Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hasplasztika tapasztalatok fórum

Hasplasztika tapasztalatok (beszélgetős fórum)


A fórumhoz képgaléria tartozik: hasplasztikázók képei
2008. ápr. 26. 07:12

Szia Klau!

Itt vagyok ,csak tegnap hazajöttem csak 1 levelet tudtam megírni,mert annyira volt időm.Tudod a költözködés,stb.Délután későn értem haza,mert már vennem kellett egy kényelmes cipőt az után kajtattam.Az orvosnál minden oké volt.Időpontot a hasra csak juni 19-re tudodtt adni.Tele van a naptára,meg el is utazik külföldre!Jó tudom megérdemlik.A mellem nagyon szépen gyógyul ,és gyönyörűnek látom.Képet em tudtam csinálni,de majd jövöhéten,akkor szedi ki a varratokat.Majd írok még,de most indítom utnak a csajomat a suliba.Szia,pusz

2598. katicabogár44 (válaszként erre: 2596. - Lombosfa)
2008. ápr. 26. 07:01
A császármetszés után azért nem mondják, hogy ne emelj, mert az teljesen más fajta műtét. Plasztikánál azért nem szabad, mert a hasizmot varrják,- ellentétben a császárral, ahol a mostani technika mellett egyáltalán nem bántják az izmot, csak széthúzzák.Aztán a felnyúzott területnek nálunk vissza kellett tapadnia, aminek szintén nem kedvez a z erőlködés. Különben a plasztika sokkal nagyobb kiterjedésű területet érint, ettől aztán kellemetlenebb is, mint egy császármetszés.Ha "bikinimetszésben volt végezve, ott 1-2 nap után a hasizom használata nem is kellemetlen.
2597. ágikám (válaszként erre: 2577. - Henna73)
2008. ápr. 26. 06:03

Szia Henna!

Most látom a foltokat, csak tegnap valami belevilágított a monitoromban. Ezek pont olyanok, amilyenek nekem az injekció után maradtak. Semmi más, mint kis bevérzés, néhány hajszálér okozza. Pár hét amíg elmúlik, lesz ez még mindenféle színű, de aztán felszívódik! Most úgyis mindegy, mert rajtad a haskötő, mire leveszed, meg egészen biztosan elmúlik. Szép lett igazán!!!

2596. lombosfa
2008. ápr. 25. 22:48

Helló mindenki, régiek és újak!!!

Csak kapkodom a fejem, hogy mennyi kérdés, válasz és tanács hangzik el azalatt, hogy én nem vagyok itt.

A császárosoknak üzenem, hogy a hasplasztika nagyon hasonló érzés lesz utána, azzal a különbséggel, hogy a császár után, mikor az 5. napon hazaengednek nekem senki nem mondta, hogy ne emeljem fel a gyermekemet, ne csináljak semmit, hanem csak pihenjek.(Mintha meg tudtam volna tenni!!!) Na most mindenki csak azt hajtogatta, hogy kíméljem magam. Pedig dettó ugyanaz az érzés, pláne azért, merthogy a köldököt is átszabják és a szegycsontig toldoznak-foltoznak minket. Esküszöm, hogy én a császár után már három nappal rohangáltam a kórház folyosóján. Hát most ez nem így volt!!

Na de ez nem panasz, mert így is megéri, és ezt az egészet nem lehet negatív előjellel leírni, mert az utóérzés tele van pozitív érzéssel és tessék belevágni mindenkinek, akinek csak szüksége van rá!!!!!

2595. Klau11
2008. ápr. 25. 22:32

Emha merre vagy?

Mi volt ma a kötésen?

Remélem minden rendben veled.

Írj legalább pár sort, hogy tudjam jól vagy.

2594. lombosfa (válaszként erre: 2593. - 5e35dd6804)
2008. ápr. 25. 22:31

Jaj, de jó, hogy írtál! Amúgy is jelentkezni akartam nálad, hogy neked mennyi idő idő múlt el ez az érzéketlen , zsibbadásos érzés a hasadról????

Amúgy a fiam refluxos és asztmás (de az asztma állítólag a refluxtól van), a lányom pedig tejcukor érzékeny. Állítólag mind a kettő tartósan betegnek minősül, de orvostól függ, hogy kiállítják-e a szüksége papírokat. Te tudsz valamit?

2008. ápr. 25. 21:56

Sziasztok pocisok és pocitlanok!

Örömmel olvasom, hogy majdnem mindenki jól van! Emlékeztek hogyan indult a fórum? És lám Ti is átadjátok a stafétát az új lányoknak!


Mindenkinek sok erőt és kitartást! Hajrá megéri!!!:)


Anyukák FIGYELEM!

Ha van köztetek olyan, akinek tartosan beteg a gyereke és kapja utána az emelt összegű családi pótlékot is, azonnal írjon nekem privit!

Tisztába vagytok, milyen kedvezmények járnak utánuk???Néhány dologban segíteni tudok!!!

2592. ágikám
2008. ápr. 25. 21:19

Sziasztok "új" Lányok!

Lassan átveszitek a stafétabotot, mi már kifelé megyünk belőle. Látjátok, hogy milyen gyorsan elmegy az idő?? Nemrég még mi is csak aggódtunk, várakoztunk, aztán már gyógyultak is vagyunk.

Henna, gratulálok!! Szép a vágásod, és nagy a változás! Én nem nagyon látok kék-zöld foltokat...

Most már csak meg kell gyógyulnod, és kész is van! :)))A mi dokink nagyon rugalmasan kezeli a dolgot, tényleg szabadott zuhanyoznunk pár nap után. Nem mindegyik orvos engedi, van aki sokkal szigorúbban áll hozzá mindenhez. Én örülök, hogy a mienk ilyen!

2591. nerni (válaszként erre: 2576. - Klau11)
2008. ápr. 25. 21:12

Az a baj, hogy én csípőbugyit szeretek hordani, és oyan lentre nem hiszem, hogy tudja tenni a vágást, legalábbis akiket itt láttam, fentebb van.De mindegy ez a legkevesebb,majd beszerzek más fazont.:-)

Rossz lesz, hogy nem játszhatok egy darabig Manóval, pedig nagyon szeret rajtam ugrálni, és nyúzni.Na mind1 majd csak lesz valahogy.Azért köszike a segítséget!Jó éjt mindenkinek!

2590. nerni (válaszként erre: 2579. - Kikik77)
2008. ápr. 25. 20:54

Szia Kikik77!

Igen jövőre már biztosan nagyon szépek leszünk.A császár vonalán vágnak megint?Akkor neked már van tapasztalatod ilyen nagyobb seb gyógyulásában. Remélem nem fog annyira fájni!Hát igen én is nagyon várom már, hogy ne mindenki azt kérdezgesse, hogy jön a következő gyerkőc?Elég uncsi már.De hamarosan vége, remélem szép lesz az eredmény.Még májusban én is megyek egy konzultációra, viszem az eredményeket, aztán jöhet a műtét.Addig is jó várakozást nekünk!

2589. ildiko1977 (válaszként erre: 2588. - Henna73)
2008. ápr. 25. 19:31

ja,

zuhanyozni már ahogy hazamentem a negyedik napon lehetett. Eleinte nagyon rossz volt, nehéznek tünt a hasam, mintha kövek lennének benne..

2588. Henna73 (válaszként erre: 2587. - Ildiko1977)
2008. ápr. 25. 18:07

Szia Ildikó

Elnézést rosszúl tettem fel a kérdést. Azt szerettem volna megkérdezni mikortól állhatttál a zuhany alá.

2587. ildiko1977 (válaszként erre: 2586. - Henna73)
2008. ápr. 25. 17:49

Szia Henna,

a zöld foltok előfordulnak, másoknak is volt ilyen.

Nekünk ( négyünket műtöttek egyszerre) szerencsénk volt,vagy a dokink volt nagyon ügyes:-))


Igazából én hat hetes koromig zuhanyoztam, és csak a tegnapi kontrollon kérdeztem rá hogy fürödhetek-e már.Lehet, sőt a doki szerint akár a tengerben is:-)

2586. Henna73 (válaszként erre: 2580. - Ildiko1977)
2008. ápr. 25. 17:37

Szia Ildiko!

Köszönöm szépen a hozzászólásodat.

Nekem csak az a furcsa, hogy olyan kék zöld fortos a tiédhez képest. Remélem ezek a foltok gyorsan fel fognak szívódni.

Még azt szeretném tőled megkérdezni, hogy te mikor fürödhettél előszőr?

2585. ildiko1977 (válaszként erre: 2583. - Kikik77)
2008. ápr. 25. 17:33

Köszi!

Én is megnéztem a képeidet, nagyon aranyosak a fiaid! A hasad pedig biztosan nagyon szép lesz majd!

Én azért nem mondom hogy könnyű a fiúkkal, nagyon hisztisek, éppen most zavartam be őket a szobájukba..

2584. ildiko1977 (válaszként erre: 2582. - Kikik77)
2008. ápr. 25. 17:30

Szia,

igen, nekem varrni kellett a hasizmomat.

Most múltam hat hetes, már egész jól bírom. Nekem az első két hét volt nehéz, de a nagymamák sokat segítettek. Sajnos mikor hazajöttem a kórházból pont betegek voltak, elkaptak egy hányós-hasmenéses vírust..

Neked lesz segítséged? Biztosan szükséged lesz rá!

2583. kikik77 (válaszként erre: 2581. - Ildiko1977)
2008. ápr. 25. 16:45
Elfelejtettem mondani: szó szerint tündérek a gyermekeid, és mennyire hasonlítanak mindhárman egymásra! Az ikrekkel nekem könnyebb volt, mint amikor csak a Bazsi volt egyedül. Nálad is könnyen mennek a dolgok?
2582. kikik77 (válaszként erre: 2581. - Ildiko1977)
2008. ápr. 25. 16:37

Szia Ildikó! Igen, nálam is másodszorra ikrek jöttek 16 hónappal később. Nálam mindenki fiú: a Balázs 3,5 éves, a Rudi, Miki januárban töltötték a kettőt! Már néztem a képeidet, nagyon nagy a változás.

Össze kellett varrni a hasizmaidat? Hogy bírsz a 3 manóval friss sebbel?

2581. ildiko1977 (válaszként erre: 2579. - Kikik77)
2008. ápr. 25. 15:19

Szia!

jól olvasom, hogy neked is ikreid vannak? Hárman?

Nekem egy ötéves lányom van és az ikerfiaim, ők három évesek.

2580. ildiko1977 (válaszként erre: 2577. - Henna73)
2008. ápr. 25. 15:18

Szia,

nagyon szép lett a hasad! Gratulálok:-)

2579. kikik77 (válaszként erre: 2572. - Nerni)
2008. ápr. 25. 14:49

Szia Nerni!

Pécsi vagyok, úgyhogy a Pécsi Honvéd Kórházban a plasztikai osztályon. Jó hallani, hogy nem leszek egyedül, majd megosztjuk a tapasztalatainkat. Várom is, meg nem is. Igazából a jövő év nyarát várom a legjobban!!! A császárom két éve volt, már csak egy vonal. Alig várom, hogy amikor nyújtózkodok, vagy futok, a pólóm alól ne libbenjen ki a felesleges bőr! Még májusban lesz egy preoperatív vizsgálat, aztán mindjárt itt van június.

2578. Klau11 (válaszként erre: 2577. - Henna73)
2008. ápr. 25. 11:55

Szia Henna!

megnéztem, hasonló volt az enyém is:-(

Szerintem nagyon szép lett a vágásod és szép lessz a pocid, meglátod.

Most még be van dagadva, de ez lelapul egy idő után, és nagyon boldog leszel:-)

Gratulálok hozzá, vigyázz rá.

Mielőbbi jobbulást kívánok Neked és mindenkinek.

Napról napra jobb lessz.

2577. Henna73
2008. ápr. 25. 11:04

Szia Klau!

A mai napon sikerült feltenni képeket magamról a fórumra. Ilyen volt és ilyen lett.

2576. Klau11 (válaszként erre: 2575. - Nerni)
2008. ápr. 25. 09:20

Vigyél magaddal kórházba olyan fazonú bugyit, amilyent szeretsz hordani.

Az szerunt fogja betervezni az orvosod a vágást.

Ami pedig a fájdalmat illeti, mindenki máshogy viseli.

Neke 1. hét elég kemény volt felülés/felállás szempontjából.

Ha már az megtörtént utánna bírtam már mozogni, főzni, kisebb dolgokat elvégezni.

Ha túlzásba vittem azt a hasam jelezte estéjre fájdalommal, és akkor igyekeztem többet pihenni.

Sztem felemelni a picit mind hogy ülésbe, vagy kiságyból, még megy, de cipelni kézen az már nem.

2575. nerni (válaszként erre: 2573. - Klau11)
2008. ápr. 25. 09:11
Ja még azt akartam kérdezni, hogy egy bugyi mennyire takarja el a vágást?
2574. nerni (válaszként erre: 2573. - Klau11)
2008. ápr. 25. 09:07

Szia Klau!

Hát igen nagy dologra válalkoztam, de remélem tényleg megéri.Olvasva titeket biztosan nem fogom megbánni.Most kezd el járni egyedül, egyre többet sétál magától a szobába, de még nem a leg stabilabb.De szerintem egy hónap múlva jó lesz.Szerencsére van segítség, amíg a párom dolgozik, itt lesz anyósom, meg néha apuméknál alszik.Majd csak valahogy átvészeljük.Azt nem tudod, hogy én magamtól majd mikor emelhetem fel? Kb 10 kg lesz akkorra.

Köszönöm a jókívánságaidat.Remélem azért nem lesz annyira fájdalmas a dolog.:-)

2573. Klau11 (válaszként erre: 2572. - Nerni)
2008. ápr. 25. 07:50

Szia nerni!

Hát ez nem semmi lessz...:)

Jár már a kicsi egyedül?

Vagy legalább van aki segít vele, aki mindig ott van veletek?

Ha nem, hívjál mindenképpen legalább egy 7-10 napra segítséget.

Mert csak lassan fogsz tuidni mozogni, és semmiképpen sem szabad emelgetned-cipekedned.

Közvetlen utánna téged kell hogy ápoljanak és nem még hogy Te ápoljál .

Legjobbakat kívánom, nem lessz könnyű, de tényleg megéri.

2572. nerni (válaszként erre: 2570. - Kikik77)
2008. ápr. 25. 06:37

Szia Kikik77!

Nekem június 2.-án lesz a műtétem, úgyhogy együtt fogunk szenvedni a nyáron.Biztos nem lesz könnyű, de a tapasztaltak azt mondják, nagyon megéri.Nekem egy 10 hónapos kislánnyal kell majd megbírkózni, kiváncsi leszek, hogy bírjuk.Hol fognak műteni?Engem az Erzsébetbe.Hogy birod a várakozást a műtétre? Nekem az a legrosszabb, szeretnék már túl lenni rajta.

2008. ápr. 24. 22:00

Sziasztok Lányok!

Mi volt ma a dokinál? Minden rendben van?

2570. kikik77 (válaszként erre: 2568. - Ágikám)
2008. ápr. 24. 21:51

A tanácsaidat megfogadom! Akkor lassítok majd a tempómon, kissé úgyis 'hyperactiv" vagyok! De az jó hír, hogy csak mozgáskor érezni. Már alig várom!

Jó éjszakát, figyellek Benneteket továbbra is, júniusban újból írok, képekkel jelentkezem!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook