Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Kicsi Kincsünk, Máté születése... fórum

Kicsi Kincsünk, Máté születése... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Kicsi Kincsünk, Máté születése...

10. Icus75
2011. ápr. 26. 22:34

Nekem van 3 gyermekem,a két nagy lánynál nem volt bent a párom ,de a kisfiunknál igen,és nagyon nagy segítség volt!Rengeteg erőt adott a támogatása,igaz spontán szültem 4100g volt a volt a pici.

Tündéri a kisfiad,Gratulálok hozzá!

9. timike.baba (válaszként erre: 6. - Bettike2007)
2011. ápr. 26. 12:08

Nekem csak a víz nem volt zöld.Nálunk a párom nem is bírja igazán ezeket a véres dolgokat.Én nem bánom hogy nem volt ott és ő sem.Ha lesz még 1 babánk akkor is így teszünk de azt már csak fájdalomcsillapítással vállalnám:-D

De ez is mindenkinél máshogy van:-)

2011. ápr. 26. 12:04
Köszönöm a kedves hozzászólásokat!
2011. ápr. 26. 09:43
Nem tudok betellni a babáddal. Ugyanígy nézett ki az én két kisfiam . Még a hajuk is ilyen volt, csak a szemük volt világosabb. Gyönyörű. Most várom a harmadik babámat, remélem Ő is ilyen szép lesz :-D.
2011. ápr. 26. 09:06
Nagyon szép a babád gratulálok!Én is benn feküdtem egy hetet szülés előtt,erősen vizesedtem én is,zöld volt a víz is.Bejött a párom végig benn volt,nagyon sokat segített,erőt adott kár lett volna kihagyni,neki nagyon fontos rész volt az életében és nem bánta meg!
2011. ápr. 26. 08:43
Csodaszép! Gratulálunk!
2011. ápr. 25. 13:57
Gratulálok a szép szüléstörténethez és a gyönyörű Kisfiadhoz! :)))
2011. ápr. 25. 10:34

Nekünk is vmi hasonló volt a szülés, csak a végén császár lett belőle... :(


Nagy - nagy gratula. :)

2011. ápr. 25. 10:13
Nagyon édes a babócád gratulálok hozzá és jó egészséget nektek:))
2011. ápr. 25. 10:08
Akkor kezdjük az elején. 2010 júliusában derült ki, hogy bizony babánk lesz. Még nem terveztük, de nagyon örültünk neki az első kisebb sokk után.
Terhességem gyakorlatilag problémamentes volt. A vége sikerült picit szenvedősre, ugyanis nagyon vizesedtem. Ráadásul nem akart kibújni a Picurkánk és befektettek a kórházba.

Ugrás a teljes írásra: Kicsi Kincsünk, Máté születése...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook