Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Három hónapos kisfiamnak rettenetesen hullik a haja. Ez természetes vagy kóros? fórum

Három hónapos kisfiamnak rettenetesen hullik a haja. Ez természetes vagy kóros? (tudásbázis kérdés)


2008. aug. 20. 23:05
Köszönöm ezeket a megnyugtató válaszokat. Én is erre gondoltam csak a sok öregasszony elrémisztett, hogy van valami gyulladása. Mi is hason alvók vagyunk, ismerős a probléma. Mindenkinek köszi.
2008. aug. 20. 22:36
Ez természetes folyamat, hogy a baba haja elhullik, pár hónap múlva kifog nőni a haja a csöppségnek. Aggodalomra semmi okod nincs.
2008. aug. 20. 22:33
Unokaöcsém is sok hajjal született, aztán mind kihullott és egy ideig tar kopasz volt a drága. Utána szépen lassan újra kinőtt és most megint rengeteg a haja!
2008. aug. 20. 22:11

Szia!

Ne aggódj, ahogy a lányok már megírták, hajat vált a Manód. Az én 2. leányzóm most múlt 4 hónapos és mi is kb. 6 hete kérdeztük a doktornőt, hogy mi lesz így velünk. A mi esetünk annyival volt másabb, hogy ez 1,5 hónappal a koszmó 'legyőzése' után jelentkezett, amikoris sötétsérga foltok jelentek meg a babám fejbőrén. Mosások alkalmával sem puhult fel, sőt elkezdte a fejbőr dúrni őket lefelé. Akkor estem legjobban kétségbe, hisz ezekkel a foltokkal együtt tincsestől jött a hajacskája is. Még egy helyen kicsit virít egy folt, ott szinte kopaszok lettünk, de valóban látszanak a pihécskék. Mostanra túl vagyunk a hajváltáson, aminek szívből örülök, mert hasonalvók vagyunk és minden fektetés előtt vért izzadtam, mire az apró, de rengeteg hajszálat kitakarítottam az ágyikójából. Nyyugodj meg tehát és legyen a Picúrban sok-sok örömöd!

2008. aug. 20. 22:04
Én is csak azt tudom mondani, mint az előttem írók, hogy ez természetes. Az én fiamnak is tele volt hajjal a lepedője, meg a pólónk, meg minden amihez hozzáért a kis feje. Most 8 hós, de már el kellett vinni fodrászhoz, mert akkora volt az új haja.
2008. aug. 20. 21:43

Szia!


Ne aggódj semmi gond nem lesz ez természetes most váltja a bébi haját:)

2008. aug. 20. 21:42
Így igaz! Általában a babahaj kihullik. Nem kell aggódni. Legfeljebb kopasz lesz egy ideig. A kislányomnak pont ennyi idős korára hullott ki teljesen. Sajnos még egy évesen is alig volt pár szál haja. Most pedig már nem győzöm fésülni!
2008. aug. 20. 21:38

Szia!


Most hullik ki a bébihaja. Majd nő helyette másik. Az én lányomnak is ez volt, most meg már megint hatalmas haja van. :-)))

2008. aug. 20. 21:37
Három hónapos kisfiamnak rettenetesen hullik a haja. Ez természetes vagy kóros?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook