sokat fogytam, a hasamon nagyon csúnya a bőr, meg kellene plasztikáztatni, mert több gondom van vele (elsősorban az önbizalmamat ássa alá legjobban). Valamikor, pár év múlva viszont szeretnék gyerkőcöt (még nincs). Nem akarok csúnya hassal tovább élni, viszont nem tudom miért, az a kép van bennem hogy a megplasztikázott hasam szanaszét fog szakadni (szó szerint!) a terhesség alatt, mert az összes rost és szövet ami csak tudott valaha nyúlni, már kinyúlt és el lett már távolítva, ergo nem tud már hova nyúlni hanem ténylegesen csak szakadni... Ha tudnék így élni nyugodt szívvel, ahogy most kinézek, egy percig nem aggódnék hiszen a kinyúlt bőrben kényelmesen van helye akár ikreknek is anélkül hogy további rombolás történjen a hasamon.

Valakinek van már tapasztalata ez ügyben? Egy laposra összefarigcsált hassal mi történik 9 hónap alatt?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook