Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hasplasztika tapasztalatok fórum

Hasplasztika tapasztalatok (beszélgetős fórum)


A fórumhoz képgaléria tartozik: hasplasztikázók képei
1545. ágikám (válaszként erre: 1540. - Tünde41)
2008. márc. 5. 21:34

Nem vagy egyedül, én sem nagyon kerülök elő 7-8 óra előtt. Annyi meló van bent, hogy igazság szerint el sem tudnék menni szabira, de szerecsére már engedélyezték:))

Én csak hétvégén pakolok, nincs időm ezzel foglalkozni most.

Nekem holnap kettőre kell mennem, utánam jössz, csak nem tudom, hogy negyed, vagy fél háromra? Ott találkozunk!

1544. anya01
2008. márc. 5. 21:33
Oks, Csak most mindennap dolgozom estig, kicsit elhavaztam, meg a gyerek sincs itthon, én meg fel sem tudnám tenni, elég béna vagyok a géphez.
1543. Tünde41
2008. márc. 5. 21:32
Lányok tud valaki valamit Klauról? Remélem nincs neki semmi baja?
1542. anya01
2008. márc. 5. 21:31

Helyesek vagytok így együtt, jó figyelni Benneteket.

Most ujra átélem Veletek a műtét előtti izgalmakat.

Nagyon drukkolok Nektek, csak kicsit sajnálom,hogy málam a műtét előtt még nem volt ez a jó kis csapat.

Utána nagyon sokat segitett a gyógyulásnál Katica és Klau.

Remélem nyáron tényleg összehozunk egy találkozót.

A mensesre anno azt mondta a nőgyógyászom, később a műtétet végző dokiis,hogy ha nagyon erős stádiumban van éppen, akkor lehet hogy elnapolják a műtétet, ha nem erős, akkor nincs gond.

Ne felejtsétek el, hogy ez a műtét azért nem hatol olyan mélyre, nem érint szerveket. Gondolom ezért sincs beöntés sem.

1541. Tünde41
2008. márc. 5. 21:31
Anya várjuk az új képeket!!!!!
1540. Tünde41
2008. márc. 5. 21:28

Sziasztok Lányok!

Nagyon szeretem olvasni a hozzászólásaitokat:) Szórakoztató a forumon lenni!!!!!!!

Ági és Ruki olvasom, hogy Ti is gőzerővel készültök. Én most reggel 8-tól este 8-9 óráig dolgozom, hogy mindennel elkészüljek mire menni kell.Azért én is készülődöm, sok mindent megvettem azok közül amiket írtatok, ill amire szükségem lehet. Nagyon várom a nagy napot!!!

Ruki látod így lesznek utolsóból elsők, Te voltál utolsónak konzin és Te mentél először az altató dr-hez. Semmi különöset nem mondott ugye? Rendes altatásban csinálják, nem gerincérzéstelenítéssel?

Ági holnap találkozunk, még meg sem néztem mikorra kell menni pontosan. Még a férjemmel most sem potntosítottam a holnapi napot mert még Ő nem ért haza.

1539. ágikám (válaszként erre: 1518. - Picur 74)
2008. márc. 5. 21:16
Mi van Picur, voltál konzin?? Elmúlt a parád????
1538. ágikám (válaszként erre: 1535. - Anya01)
2008. márc. 5. 21:14
Olyan aranyosak vagytok, hogy nem hagytok bennünket cserben itt műtét előtt! Már rég érdektelenné vált számotokra az egész, mégis itt vagytok, hogy bátorítsatok bennünket! Nagyon köszönjük, és ezt mindenkinek üzenem, aki már túl van a műtéten, de velünk van a mai napig, hogy tanácsokkal lásson el, és válaszoljon sokszor bugyutának tűnő kérdéseinkre! Olyan jó kis csapat vagyunk, köszi!!!!
1537. ágikám (válaszként erre: 1533. - Ruki)
2008. márc. 5. 21:07

Szia Ruki! Mi holnap megyünk az altatóorvoshoz. Végre én is túl vagyok minden vizsgálaton, elegem van már a dokihoz járkálásból!

Már csak kilencet kell aludni! Olyan ez most, mint egy nagy kaland, hogy ennyien megyünk, mondhatnám tök izgi!

Majd előző este sokáig fent maradunk, és akkor simán át tudjuk aludni az első napot, nem? Már csak egy hétvége van addig, be kell pakolni a motyót!

2008. márc. 5. 19:47

Szia!

Sajnos én is csak egy nappal a műtét előtt találtam rá erre a fórumra, így én is az ismeretlenbe mentem. Az viszont nagyon sok erőt adott, hogy rögtön az első írásomra többen is reagáltatok és tudtam, hogy pár nap múlva visszajöhetek hozzátok és beszámolhatok az élményeimről. Most pedig az a nagyon jó, hogy segíthetünk azoknak akik még csak most fognak szépülni. :))

1535. anya01
2008. márc. 5. 19:26

Sziasztok!

Olyan aranyosak vagytok, ahogy egy-egy dolgon elmélkedtek:)

Kicsit irigyellek Benneteke, hogy mindent olyan jól megbeszéltek előre. Nekem sajnos senki nem volt,mentem neki az ismeretlennek.

Aztán ugy lesztek vele, mint a karácsonnyal, nagy készülődés és egy pillanat alatt már el is telik.

DE AZ AJÁNDÉK MEGMARAD ÉS EZ ÖRÖK LESZ!

Hajrá!!!!!!!!!!!

1534. b1c727be4e (válaszként erre: 1533. - Ruki)
2008. márc. 5. 18:34

Szia!

Igen, aznap fekvés van. Csak másnap reggel kelhettem föl. Szerintem ha már a végén vagy a menszesznek, akkor megcsinálják. Az én orvosom nagyon lazán állt ehhez a dologhoz. Nem tudom, hogy máshol ez, hogy megy! Majd szorítok neked, hogy addigra elmúljon! :)

1533. ruki
2008. márc. 5. 18:26
SZia Kelima! Azt szeretném kérdezni, hogy aznap mikor megműtenek nem lehet felkelni csak másnap? Nekem is lehet, hogy pont meg lesz még a mensim akkor is megfogják csinálni? Reménykedek , hogy addigra elfog mulni. SZia Ági és Tünde ma voltam az altató orvosnál most már minden papir meg van, de nem az a doki fog altatni aki ma volt ott hanem aki épp ott lesz akkor nap. Mostmár nagyon közeledik az idő. Ma ahogy várni kellett a dokira ott elöttünk tolták be az embereket a műtöbe, belegondoltam, hogy mi is egy hét mulva ott leszünk, de jó lesz már tul lenni rajta.
1532. b1c727be4e (válaszként erre: 1530. - Macsekcica)
2008. márc. 5. 10:09

Dehogy nézlek hülyének! Én is teljesen tudatlan voltam ez ügyben. Csak most vagyok már ilyen okos, hogy végigcsináltam egy menszeszes műtétet. :))

Szóval: Azt mondta az orvos, hogy mielőtt betolnak a műtőbe menjek ki pisilni és tegyek föl egy tampont. Tehát tamponnal toltak be a műtőbe. Mást nem lehet használni, mert teljesen meztelenül kell bemenni. Amitől én igazából féltem, az a műtét utáni időszak, merthogy nem lehet aznap fölkelni, márpedig a tampont ki kell cserélni és valahogy tisztálkodni sem árt. Sikerült az ágyban fekve megoldani a dolgokat. Azt hiszem írtam már, hogy nagy hasznát vettem akkor az intim törlőkendőnek.

Nyugodtan kérdezzél még ha valami eszedbe jut, ha tudok szívesen segítek. :)

2008. márc. 5. 08:50
Bocsi lányok, nem cukkolásból kerül fel újra és újra a fotóm, a rendszer összekeverte a dolgaimat, és hol itt hol ott vannak, de most kitöröltem mindent,a regisztrációt is töröltettem HOXÁVAL, és megint feltöltöttem a fotókat. Puszi mindenkinek, a műtét elött állóknak sok sikert, a műtötteknek gratula!
1530. macsekcica (válaszként erre: 1526. - B1c727be4e)
2008. márc. 4. 22:48

Lehet, hogy hülyének nézel, de nem kristálytiszta a dolog!! Műtét alatt is tampont használtál???


Azért vagyok erre ilyen kiváncsi, mert nekem nem mindig totál pontos. Szóval félek, hogy pont akkor lesz majd meg!

1529. ágikám (válaszként erre: 1512. - Katicabogár44)
2008. márc. 4. 20:23
Remélem, hogy igazad lesz, és elmarad a beöntés! Én nagyon örülök neki, hogy csapatban műtenek, mert így szerintem tök jó lesz bent lenni! Ahhoz képest, amennyire jó lehet egy kórházban! Legalább nem fogok egész nap unalmamban kajálni otthon legalább addig az 5 napig.:))
1528. ágikám (válaszként erre: 1525. - Thisa)
2008. márc. 4. 20:16
Azért lehet, hogy tényleg nem kellett volna 4 nap múlva táncolnod! Ejnye-bejnye kislány! Azért bízunk benne, hogy előbb-utóbb lelohad az a kis dagadás!
1527. ágikám (válaszként erre: 1521. - Maja30)
2008. márc. 4. 20:14
Hogy Neked mennyi eszed van!!!! Tényleg nagyon jó ötlet a cumis üdítő, én tornán szoktam abból inni! Be is vásárolok belőle rendesen! A fürdés is tetszik, ahogy leírtad, máris megnyugodtam, hogy azért lehet tisztálkodni! Köszi a gyakorlatias tanácsokat!
1526. b1c727be4e (válaszként erre: 1524. - Macsekcica)
2008. márc. 4. 17:53
Tampont használtam. Ahhoz még nagyon megvolt, hogy semmi nélkül legyek.
1525. Thisa (válaszként erre: 1481. - Blanci)
2008. márc. 4. 14:59

Nekem annyiból könnyebb a helyzetem, hogy nem volt piszkálva a hasizmom. Még nem szültem, de mivel táncolok, így a bőröm mondhATni külön életet élt...a doki azt hittew, hogy voltam már terhzes, mikor meglátott...


Szóval mivel nekem az izmnot nem bántották, én 4 nap múlva dolgoztam, és táncórát is tartottam...

Tudom, fura, DE ÍGY BVOLT. Azt nem mondom, hogy nem fájt...de azt mondták, mozoghatok vele...lehet hogy ezért pufi még mindig a hasam.


De ha összehúzták az izmaidat, szerintem ne erőltesd túl magad...

1524. macsekcica (válaszként erre: 1517. - B1c727be4e)
2008. márc. 4. 13:13
És mit csináltál? Tampon vagy semmi?
1523. Maja30 (válaszként erre: 1522. - Dith)
2008. márc. 4. 08:35

Szia!

Hasplasztikát kombinálnak zsírleszívással együtt is, állítólag a vibrációs zsírleszívás a legjobb, mert akkor elkerülhető a csücsökképződés. Ettől függetlenül a legjobb, ha minél jobban megközelíted az álomsúlyt. És azt még tudnod kell, ha a műtét után még jelentősen fogysz (nem 5-6 kilót értek alatta, hanem mondjuk 15-20-at), akkor a bőr term. újra meglógósodhat. Az is zavarni fog.

1522. dith
2008. márc. 4. 08:15

Sziasztok Csajok!


Megfogadtam a tanácsotokat, beleolvasgattam az előzményekbe is. Egy kicsit elrettentem, de amikor a képeket láttam az új hasakról, hát teljesen elájultam.

El sem tudom képzelni, hogy az én hasamból is tudnak ilyen szépet csinálni.

Mondjuk én az őszre tervezem a műtétet, mert még fogynom kell. Eddig 20 kg-ot fogytam és még ennyit legalább kellene.

Szóval gondolom addig nincs értelme a műtétnek, vagy zsírleszívással együtt csinálják? Bocsi, hogy ilyen hülyeségeket kérdezek, de teljesen analfabéta vagyok ehhez.

1521. Maja30 (válaszként erre: 1499. - Ágikám)
2008. márc. 4. 07:51

A szívószálnál csak egy praktikusabb dolog van. Mégpedig a sportkupakos innivaló. Én nestlé aquarellel vérteztem fel magam. 0,33-as, könnyű kis flakon. Megnézném azt, ha valaki mondjuk az éjszaka kellős közepén a bögréjét egyensúlyozza fekve az ágyban.

Nem árt,ha tesztek a csomagotokba vmilyen apró mentolos cukorkát (pl.szőlőcukor). Igen jól tud esni az altatás miatti köhögés csillapításában. Én csak egyet-kettőt köhögtem, de elárulhatom, jobb, ha az elején kihagyjátok. Most leszek két hetes, a köhögés, tüsszentés már nem okoz problémát. Tusolós papucsot vigyetek biztos, ami biztos. Engem műtét utáni nap még mosdattak, aztán úgy kellett mosakodnom, mint császár után. =1.törőlköző a haskötőre, csap fölött szivaccsal mosakodni felül 2. beállni a tusolóba, mosakodni alul. Mondjuk nekem cső csak 2 napig volt. (vákumos gép szívta, mérték a vér-savó mennyiséget, 20 ml alatt kiszedték a csövet).

A beöntést pedig meg lehetett úszni, ha előtte otthon két napig hashajtóztam pl. stadalaxszal. Hát... inkább a gyógyszer, mint a langyos víz.

1520. Picur 74 (válaszként erre: 1519. - B1c727be4e)
2008. márc. 4. 07:47
Nagyon aranyos vagy,de akkor is ott van bennem a félsz..Én már csak ilyen vagyok.
1519. b1c727be4e (válaszként erre: 1518. - Picur 74)
2008. márc. 4. 07:42
Az természetes, hogy szorítunk neked! Minden rendben lesz!! Csak pozitívan!! :))
1518. Picur 74
2008. márc. 4. 07:33
Sziasztok.Tudjátok holnap megyek konzira,nagyon félek,de valahol természetes..Csütörtökön mindent leírok,kérlek benneteket szorítsatok nekem!!!
1517. b1c727be4e (válaszként erre: 1515. - Macsekcica)
2008. márc. 4. 06:54
Ez egy jó kérdés! Elvileg nem műtenek olyankor, de gyakorlatilag engem megműtöttek. Csütörtökre voltam kiírva műtétre és hétfőn amikor a kivizsgálásokra mentem megkérdeztem az orvost, hogy mi lesz, mert akkor már tudtam, hogy megjön. Azt mondta, hogy elég macerás új időpontot találni, ezért szerinte csináljuk meg. Abban állapodtunk meg, hogy csütörtök reggel mindenképpen befekszem, max. ha nagyon erős még a vérzés akkor csak másnap műt. Nagyon nagy szerencsém volt, mert kedd-szerda lement a nagyja, de azért még a műtétkor, sőt a vérhigítónak köszönhetően még szombaton is volt egy kicsi. Eléggé féltem, hogy mi lesz, (főleg a tisztálkodástól) de vittem pár csomag intim törlőkendőt és elég jól túléltem a dolgot.
1516. b1c727be4e (válaszként erre: 1508. - Ágikám)
2008. márc. 4. 06:42
Én sem kaptam beöntést! Szerintem nem fogtok kapni! Vagy Ti direkt kérni fogjátok? :)))))

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook