Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hasplasztika: TB vs. magán fórum

Hasplasztika: TB vs. magán (beszélgetős fórum)


1 2
12. dcbc0b4041 (válaszként erre: 9. - 9b10f3d7ff)
2014. szept. 3. 09:10
ikerterhességem volt emiatt történt 7kiló volt a 2 gyerek én meg 154cm vagyok 76kiló voltam szüléskor.most 57 vagyok.
2014. szept. 3. 08:59

A legtöbb plasztikai sebész aki állami kórházban dolgozik annak van magánrendelése is, ergo rossz elviekben nem lehet.


Az hogy milyen lesz a hasad nem csak doki e "alapanyag" függő is, ez igaz a szövődményekre is.


Szent Imrének nagy a hype-ja ilyen tekinetetben, de hallottam már pozitív visszajelzést az AEK-ről is (volt Honvéd kórház)

2014. szept. 3. 08:55

az enyemet fizette volna a tb, megsem vallaltam a mutetet, pedig szeretnek szep hasfalat; szenvedtem eleget, amugy meg nem latszik; akinek meg nem tetszik, mehet masmerre;

sosem lehet tudni, hogy a tested hogy reagal a tokeletes munka ellenre;

szandekosan pedig egy orvos sem akar rosszat a paciensenek;

2014. szept. 3. 08:47

Úgy gondolom teljesen mindegy, maszek is követett el szarvas hibát, és TB-s orvos is végzett kitűnő munkát.

Inkább válassz egy orvost és olvass utána, milyen referenciákkal rendelkezik.

A legjobb orvosnál is előfordulhat hiba, ha a hasfaladdal van a gond, az bármikor kiszakadhat újból, valószínű rosszak a szöveteid. :(

8. Guruljka (válaszként erre: 6. - Dcbc0b4041)
2014. szept. 3. 08:41

Azért nem lehet tanácsot adni, mert más területeken sem a támogatottság határoz.


Éppen olvasom, hogy drága pénzen megfogadott professzor nem értesítette a betegét a műtét halasztásáról...

Saját esetem, hogy ugyanaz az orvos, ugyanaz a kisebb műtét, ugyanaz a hiba a műtét során...én nem fizettem, a betegtársam igen, mégis ugyanúgy jártunk mindketten.


Inkább jó referenciákkal rendelkező orvost keress, akár TB-s, akár nem.

7. f00f50e709 (válaszként erre: 6. - Dcbc0b4041)
2014. szept. 3. 08:38

Olvass műhibaperes könyveket (nem stephen king és társait) aztán rájössz


De mondjuk az is érdekes , hogy itt a fórumon "szavaztatnád" meg hogy most mi egyen.


véleményem szerint ez már bűnbakkeresés. nem így kell nekiindulni.

2014. szept. 3. 08:29

Köszönöm, de nem az érdekel, hogy mikor támogatják, mert megvan a papirom, ki van szakadva a hasfalam 3 helyen.


Ami érdekel az az, hogy ha tehetem menjek e magán vagy nyugodtan bizzam rá magam a tb-s sebészre?????

2014. szept. 3. 08:23
Én olyat hallottam, olyantól, akinek megcsinálták a hasplasztikát, ha annyit fogyott, igazoltan, hogy a BMI-d jelentősen - meg van konkrétan, hogy mennyire, de nem jut eszembe - csökkent, akkor támogatja a TB.
2014. szept. 3. 08:20
a tb az az amikor orvosilag indokolt s a társadalombiztositás fedezi a költségeket, épp ugy mint más egészégügyi beavatkozásnál, ha eltöik a kezed mész és ellátnak, mert fizteted a tb-t.
2014. szept. 3. 08:18

Sziasztok!

Vita nélkül, mert tudom megoszlanak a vélemények, olvasok itt másik hasplasztos fórumot, ha tb-re megy egy hasplasztika mert sanos egészségügyi okok indokolják de az illető ki tudja fizetni a magán , általa választott orvost, akkor van e különbség a végeredmény között?

TB-re ugyan olyan szépen megcsinálják vagy ne is álmodjon az ember? Ha tehetem inkább menejk magán orvoshoz???? Segitsetek. És légyszi aki nem teheti meg ne hurrogjon azokra akik kifizetik a több százezret. A végeredmény, a szövődmények...stb érdekel. köszönöm

2014. szept. 3. 08:18
nem hallottam még tb-ről, de itthon a legjobb szinte mindig a magán, bármiről is legyen szó...
2014. szept. 3. 08:16
Hasplasztika: tb vs. magán?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook