Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Hármasikreim lesznek! Van még valaki rajtam kívül akinek egyszerre jöttek ennyien? :))) fórum

Hármasikreim lesznek! Van még valaki rajtam kívül akinek egyszerre jöttek ennyien? :))) (beszélgetős fórum)


1 2 3
2010. okt. 28. 21:22

na akkkor irok naplót én is. .)))

úgyis nagy nap lesz a holnapi, megyünk 4D-sre! :DD

46. dubadri (válaszként erre: 45. - Hemos)
2010. okt. 28. 20:14

hát nem volt könnyű,de túl éltük. Azt hiszem az adott erőt,hogy nem azt mondta a doki,hogy 1 évet kell várni,hanem csak 2 mensit mondott!

Az eset június 27-én történt,és most 5 hetes kismami vagyok,tehát majdnem bejött neki 2 mensi!

Azért a felhőtlen öröm még várat magára,de nagyon bizok manócskámban,hogy szép nagyra fog nőni odabent! :)

45. hemos (válaszként erre: 39. - Dubadri)
2010. okt. 28. 17:31
Veled meg együtt érzek, bár igazán bele se merek gondolni, milyen lehetett!
44. hemos
2010. okt. 28. 17:29

Én mindíg azt mondta, csak ikreim ne legyenek. Most van egy lányom és el se tudok képzelni, hogyan bírják ezt az ikres anyukák! Gratula nekik!

Neked meg háromszoros hipp-hipp hurrá! Mert mióta anyu vagyok bár majd megszakadok, de ez még ígyis mindennél jobb!

Nagyon vigyázzatok magatokra és én inkább azt mondom, hogy örülj nyugodtan előre, mert bennem is volt félelem meg sok más, mikor terhes lettem és most lelkiismeret furdalásom van, hogy nem írtam rögtön az égre örömömben, hogy babám lesz%

43. Kaattaa (válaszként erre: 42. - 3b1674fe1a)
2010. okt. 28. 17:18

Bár ikreim nincsenek, de három gyekőcöm igen. Nagy gratula nektek! ha lesz naplód én is olvasom!

én úúúúgy szerettem volna anno ikreket! :)

42. 3b1674fe1a (válaszként erre: 41. - Pagi82)
2010. okt. 22. 08:02
:)) jó kérdés... :)) valószínű az elsőszülött. ha fiúk mind akkor az érkezési sorrend dönt, ha lányok akkor ugye nincs ilyen gond. ha csak két fiú van akkor is a sorrend. egyenlőre csak A, B, C néven futnak. :))) egy hét múlva újabb uh, remélem már énis kapok képet róluk. :)) azt mondta a doki a 12hetesre majd még ráférnek egyben, de aztán külön-külön fotó jöhetnek csak :)))
41. pagi82 (válaszként erre: 36. - 3b1674fe1a)
2010. okt. 21. 22:03
Szia!:) És honnan fogod majd tudni, ki legyen Béla? Nálunk is felmerült, hogy egyikük az apja nevét kapja (ha fiúk lettek volna), de csak ha egy fiú közülük, mivel ha mindhárom, vagy csak kettő is, hogy döntöttük volna el, hogy melyikük? Végül is lehetett volna az "első szülött".... De mi meg fiú nevekkel álltunk hadilábon, így szerencse, hogy három kislány lett, Natali, Noémi és Nikol. Az én kis drágaságaim! Nagyon drukkolok neked,nektek!!!!!! Kívánom, hogy olyan terhességed legyen, mint az enyém volt, ennél többet nem is lehet! :)
2010. okt. 21. 12:52
Vigyázz magatokra!
39. dubadri (válaszként erre: 38. - Pappadri7609)
2010. okt. 21. 12:51
nekem a 16-18.hét körül összevarrták a méhszájat,nem azért mert baj volt,csak a biztonság kedvéért.De hát a vetéléstől az sem mentett meg! :(
2010. okt. 21. 10:15
Nekem a barátnőm vár három fiút úgy,hogy spontán lettek hárman a pocaklakók most 4,5 hónapos terhes és sajnos kórházba kell töltenie a hátra lévő időt,mert kinyílt a méhszája.
37. 3b1674fe1a (válaszként erre: 35. - "potyka")
2010. okt. 21. 08:45
gratulálok a fiúkhoz, jó lenne, ha az én kicsikéim is legalább ekkorák lennének majd.
36. 3b1674fe1a (válaszként erre: 34. - A360345bdd)
2010. okt. 21. 08:44

egyenlőre csak a Béla a biztos befutó. :) Hiába, az igéret szép szó... :DDD

a favoritok eddig a Gábor, Attila, Péter, lányoknál a Nóra és a Dóra a nyerő. Továbbiakat majd ha kiderült a nemük. :)))

a párom nagyon nem szeretné ha az ő nevét kapná bármelyikük is, de én ragaszkodom hozzá. :) max annyit vagyok hajlandó engedni, hogy legyen második neve is, bár az én felesleges dolognak tartom.:) de mondhat bármit, a neveket nekem kell majd bediktálni a császár előtt, úgyhogy hihihi

2010. okt. 20. 22:46
Fél évesek a kis unokáim, születésükkor kissé eltért a súlyuk, Petya 2300, Ricsi 1900, Tomi 1700 súllyal születtek, ma már mind a három " vasgyuri" Csúsznak másznak, nagyon jó kedvű lurkók. Gratulálok és szorítok Neked. Jó egészséget.
2010. okt. 20. 20:18

És a neveken már gondolkodtok?

Az én kedvenc fiúneveim: György, Béla, Kolos, Szilárd, András, Vendel.


3 lánynak nem tudnék nevet adni! HIHI

Most pl úgy érzem, ha véletlenül lesz második gyerekem és ismét kislány érkezne a családba, akkor Olimpia lenne.


Úgy izgulok érted, mint sok sok évvel ezelőtt a karácsony estéken :DDDD

33. 3b1674fe1a (válaszként erre: 32. - Dubadri)
2010. okt. 20. 19:40

jaj, de ari vagy! remélem szükség lesz rá, mondjuk jún-ban. ill előbb ugye, mert jún 9re vagyok kiirva, de az lehetetlen. :)))

előre is köszi, már padlót fogtam az áraktól, pedig még csak neten nézelődtem

32. dubadri (válaszként erre: 29. - 3b1674fe1a)
2010. okt. 20. 11:46

Ne legyen rá gondod,de saját példámból okulva,ne kezdj el túl korán vásárolgatni! :)

De ha arra kerül majd a sor,akkor én tudok egy 3asikres babakocsit,és 3 db légzésfigyelőt is (ha még meg vannak)!

Ha kell,majd szólj! :)

31. reni79
2010. okt. 19. 19:36
Hú,gratulálok!!!!:) Sok boldogságot!!!!
30. 3b1674fe1a (válaszként erre: 28. - Jevus77)
2010. okt. 19. 19:35

köszike, már megyek is. :) sajna nincs sok időm, de olvaslak majd titeket és lopom a tippeket. :D

gratu a nagy babákhoz, remélem hasonlóval büszkélkedhetem majd...

29. 3b1674fe1a (válaszként erre: 26. - Dubadri)
2010. okt. 19. 19:34

nagyon sajnálom és egyben rögtön gratulálok a csíkokhoz! :)) köszi a tippet, most mindent olvasok ami a témába vág. :))

egy kicsit még inkább félek, mint örülök, de gondolom ez az idő előrehaladtával oldódik. vagy jobban előjön még nem tudom.. :DDD

2010. okt. 19. 14:08

Ja, és várunk szeretettel a hármasikres kismamák fórumra!

[link]

27. Jevus77 (válaszként erre: 24. - 3b1674fe1a)
2010. okt. 19. 14:04
Szia! Nekem is hármasikreim vannak, 8 hónaposak. Ők is spontán fogantak. Mi a 8. héten tudtuk meg, hogy hárman vannak, és maradtak is, a 35. hétig. Szinte végig egyformán fejlődtek, és végül mindhárman 2 kg körüli súllyal születtek, egészségesen. A lényeg, hogy pihenj sokat (de nem kell feküdni), legyél nyugodt, minden rendben lesz!
2010. okt. 19. 13:23

sziasztok!

Nekem is hármasikreim lettek volna,de sajnos a 23!!! héten elvetéltem(június 27-én). Nem volt könnyű,de muszáj volt tovább lépni!

Ma reggel teszteltem egyet,és halványan,de látszik a 2. csik! :)

Ágika,ha érdekel,a naplómban minden le van irva,bár nem túl lelkesitő olvasmány! :(

Szoritok,hogy veled minden rendben legyen.

Jah,és a itt a hoxán van 3asikres fórum,neve: hármasikres kismamák!

2010. okt. 19. 08:29

Gratulálok a picikhez!

Nekem már volt 2 fiam mikor spontán gyógyszer mellett terhes lettem.Mivel nem terveztünk többet,elég nagy döbbenet volt mikor kiderült hogy babám lesz.Mikor közölte a doki hogy ikrek nem tértem magamhoz...Teljesen ledöbbentem.Így is nagyon sokat töprengtem hogy legyen-e egy harmadik baba vagy sem...A doki vígasztalt hogy a terhességek zöme ikerterhességnek indul,lehet mire legközelebb megyek már csak 1 baba lesz.Hát mondanom se kell megmaradt mindkettő és már 15 hónaposak a lányok.Így egálba vannak a gyerekek:) 2 fiú-2 lány. Örülök hogy vannak!!!

Sok sikert és kitartást nektek,és minél könyebb zökkenőmentes terhességet kívánok,nomeg jó egészséget mindegyikőtöknek!

24. 3b1674fe1a (válaszként erre: 21. - 480b578442)
2010. okt. 17. 12:51

szia! nekem is mondta a doki ezt a lehetőséget is, sőt azt is hogy van lehetőség redukálni a magzatok számát. amiről hallani sem akarunk. igaz spontán terheségből, de elég nehezen jöttek össze, nem kockáztatunk.

egyenlőre mindhárman jól és jó helyen vannak, volt szivhang is mindenkinél.

nagyon remélem, hogy maradnak is, bár még valóban nagyon az elején járunk.

23. Bubi 54 (válaszként erre: 20. - 3b1674fe1a)
2010. okt. 17. 12:32

Szia!

Gratulálok,jo egészséget kivánok mindannyiotoknak.A lányomnak vannak hármas ikrei, 2 évesek, gyönyörüek.Örülj nekik,mindent meg lehet oldani, szervezéssel, segitséggel.Egyenlöre az a fontos, hogy megszülessenek, a többi kialakul, ne aggodj.

2010. okt. 17. 06:26
Gratulálok és nagyon jo egészséget kivánok az egész családnak
21. 480b578442 (válaszként erre: 17. - 3b1674fe1a)
2010. okt. 17. 01:33

Nahát ez nem hétköznapi én is garatulálok de tényleg nem rossz indulatból mondom vagy, h felzaklassalak de az már biztos, h mindannyian megmaradnak? Csak azért kérdezem mert azt írtad a nyolcadik hétben vagy.Ez még nagyon pici terhesség és bármi lehet belőle.

Konkrétan velem is az tőrtént, h ikreket vártam és kb pont ilyen tájt voltam ultrahangon amikor ezt mondták.Nekem 2 petezsákot láttak és valami bevérzés félét mellette.Mikor 2 hét múlva megint mentem ultrahangra akkor már azt mondták az egyik jó helyen van a másik vetül és nem nő, nem biztos, h lesz benne baba.Rá 2 hétre kb a 12-dik héten már csak 1 volt a másik pedig kezdett felszívódni.Akkor a doki azt mondta sok terhesség indul iker terhességnek de nem sok végződik azzal.

2010. okt. 16. 21:50
köszi szépen! azt hiszem mára elég is volt ennyi, alig tudoma szemem nyitva tartani.... de még olvasok egy picit...talán... :DDDD
2010. okt. 16. 21:43
Gera19 is hármasikrek anyukája! 2 lány s 1 kisfiú :D
2010. okt. 16. 21:43
napló??? még eszembe sem jutott, de talán megpróbálom. soha nem voltam nagy irigató, még gyereknek sem.
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook