Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hasplasztika tapasztalatok fórum

Hasplasztika tapasztalatok (beszélgetős fórum)


A fórumhoz képgaléria tartozik: hasplasztikázók képei
916. ágikám (válaszként erre: 904. - 5e35dd6804)
2008. febr. 4. 20:57
Szia Judit! Hű de szép!!! Én is ilyet szeretnék! Amúgy én meg Szigethalmon lakom!
2008. febr. 4. 20:28

Anya01!!


Merre jársz? Remélem jól érzed magad, és nem dolgozol túl sokat! Régen jártál itt. Vigyázz magadra:)

2008. febr. 4. 20:25

Köszönöm mindenkinek a bátorítást, már nagyon be vagyok indulva.


Judit!

Fantasztikusak a képeid, jól tetted hogy megmutattad nekünk,szerintem sokat jelent mindannyiunknak, értem ez alatt azokat is akik túl vannak rajta, illetve magunkat akik készülünk rá. Én külön,mert tudod az én párom nem igen örül az ötletemnek,mert félt,fél a műtét utáni hegtől is. A Te képedet is megmutatom neki!! (Anya01 is sokat segített a képeivel!!!! ezúton is Köszike)

Én is a SztI-be készülök de én Kelemen dokihoz, Ő rólla tudsz valamit?

Mégegyszer Köszi:)

913. Tünde41 (válaszként erre: 902. - Ágikám)
2008. febr. 4. 20:12

Sziasztok Lányok!


Ágikám a Te képeidet várom, hogy én is megismerjelek! Egyébként a képeket én csináltam saját magamról a tükörben (hirtelen felindulásomban). Ezt TE is el tudod készíteni.

2008. febr. 4. 18:11

Köszi aranyosak vagytok, de ezz nem az a fajta szépséghiba, amit meggyógyít az idő, vagy a bőrradír.

Nem vagyok elkeseresve, mert ahol jó,ott nagyon jó.

911. 5e35dd6804 (válaszként erre: 910. - Katicabogár44)
2008. febr. 4. 13:52
sokáig fog alakulni, elsimulni, helyre állni. De nagyon szép lesz, majd meglátod.
2008. febr. 4. 13:48

Nem szeretném seninek elvenni a kedvét,ameddig tökéletes nem lesz , addig nem publikálom.

Az "ilyen volt" stádiumot pedig a fórumozók nagy része látja, ha a tükörbe néz.

Hiszen annak ellenére, hogy nem vagyok maradéktalanul megelégedve az eredménnyel, csak bíztatni tudok mindenkit, hogy szépüljön meg, ha megteheti!

909. Klau11 (válaszként erre: 908. - Katicabogár44)
2008. febr. 4. 13:06

:-(

Katica, Te mikor raksz fel pocis képeket?

908. katicabogár44 (válaszként erre: 907. - 5e35dd6804)
2008. febr. 4. 11:42

Bátor csaj vagy, remélem, példa a hezitálóknak!

S van egy másik tanulság is: érdemes ár-szempontból körbenézni, hiszen röpködtek itt már félmillióval magasabb árak is.Tényleg ne a magánklinikai váróban lévő bőrgarnitúrát kelljen megfizetni, hanem a doki tudása a lényeg!

Na hogy nekem egyik se jött be teljesen az már a személyes balszerencsém!

2008. febr. 4. 08:31
Köszi. Minden pukli, duzzanat, elsimul majd. Fürdésnél kell maszirozni, és én még a lányom arc-börradírjával is dörzsölgettem, hogy kopjon az egyenetlen bőr és jobb legyen a keringés. NEKEM BEVÁLT!
906. Klau11 (válaszként erre: 904. - 5e35dd6804)
2008. febr. 4. 08:24

Szia Judit!

Azt a mindenit, tényleg nagyon , nagyon szép lett, gratulálok hozzá.:-)

Remélem az enyém/miénk is ilyen szép lessz majd egy idő után.

Most még elég kemény, csomós a heg alatt, ez elveszik idővel?

Alsónemű alatt is látni azért a domboratokat:-(Nyárig alakulni fog?


Nagyon szexi leszel, szorítok Neked, olyan legyen mind ahogy elképzeled.

Majd várunk vissza műtét után is.

905. Klau11 (válaszként erre: 900. - Tünde41)
2008. febr. 4. 08:17

Szia Tünde!

Láttam a képeidet, szerintem nagyon is szép pocit tudnak majd varázsolni a mostaniból.

Sima a bőröd, nem csíkos, meglátod, nááágyon büszke leszel magadra, na még a párod meg fog bolondulni érted, amilyen szuper csaj leszel.:-)

Az tuti!

Drukkolok mindjájatoknak.

2008. febr. 4. 08:16

Sziasztok lányok!

Én már túl vok a műtéten,3 gyerek, 40kg fogyás,hasisérv, és egy függőleges császár után, (köldöktől a pu...mig)A műtét 4 éve volt gyönyörű lett. Fotót raktam fel. Mindenkit csak biztatni tudok! MEGÉRI!!! Dr. jósvay János operált a Szent Imrében. Most ott 2008.-ban 270.000 Ft, és kb 3 nap kh.

2008. febr. 3. 20:50
Általános jó éjszakát kívánok! Holnap este jövök!
902. ágikám (válaszként erre: 900. - Tünde41)
2008. febr. 3. 20:48
Megnéztem a képeidet, legalább most már megismerlek, amikor megyünk a dokihoz! Nagyon jól döntöttél, hogy megcsináltatod a hasad! Szépek leszünk, ugye? Majd én is csináltatok a hasamról képeket, csak meg kell fűznöm a férjemet.
901. ágikám (válaszként erre: 899. - Timice)
2008. febr. 3. 20:45
Várom a beszámolókat! :)
2008. febr. 3. 20:34

Sziasztok CSAJOK!


Tettem fel pár képet, ha valakit érdekel.

Jó éjt mindenkinek:)

899. timice (válaszként erre: 892. - Ágikám)
2008. febr. 3. 20:23

Szia Ágikám!

Mindenképpen megkérdezem hány napot kell a kórházban bent lenni, és még sok más kérdést.

Egyébként holnap hívok fel egy másik orvost, aki egy magánklinikán dolgozik (egy barátunk barátja), egy előzetes megbeszélés szerint alább adna az árból is - állítólag nagyon szépen dolgozik.. Kiváncsi vagyok hogy mikor tud fogadni.. majd arról is írok. Holnap már okosabb leszek, remélem!

Jó éjt kivánok mindenkinek!

898. ágikám (válaszként erre: 897. - Tünde41)
2008. febr. 3. 18:05
Szia Tündi! Én itt vagyok, csak kalandozom egy kicsit a neten.
2008. febr. 3. 17:29
Lányok hol vagytok?
2008. febr. 2. 12:43
Nekem a sebemmel semmi bajom nincs gyógylási szempontból, csak a hasam fazonja let elbaszarintva.
895. Klau11 (válaszként erre: 893. - Katicabogár44)
2008. febr. 2. 12:03
varratszedés után amikor 1-2 helyen szétnyílt a sebem, én is az ezüstkolloiddal kezeltem a sebet lámpázáas után, és nagyon jó volt, ajánlom.
894. ágikám (válaszként erre: 893. - Katicabogár44)
2008. febr. 2. 08:55
Reméljük, hogy van benne annyi becsület! :)
2008. febr. 2. 08:52
Tudom, hogy a hegkorrekció nem ingyen van, mert az az én"hibámból"van, mármint ha keloiddal gyógyul, arról nem az orvos tehet.De arról ő tehet, hogy félre szabta a hasam, és az egész asszimetrikus.Az azért izgalmas kérdés, hogy az ő -hogy is mondjam finoman-nem túl minőségi munkájáért én fizessek duplán? Teszem hozzá sietve: nem volt rossz a hozzáállása.De ez majd kiderül a kasszánál.
892. ágikám (válaszként erre: 873. - Timice)
2008. febr. 2. 07:27

Timice!

Majd ne felejtsd el megkérdezni a konzultáción, hogy hány napot kell bent maradni? Engem is érdekel, eddig eszembe sem jutott ezen gondolkodni.

891. ágikám (válaszként erre: 885. - Medusa72)
2008. febr. 2. 07:18

Szia Medusa!

A köldöksérvet természetesen megcsinálják együtt a plasztikával. Mindent rendbe tesznek odabent!

890. ágikám (válaszként erre: 881. - Katicabogár44)
2008. febr. 2. 07:14

Szia Katicabogár!

Sajnos én úgy tudom, hogy nem ingyenes a hegkorrekció! Talán, ha bizonyíthatóan orvosi hiba következtében kell megcsinálni akkor nem kell érte fizetni, de egyéb esetekben igen. Neked mi a gond vele? Amúgy tényleg ambulánsan csinálják, ami csak annyit jelent, hogy nem kell befeküdni, hanem utána hazamehetsz.

2008. febr. 2. 07:07

Szia Anya!

Ma mindenképpen felhívlak! Hogy bírod a munkát? Nem fáradsz el hamar?

2008. febr. 1. 21:44

Sziasztok LÁNYOK!


Végig olvastam a kérdésemre a válaszaitokat, melyet mindenkinek köszönök:)

Nem igazán tudom, akkor most mi az igazság, de a konzin megkérdezem a dokit és akkor okosabbak leszünk:)

2008. febr. 1. 20:48
Az OEP-nek ehhez ilyen formán semmi köze! Azért fizeted ki az egész ellátást, az első lepedőtől,a műtőssegéden át, a dokiig!Tehát ez így tényleg a dokidon, és a helyi szokásokon múlt, hogy meddig tartott benn. Lehet, hogy ő így látja biztonságosabbnak!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook