Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hasplasztika tapasztalatok fórum

Hasplasztika tapasztalatok (beszélgetős fórum)


A fórumhoz képgaléria tartozik: hasplasztikázók képei
1605. ildiko1977 (válaszként erre: 1589. - Ágikám)
2008. márc. 9. 09:31

Ági!


Engem nagyon meggyőztél ezzel a lábsúllyal.

Esetleg, ha nagyon szépen megkérlek, nem tennéd meg, hogy veszel nekem is két darabot?

Az árát átutalnám neked, vagy a kórházban is megoldhatjuk:-)

Sajnos itt a környéken (Akasztó) nem igazán találok:-((

1604. ágikám
2008. márc. 9. 07:07
Tünde! Tudod, hogy mennyire örülök, hogy egyáltalán nem félsz már??? Jó csapat vagyunk!! Ma már végre bepakolok, csak össze kéne már szedni a gondolataimat! Annyira utálok csomagolni! Alig várom már azt is, hogy a munkából egy kicsit kiszakadjak, és magammal tudjak foglalkozni! Régen volt már ilyen. Szeretnék gondtalanul sétálgatni, élvezni a tavaszt, és jó indokom lesz rá, hogy megtehessem!
1603. ágikám
2008. márc. 9. 06:58
Anya! Köszi, hogy velünk vagy! Olyan jó, hogy bíztatsz! Vicces, de arra lennék kíváncsi, hogy amikor végre elmúlik egy olyan gondolat a fejedből, ami már ennyi év óta bele van telepedve, akkor nem hiányzik utána? Én már kérdeztem a férjemtől, hogy szerinte mivel fogok kínlódni, ha ez megoldódik? Azt mondta, hogy nem félt engem, majd találok valami mást...:))) Neked a nyakad lesz az a más?? Mert akkor nekem is sürgősen el kell kezdenem kitalálni, hogy mi legyen a következő!:)))) Hiába, ha az ember egyszer nőnek születik...
1602. ágikám (válaszként erre: 1595. - Ruki)
2008. márc. 9. 06:49

Ide figyelj Ruki! Milyen szöveg az, hogy velünk "végez a doki"? Hát nem gyilkos, nem végez velünk, csak megcsinálja a hasunkat!:))))) Különben is, amíg egyikünk bent van a műtőben, addig másikunk majd tartja benned a lelket. Én nem is értem, hogy mit lehet félni az altatástól! Adnak egy szurit, aztán bealszol, utána már kit érdekel, hogy mit csinálnak velünk?? Lehet, hogy azért félsz, mert át fogod aludni életed nagy vágyának beteljesülését?:))))) Inkább szeretnél ébren lenni közben?

Nagyon örülök, hogy álmaid nője vagyok! :)))

1601. anya01
2008. márc. 8. 21:48

Sziasztok lányok!

Szinte már én is izgulok Veletek!

Pedig higgyétek el, nem kell!

Az altatástól egyáltalán nem kell félni? én igen jól kialudtam magam. És semmi utóhatás! Direkt jól esett,mert az utóbbi időben elég rossz alvókám volt.

Érdekes, hogy nekem semmiféle fájdalmam nem volt, csak a mozdulásoknál éreztem. Ugyebár én semmit nem vittem magammal (szivószál, vagy ilyenek),igy amikor ittam, fel kellett ülnöm mindig. De egyáltalán nem lehetett olyan szörnyű, ha már nem is emlékszem rá!

Igy aztán csak bátoritani tudlak Benneteket.

Lám milyen régóta vártok egy ilyen lehetőségre Ti is, Mi ez az aggódás?! Na meg még nehogy hiányozzon a régi poci. Higgyétek el, én már nem is emlékszem rá milyen volt, ezt pillanatok alatt ugy megszokjátok, hogy ha véletlenül eszetekbe jut majd a mult, meg kell néznetek az "előtte" fotókat. Már csak mosolyogni fogtok rajta. Esetleg sajnálni az elvesztegetett időt.

Olyan fura, ahogy olvasgatlak Titeket,mintha ujra élném az egészet. És bármikor belevágnék. Most már még a vérnyomásom sem menne fel, mint a műtétnapján,mert tudom nincs miért. Higgyetek már nekünk "régi motorosok"nak:)

Küldjük Nektek az energiákat,hajrá!!!

1600. Tünde41 (válaszként erre: 1599. - Ruki)
2008. márc. 8. 21:10

Egyet se félj!! Túl leszünk rajta gyorsan. A lányok akik már szép pocival dicsekedhetnek mindt ezt írták. Én hiszek nekik:) A szülésnél is csak a várakozás az ami borzasztó volt, amikor már ott vagy és zajlanak az események,akkor már fel sem tűnik hogy mit tesznek veled!

A lábadozásnál pedíg nem leszel egyedül hiszen négyen is leszünk!!!!:)))) mint egy nagy család!

1599. ruki
2008. márc. 8. 21:04
SZia Ági! Veled álmodtam az egyik éjszaka, pedig még nem is ismerjük egymást. Remélem jó buli lesz csajok, nagyon jó pofa a Tünde is tetszik amiket ir nagyon laza csajszik vagytok.
1598. Tünde41
2008. márc. 8. 21:02
Maja! Nincsenek szavak olyan szuper lett a pocid! Minden vonal gyönyörű és szabályos:) Örülj neki!!! Gratulálok:)
1597. ruki
2008. márc. 8. 20:57
SZia Ildikó! Vettem 2db 1,5 kg homokot az állatkereskedésbe és majd bele teszem kispárna huzatba szerintem az jó lesz. Nem is volt drága 250ft. Én kettő háloinget és egy pizsit viszek. Izgulsz már egy kicsit? Vagy csak én vagyok ilyen izgulós.
1596. Tünde41 (válaszként erre: 1590. - Ruki)
2008. márc. 8. 20:53

Én is sokat godolok rá, de bennem semmi félelem nincs. Néha már ezért aggódom:( Annyira régóta (kb.18) éve utálom ezt az állapotot, hogy már-már elképzelhetetlen számomra egyszercsak nem lesz ott!!!!

Persze azért egy kis izgalom bennem is van, de inkább csak azért mert ismeretlen környezetbe, ismeretlen emberek közé, egy ismeretlen esemény előtt áll.

Ne izgulj ott leszünk mi is veled, gyorsabban fog így telni az idő (főleg azért is mert már én ismerem az Ágit, csuda jó fej csajszi!)

Bátorság..........................!!!!!!!!!

1595. ruki
2008. márc. 8. 20:46
SZia Maja nagyon szép a pocid kicsit irigykedem de jó neked már túl vagy rajta. Nagyon aranyos vagy köszi a biztatást. Eléggé streszes tipus vagyok, mire az Ágival és a Tündével végez a doki addig halálra izgulom magamat. Nekem szokott szaporábban verni a szivem idöközönként de ez a stresztöl van, és azért félek nehogy valami gond legyen az altatásnál.
1594. b1c727be4e (válaszként erre: 1591. - Ruki)
2008. márc. 8. 20:01
Szia! Nagyon örülök, hogy menszesz nélküli műtéted lesz. :) Nem volt vészes, de jobb nélküle. Ne félj! Nincs mitől! Én ugyan nem sokat tudok az altatás elméleti részéről, de már kétszer altattak és egyszer sem volt semmi baj. Se hányás, se köhögés! Egyáltalán nincs semilyen kellemetlen emlékem róla. Nyugi!! :))
1593. Maja30 (válaszként erre: 1591. - Ruki)
2008. márc. 8. 19:31

Szia!

Nekem szabályosan "altatás-parám" volt. A műtéttől, a sebgyógyulástól, a fájdalomtól nem féltem, csak az altatástól. Anyukám orvos, képzelheted mennyi rémtörténetet hallottam 30 év alatt. Az anesztes konz. előtt is folyton azt hajtogatta, próbáljam rábeszélni, hátha lehet epidurálban. Nagyon féltett. Az altatósnál elsírtam magam, nagyon kedvesen nyugtatgatott. És képzeld! Pont olyan volt az ébredésem, mint egy átlagos reggel. (Leszámítva a fájdalmat, ami ilyenkor a legintenzívebb.) A fejem nem fájt, nem szédültem, nem hánytam. Másnap egyet-kettőt köhintettem, ezért írtam, mentolos cukorkával készüljetek. Tanács, amit az altatóstól kaptam: felébresztenek a műtőben, ha akarsz sem tudsz ébren maradni, rögtön visszaalszol. Ne küzdj ellene! Felébredsz a szobádba, erőltesd vissza az alvást ( én kb. 5 percig voltam ébren -a férjem mesélte). A fájdalom éles volt, de visszaaludtam. 2 órás alvás után már teljesen elviselhető fájdalommal ébredtem. Tehát a kritikus részt sikerült átaludnom. Amikor ébredsz műtét után, gondolj erre a pár sorra. Szorítok!

1592. ágikám (válaszként erre: 1590. - Ruki)
2008. márc. 8. 18:34
Szia Ruki! Nem ér félni!! Addig, amíg nem bánt senki minek félni? Majd ráérsz akkor, amikor visznek, addig nem nyúl hozzád senki!! Akkor majd gyorsan félsz egy kicsit, aztán elalszol. utána meg már minek félni??? Szóval arra gondolj inkább, hogy milyen csini leszel utána!!
1591. ruki
2008. márc. 8. 18:31
SZia Kelim! Most már biztos , hogy elfog mulni a mensim mert hál istennek megjött pénteken, köszi, hogy szoritottál. De azért ahogy közeledik az idő egyre jobban félek, az altatástól is meg mindentől.
1590. ruki
2008. márc. 8. 18:25
SZia Ági és Tünde! Nem vagyok elveszve csak nagyon sokat dolgoztam, mert már elöre szoltam a vendégeimnek,hogy nem leszek két hétig és igy most dömping volt, mindenki szépitkezett. Vettem homokot az állat kereskedésbe, majd bele teszem egy párna huzatba és ugy teszem a hasamra. Én is megvettem már mindent. AZ altató orvos nekem sem mondott semmit, aláiratta a papirt és saját magamnak kellett megmérni a vérnyomásomat nem volt valami bő beszédű. ÉN már nagyon félek állandóan ez körül forog a gondolatom.Én az altatástól félek a legjobban. SZiasztok nemsokára találkozunk.
1589. ágikám (válaszként erre: 1587. - Katicabogár44)
2008. márc. 8. 12:22

Köszönjük, hogy nem hagysz bennünket magunkra! Mi mindig belőletek táplálkozunk (na azért nem vagyunk kannibálok:)). Tündével mi már túlságosan is vihogósak lettünk! Aki velünk lesz, biztosan nem fog sírdogálni, meg rémüldözni!

Nagyon bejött ez a lábsúly, olyant vettem, amiben egyenként lehet a kis zacsikat kivenni, betenni. Tépőzárral záródik, ha mind a kettőt kinyitod, egymáshoz lehet őket tépőzárazni, így egybefüggő 2.2 kg-os súly lesz belőle. Majd lefényképezem, és felteszem a hasplasztikás képek közé, hogy mindenki meg tudja nézni. Utána majd eleinte ezzel fogok sétálni járni, később pedig tornázni. Így nem kidobott pénz az ára. Amúgy a pár súlyt valami 1870 Ft-ért vettem.

1588. ágikám (válaszként erre: 1586. - Annesz)
2008. márc. 8. 12:12
Nagyon jó ezt hallani!! 36-os gatya! Úgysem marad örökre duzzadt, ne aggódjál, le fogod győzni a dagadást!:)))
2008. márc. 8. 08:56

szakítottam egy kis időt, hogy na maradjak ki a "műtétre várandósok" öröméből. Nagyon jól összeverbúválódtatok. Csak ne essetek majd abba a hibába, amit a szülés előtti nők szoktak a kórházban csinálni, ijesztgetni egymást különböző rémtörténetekkel. Őrizzétek meg a jókedveteket, és akkor nem lesz semmi baj!

Örülök Maja sikerének, most már biztosan egy boldog emberrel több van a földön. Ne félj, mire jön a jóidő, eltünik a dagiság. Hiszen a haskötő annyira mégsem tudja szorítani, hogy ne menjen a szövetek közé folyadék, majd felszívódik, nyugi!

"Várandósok"! Ügyesek legyetek, ne féljetek, nincs mitől, meglátjátok hamarosan, milyen büszkék lesztek magatokra!

Ja: a lábsúly zseniális ötlet(bár drágább, mint a homok)ha már megveszitek, utána formálhatjátok vele a popsitokat is!

1586. annesz (válaszként erre: 1585. - Ágikám)
2008. márc. 8. 08:34

szia Ági!


tényleg nem! :-) (de most egy kicsit dagibb lett, de a doki szerint majd visszalapul ilyen szép kis laposra)40-es gatya helyett 36-ost vettem!!!

1585. ágikám
2008. márc. 8. 07:49
Annesz! Tegnap megnéztem újra a képeidet, és nagyon tetszik a látvány! Főleg az oldalról fényképezett olyan sokat mondó! Tényleg nem is húzod be rajta a hasadat???
1584. ágikám (válaszként erre: 1582. - Ildiko1977)
2008. márc. 8. 07:47

Dehogynem lehet, csak macerásabb. Én mondjuk nem igazán érek rá semmire, ezért a könnyebb megoldást választom, ha lehet!:))) Azért is gondoltam erre, mert nem tud benne a töltelék elcsúszkálni.

Most az jutott eszembe, hogy jövő hét végén nem leszünk itthon!! Nagyon gyorsan telik az idő, nem? Pár hét múlva el is felejtjük ez egészet, pedig 20 éve minden nap foglalkozom ezzel a gondolattal. Lehet, hogy hiányozni fog?:))

1583. ildiko1977 (válaszként erre: 1568. - Maja30)
2008. márc. 7. 21:52

Maja!


Gratulálok, nagyon szép lett a hasad!!!

1582. ildiko1977 (válaszként erre: 1566. - Ágikám)
2008. márc. 7. 21:49

Sziasztok!


Én három hálóinget viszek. ( Nincs is több, ezeket utoljára szülés után használtam..) Szerintem a műtét utáni egy -két napon kórházi hálóing lesz rajtunk.


Homokzsák: az jutott eszembe, hogy mondjuk sima sóból nem lehetne ilyet csinálni?

1581. ágikám (válaszként erre: 1580. - Tünde41)
2008. márc. 7. 21:16
JÓ pihenést!!
1580. Tünde41 (válaszként erre: 1579. - Ágikám)
2008. márc. 7. 21:14

Nekem szuper! Előre is köszi:)

Na megyek leteszem magam. Kellemes pihenést, jó éjszakát neked!!

1579. ágikám (válaszként erre: 1578. - Tünde41)
2008. márc. 7. 21:13

Oké, majd hívlak!

Lányok! Többiek! Szóljatok, ha ti is kértek! Egy pár 2x1,5 kilós jó lenne?

1578. Tünde41 (válaszként erre: 1577. - Ágikám)
2008. márc. 7. 21:10
Akkor igen. Esetleg ha nem gond a telefonom is be van kapcsolva rám is csöröghetsz.
1577. ágikám (válaszként erre: 1576. - Tünde41)
2008. márc. 7. 21:09
Én 2 ezer körül találtam. Megnézem valamelyik nagy sportboltban, vagy bevásárlóban. Ha jó, vegyek Neked is??
1576. Tünde41 (válaszként erre: 1575. - Ágikám)
2008. márc. 7. 21:07
Szuper vagy! Ha tényleg jónak találod és ott látod, akkor esetleg gondolj rám is. MOst próbáltam rákeresni de az első ami bejött 10 eFt-on felül volt. Ezek ennyire drágák?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook