Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Hányás, hasmenés szoptatás alatt tapasztalat? fórum

Hányás, hasmenés szoptatás alatt tapasztalat? (beszélgetős fórum)


13. timike.baba (válaszként erre: 10. - E417245f24)
2011. máj. 7. 15:06

Én is adtam neki normaflort mi is azt isszuk, páromnak ezt javasolta a doki.Kapott még valamit hasmenésre is de azt én nem szedhetem.

Beszéltem azért a gyerekorvosunkkal és ő is mondta hogy nem szokták elkapni ezt a babák.

2011. máj. 7. 15:03
Végül én is elkaptam.Éjszaka megkínlódtam picit a szopival mert hát járkáltam a mosdóba.Reggelre sokkal jobban lettem.Apuka is teljesen jól van ma már dolgozik és velünk alszik:-) A picin nem vettem észre semmi szokatlant eddig, remélem átvészeltük ennyivel.Azért még odafigyelek!!!
2011. máj. 7. 09:39

Nyugi, nekem is volt ilyen a 2 hós baba mellett. 3 nap láz, aztán 4 nap fosás...

Szoptattam tovább, széntablettát ettem, és a babának nem lett baja...

Ő inkább a megfázósakra érzékeny. Azokat elkapja.


A bárányhimlőt viszont nem kapta el a nagyoktól, pedig nyalták, falták...


A természet tudja mit csinál, nyugi.


Ha meg mégis elkapná, vidd be a kórházba rögtön, nem azért, mintha halálos nyavaja lenne, csak a kiszáradás miatt jobb, ha figyelik.


Utálom az ilyen bacikat nagyon, de még mindig örüljünk, hogy ez a legnagyobb baj..

10. e417245f24 (válaszként erre: 1. - Timike.baba)
2011. máj. 7. 07:24
Nálunk is végigsöpört ilyen vírus,mikor a picim 2 hónapos volt.Mi mindannyian ittuk a Normaflort és az orvos tanácsára a bébinek is adtam,megelőzésként 4 napig.Neki nem lett semmi baja.
2011. máj. 7. 02:13
Nálunk minden úgy alakult, hogy apa elkapta (nem került száműzetésbe) én tőle az enyhébb verziót, a babánknak meg kutya baja nem volt, mivel tőlem már szinte korábban kapta az ellenanyagos tejecskét, mint a kórokozót. Egyetlen kivétel volt, egy nátha, de abban is ő húzta a legrövidebbet,(itt szó szerint értendő) azaz egy hét alatt lerúgta:))))
8. timike.baba (válaszként erre: 7. - F5debab390)
2011. máj. 6. 21:26
Köszi hogy leírtad sokat segítenek ezek a hozzászólások.Mindenkinek jobb ha nem idegeskedek.Nem szeretném megtapasztalni gondolom milyen nehéz lehet.Bizony a picurom is kel 2szer éjszaka szopizni.
2011. máj. 6. 21:17
A Babó kb. 5-6 hetes volt. Apától szedtem össze valamit. A Kicsi nagyon jól volt, mi kevésbé. :) Viszont betegen az éjszakai szopiztatások nagyon kemények tudnak lenni, legalábbis nálam. Az energiaszint a nullát üti meg.
2011. máj. 6. 21:16
Fúúú köszi a gyors válaszokat megnyugodtam kicsit.Akkor elég ha apuka miatt és magam miatt aggódok!!!Azért nagyon remélem nem kaptam el.Voltam már ilyen beteg és akkor nagyon gyenge voltam.Nem hiányozna most!!!
2011. máj. 6. 21:06
ha el is kapod, a folyadékbeviteledre nagyon figyelj oda!!
2011. máj. 6. 21:05

kb. 3-4 hetes volt a kissebbikem, amikor én kaptam el egy hányós-fosós vírust, ő vidáman szopizott, semmi baja nem lett, én voltam módfelett legyengülve.

ne félj, neki semmi baja nem lesz, hiszen rengeteg ellenanyagot kap a tejeddel.

2011. máj. 6. 21:02
Ha el is kapod, akkor is szoptass tovább, hogy ő is immunizálódhasson!
2011. máj. 6. 20:59
ő elvileg védett, neked minden esélyed megvan,h. elkapd-lappangási időben fertőz csak, szóval pár nap és kiderül :S
2011. máj. 6. 20:57

A párom kapott el valami ilyen nyavalyát.Száműzetésbe van szegényem, anyukájánál lakik most.Legalább jó kezekben van:-)

Kérdésem az lenne, hogy szerintetek mennyi az esélye, hogy elkaptam?Illetve átadható ez a picinek (6 hetes) ha csak szopizik?Van valakinek hasonló tapasztalata?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook