Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Hasizom! Mindent a lapos hasért! fórum

Hasizom! Mindent a lapos hasért! (beszélgetős fórum)


1 2
14. doresz88 (válaszként erre: 9. - 8fe4afaa5f)
2010. máj. 6. 09:38
Ez új! Ez micsoda? Tánc?
2010. máj. 6. 09:38

Szerintem,nálam katasztrófálisabb helyzetben senkinek nem volt a hasa,a bugyimban hordtam,és mint egy lepedőt úgy gyűrtem,hajtogattam bele.Pfff..


Csatlakozom az előttem szólókhoz,Rubint Réka Hasizom erősítői.Van 20 perces és 30 perces is.Aki nem bírja Rékát(hangja..egyébb ellenszenv stb) annak Czanik Balázs Hasburningja,vagy A Cap II dvd-jén található 12 perc hasizma is szuper alsóhasra.

Alexandra Pörgesd fel Dvd-én található 7 perces extra hasizom is az alhasra megy rá.

De Réka az nagyon tutti..

12. doresz88 (válaszként erre: 6. - Nesseun Dorma)
2010. máj. 6. 09:37
Ok! De azt hiszem ezt akkor kell csinálnom mikor egyedül vagyok itthon! Férjem tuti megkérdezné mit vettem be!
11. doresz88 (válaszként erre: 4. - Adfa0d8bdb)
2010. máj. 6. 09:36
Hááát, mert rálóg a hasam az összes gatyámra, és nem tetszik! :) Ha kisebb és úgy lötyi az nem zavarna (annyira:)
10. doresz88 (válaszként erre: 3. - CsillagTM)
2010. máj. 6. 09:34
Az összes RR-t csinálom, a felsőhasizom az kezd is formálódni, de a köldökömnél és alatta semmi. hullahoppot már vettem, most kezdtem használni! :)
2010. máj. 6. 09:34
Zumbazz, nagyon jo a hasrq, derekra es nem csak.
2010. máj. 6. 09:29
Háton fekve lehet lábat emelgetni. Fentről derékszögből indítani páros lábbal és leengedni a föld felé, de nem szabad letenni, majd vissza. Mondjuk 2x8-at. Aztán ugyanezt oldalirányba.
7. Stylgirl (válaszként erre: 1. - Doresz88)
2010. máj. 6. 09:29

Szia ..én is ugyan ugy vagyok mint te, 14 hónapja szültem és a hasam valami katasztrofális :(

Ugyan most még nem próbáltam de most én is a hullahoppot akarom kipróbálni...

Régen sokat csináltam és anno nekem nagyon bevált :)

Sok sikert és kitartást :)

2010. máj. 6. 09:27
Egy műsorban láttam ezt a tippet. Feküdj a hátadra, húzd fel a térdeidet, a kezed a földön, és kezd el riszálni a feneked, mint amikor a kutya csóválja a farkát. :)
2010. máj. 6. 09:25
RR hastól nekem kisebb lett már láthatóan a hasam, bár nem szültem :)
4. adfa0d8bdb (válaszként erre: 1. - Doresz88)
2010. máj. 6. 09:25

Löttyedt hassal miért nem lehet vki jó nő? :)


Ejjj... ez a maximumra való törekvés...

3. CsillagTM (válaszként erre: 1. - Doresz88)
2010. máj. 6. 09:23

a RR napi 20 p önmagadért-ban sztem neked jó lenne a has.

amúgy hulahopp.

2. Tücke (válaszként erre: 1. - Doresz88)
2010. máj. 6. 09:22
Futás az egyik legjobb alakformáló:) de kül ha sok csípőkörzést csinálsz akkor a csípőről is égeted a zsírt de ha nem akarsz csípőkörzést csinálni akkor twistelj:DDD vagy valami jó riszás latint válasz :DDD
2010. máj. 6. 09:12
Sziasztok! Tanácsokat szeretnék kérni! 10 hónapja szültem, és nem tudom a hasam izmosabbá, feszesebbé tenni! Érdekelne, hogy akinek sikerült milyen gyakorlatokkal egészítette ki a sima haspréseket, hogy az alhas is izmosodjon! Nem járok konditerembe, nincs rá lehetőségem, szóval otthon végezhető gyakik kellenének! Amúgy szoktam tornázni, a röbbi részem szépen lassan formálódik is csak a hasam nem...
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook