Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Harc az életért... Segélykiáltás egy cicától fórum

Harc az életért... Segélykiáltás egy cicától (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Harc az életért... Segélykiáltás egy cicától

1 2 3 4 5
3. Macsek. (válaszként erre: 2. - Cucicsillag)
2011. okt. 25. 13:35

Szia!

A cikket nem én írtam, hanem egy kedves cicamentő ismerősöm, de ő nem tagja a portálnak.

Természetesen az ő engedélyével, meg persze Hoxa és Modi engedélyével lett közzétéve.

A cél az volt, hogy minden ember saját lehetőségeihez mérten segítsen a kidobott, árva kóbor állatkákon.

Amúgy én is bőgve olvastam el annak idején a cikket, és a mai napig a hatása alatt vagyok.

2011. okt. 25. 13:15

Végig sem olvastam, mert a hideg ráz.

Mi tavaly vettünk magunkhoz egy cicát a kuka mellől, még szerencse, hogy 9 életük van, mert annyi viszontagságon ment már keresztül, csoda, h.megmaradt. Sajnos a sok betegsége miatt a szeme nem túl jó, gyakorlatilag csak a környezetismeret miatt tájékozódik olyan jól és ráadásul epilepsziás.

Örülök a cikkednek, biztos sokunkra hatással lesz.

Ami megoldás lehetne a kóbor állatkáknak a szerető otthon mellett, az ivartalanítás, mert sajnos sokkal jobban szaporodnak,mint amilyen arányban az emberek betudják őket fogadni...

2011. okt. 25. 13:08
Hajléktalan cicák segélykiáltása
Fázom. Nagyon fázom. De én szerencsés vagyok, mert pár társammal összebújhatok. Melegítjük egymást. Vagy ez nem is szerencse? Hisz’ olyan nagyon sokan vagyunk idekint, a szabad ég alatt, gyötrelmes halálra ítélten. Most jó, összebújva el lehet még viselni. Ez azonban sajnos sosem tart sokáig. Mindig csak egyre elviselhetetlenebb lesz a hideg. Aztán eljön a nap, amikor valami jeges érintésű nedvesség szitál alá onnan fentről, a magasból. Amikor először láttam, annyira szépnek találtam. Fehér volt, mint a meleg tejecske. Ez azonban nem volt meleg, és jóízű sem. Átáztatta a bundámat. Rettenetesen fáztam tőle, csontomig hatolt a hidege. Már nem tetszik…Lehet, hogy megint folyni kezd az apró nózim tőle, mint legutóbb, a forró napok előtt.

Ugrás a teljes írásra: Harc az életért... Segélykiáltás egy cicától
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook