Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Harmadik Kincsünk születése fórum

Harmadik Kincsünk születése (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Harmadik Kincsünk születése

16. panka2
2013. dec. 30. 00:27
miért nem szülhettek többet?
15. dius81
2013. dec. 11. 09:12

Már a cikk főcíménél megakadt a szemem, valahogy éreztem, hogy a neved találom a cikk alján:)

Szép történet, gratulálok még 1x és köszi, ogy megosztottad velünk. Kellemes ünnepeket kívánok Nektek!

14. v.kler
2013. dec. 4. 06:26
Köszönöm mindenkinek a dícsérő szavakat, ésa sok jelet! :-)
2013. dec. 2. 22:07

Gratulálok mégegyszer!

Másodszor is jó volt olvasni! :-)

2013. dec. 2. 14:51
Itt is gratulálok a csodaszép nagycsaládodhoz! :)
2013. dec. 2. 13:58

Gratulálok!

Nagyon szép gyermekeid vannak:)

Egy sokgyerekes anyuka...

10. v.kler
2013. dec. 2. 12:57

Sziasztok!

Köszönöm a sok dícséretet!

2013. dec. 2. 11:00
Gratulálok a gyermekeidhez!!! Én is háromgyermekes anyuka vagyok és az utolsó két mondatoddal nagyon egyetértettem. Én is sajnálom, hogy többet nem lehetek kismama és nem szülhetek. Bár néha nagyon elgondolkodom, hogy legyen-e negyedik baba is.... de mivel már mindjárt 40 vagyok,nem merek belevágni...:(
2013. dec. 2. 07:18

Gratulálok a gyönyörű gyermekeidhez :)


A harmadik kisfiam után én is csak azt érzem,hogy sajnálom,hogy többször már nem élhetem át az anyává válás csodáját,de nagyon hálás vagyok a sorsnak,hogy háromszor átélhettem <3


Sok boldogságot Nektek!

2013. dec. 1. 21:50

Gratulálok még1x. :)

Örülök hogy ilyen csodálatos élmény lett a szülésed.Büszke lehetsz és tudom az is vagy mert nagyon szép gyerekeid vannak :)

2013. dec. 1. 17:05
Gratulálok, nagyon szép történet! Engem elkötöttek a harmadik császár után, időnként rám jön a babázhatnék, de én is tudom, hogy elég három! :-)
5. v.kler (válaszként erre: 3. - Manó2000)
2013. dec. 1. 13:06
Köszönjük Neked is! :-)
4. v.kler (válaszként erre: 2. - Timothy75)
2013. dec. 1. 13:06

Köszi! Neked is gratula így utólag.

Az a lényeg, hogy nálatok is rendben zajlott minden! :-)

2013. dec. 1. 13:03

Gratulálok a harmadik babához! Nagyon szép szüléstörténet volt. :)

Sok erőt, egészséget kívánok Nektek!

2013. dec. 1. 12:48

Gratulálok a lánykához, és hogy semmi gond nem volt. Nálunk is lelassult sőt egy pillanatra mikor már a szülésznő is ott volt le is állt a szívhang. Engem sürgősen toltak a műtőbe. Nálunk is a köldökzsinór volt a ludas a szívhangért csak neki a törzsén volt.

Mivel belekakilt a magzatvízbe ezért még egy tüdőgyulladást is összeszedtünk. Ez már két éve történt.

2013. dec. 1. 09:08
Szeretném megosztani veletek harmadik szülésem történetét, amit ugyanolyan csodának éltem meg, mint az első két gyermekem világrajöttét. Legkisebb lánykánkkal lett teljes a családunk. Remélem a történetemmel sokaknak adok erőt, akik a nagy nap előtt állnak! Mindenkinek ilyen szülést kívánok!

Ugrás a teljes írásra: Harmadik Kincsünk születése

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook