Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hanyadik randin mondható "normálisnak" az első sex? fórum

Hanyadik randin mondható "normálisnak" az első sex? (beszélgetős fórum)


92. Elfelejtett jelszó (válaszként erre: 87. - 867f9adc74)
2009. jún. 27. 15:12

A nem olyan időket élünk igaz. DE azért erkölcs is van a világon. Nem értem az ilyen csajokat, a pasikon nem csodálkozom de nekem sem kellett akik ilyen csajokkal szóba állnak. Szerencsére vannak kivételek. Azért minden pasi szereti az olyan csajokat akik már az első randin egyből odaadják magukat. A páromnak pl kifejezetten az tetszett, hogy nem vagyok az a könnyűvérű fajta, értem küzdeni kell. Azt mondtam tisztel és becsül érte, és nem tudna szeretni egy könnyűvérű nőt. Se megbízni benne.

Te dobnád a csajt, másnak meg pont az jön be ha egy kicsit "húzzák" elötte vagy néha helyette :D

Jó én se mondom hogy állandóan ezt csinálom, nyilván van amikor megadom magam :D:D

91. Christine1979 (válaszként erre: 89. - Elfelejtett jelszó)
2009. jún. 27. 15:08

Nálunk volt szex előtte is....

Én megértem, hogy a vallásosságod miatt ezt nehezebben éled meg, de a mai világban , - és az emberi "szükségletek normális működése" miatt szerintem elég nehezen kivitelezhető ez a "szűzen a házasságba"- dolog...

2009. jún. 27. 15:07
És ezt kerek perec megmondtam neki is! Hogy addig bizony nem lesz olyan a nemi életünk mint a házasoké. ÉS persze se addig se azután nem kötelességem rendelkezésére állni ha én nem szeretném. Az a baj az igényeink is különböznek nekem pl délelött lenne kedvem, ő meg csak este ér rá amikor én már álmos és fáradt vagyok. Igy vagyok összerakva, ha meg le a nap csukódik le vele a szemem is. Nem vagyok éjszakai bagoly tehát. Ellenben vele akinek 11kor kezdődik nap. Ezt igy nehéz lesz összahangolni
89. Elfelejtett jelszó (válaszként erre: 82. - 3d37fa6615)
2009. jún. 27. 15:04
Húh.. Nem számítottam ennyi kritikára, de valahol igazat adok Nektek. Mielött együtt éltetek azelött is volt szex? Mert én igazából azt fájlalom, hogy elég vallásos vagyok és bűnnek érzem hogy nem szűzen fogok férjez menni. Persze ki is venne el ugy egy nőt, hogy elötte nem voltak együtt. Ez a másik. De ezt igy nem érzem "legálisnak" Még menyasszony se vagyok..
2009. jún. 27. 14:56

Szerintem attól függ hogy alakulnak a dolgok!Nem kell sokáig húzni de azért nem is kell kapkodni!

Volt olyan pasi aki azért nem randizott velem másodszorra mert az első alkalommal nem feküdtem le vele!!!!

87. 867f9adc74 (válaszként erre: 84. - E14ebbbf07)
2009. jún. 27. 14:54

Egyetértek!


És hogy mikor mondható normálisnak a szex, ha randiról van szó??


Amikor jólesik!


Én egyből szexeltem a jelenlegi pasimmal, mégsem lettem kevesebb a szemében (nem olyan időket élünk már:-)

És 8-ik éve vagyunk együtt.


Méghogy felhúzni, majd abbahagyni...dobnám a csajt azonnal, az tuti:-)

Néha-néha talán el lehet játszani, de hogy mindig..

pff.

2009. jún. 27. 14:54

Egy pasi egy idő után besokall ettől szerintem. Az, hogy az ember játszik néha, belefér... De hogy ez tegye ki a szexuális életet mindig... :S Előbb-utóbb problémákhoz fog vezetni.

És felmerül a kérdés (és nem bántásból), de ha most, ennyire fiatalon ezt teszed, akkor 10-20 év együttélés után mi lesz veletek?...

2009. jún. 27. 14:53
Egyébként biztos van ebben a taktikában is vmi jó ... én nem tudom.Az én véleményem az, hogy nem jó csak így játszadozni, néha rosszul is elsűlhet.
84. e14ebbbf07 (válaszként erre: 76. - Elfelejtett jelszó)
2009. jún. 27. 14:50
Igazán nem akarok se beleszólni, se bántani.De ha az én párom ezt csinálná velem, és a szex csak afféle kuriózum lenne, hát sürgősen keresnék magamnak valakit, aki nem csak kampányszerűen fekszik le velem.Pláne felhúzni,majd nemet mondani....
2009. jún. 27. 14:42
Egyetértek ildito :)
82. 3d37fa6615 (válaszként erre: 78. - Elfelejtett jelszó)
2009. jún. 27. 14:39
Szia.Ne haragudj, de nem értek egyet ataktikáddal. A normális egészséges élet része a rendszeres szexuális együtlét is. Semmi féleképpen nem jó, hogy az előjáték után lehúzod a rolót.Igenis legyetek együtt mikor kívánjátokk, vessetek be játékokat, és kell a változatosság.A szexi fehérneműnem azért kell, hogy megvedd, visszahódítsd a párod.Jelezz felé, hogy kívánod, és nem hiszem nem jó érzés ha elismerését fejezi ki feléd.Mi 9 éve vagyunk egyött, 5 éve élünk közös háztartásban, és igenis időnként bevetünk némi kis játékot, praktikát, és még a mai napig nem untunk egymásra.Nagyon fiatal vagy még, hidd el, akármennyire is szerte a párod elveszítheted az önmegtartóztatásoddal!
2009. jún. 27. 14:03
Torde! Kívánom, hogy Te is megtaláld akit keresel. Vannak még rendes pasik, csak hinni kell benne. Kitartást! Üdv.
2009. jún. 27. 14:02
Érdemes elhúzni és várni,mert az olyan izgalmassá teszi:))
79. Christine1979 (válaszként erre: 78. - Elfelejtett jelszó)
2009. jún. 27. 13:54
:D Egy-kétszer én is eljátszom ezt, de sokáig biztos nem tenném, mert akkor meg tuti besokallna tőle. :)
78. Elfelejtett jelszó (válaszként erre: 77. - Christine1979)
2009. jún. 27. 13:52
Nem félek. Tudja,hogy kívánom ezt kimutatom és miko kezdene beindulni akkor abbamarad a dolog. Lehet nem tisztességes elötte felhúzni, de nekünk ez öröm nem kell feltétlenül aktusnak lennie. Az előjátékkal is megelégszünk. ha valami bánt, vagy nem esik jól akkor azt megbeszéljük. De szegényt jól összezavarom mert egyszer igy vagyok vele másszor meg amúgy és nem tudja mikor hogy viselkedjen. Pl ha kezdeményez akkor megkapja "hogy már megint csak azért jöttél" ha meg nem kezdeményez akkor meg "már nem is kívánsz!" Én egy ilyen nehéz eset vagyok. :D
77. Christine1979 (válaszként erre: 76. - Elfelejtett jelszó)
2009. jún. 27. 13:45
:S Nem félsz attól, hogy pont ezért keres majd mást?.... Mert ő meg azt fogja hinni, hogy neked nem jó vele?........
76. Elfelejtett jelszó (válaszként erre: 7. - Torde)
2009. jún. 27. 13:39
Én sem hittem,hogy létezik ilyen pasi. Nagyon szerencsésnek mondhatom magam, biztos vagyok benne, hogy várt volna még tovább is (azt mondta addig ameddig kell- hát nem ari :D) de akkor már véget ért a teszt és tudtam: ez a pasi tényleg nem csak "azt" akarja. Azóta is együtt vagyunk, bár szex az most is csak afféle kuriózum. Nem szeretném hogy megunjon, azt akarom hogy még az arany vagy ezüstlakodalmunkon is ugyanúgy kívánjon. Erre jó ötletnek tűnt a megvonás. Nem akaromhogy már két év után mindenféle praktikákkal pl szexi fehérnemü kelljen feldobnom a nemi életünket. valahogy kell tartani a kezdeti tűzet és mivel ha nem azzal hogy ritkábbá teszem az együttléteket? Ha nem viszem túlzásba szerintem nem keres mást.
75. Annaaa
2009. jún. 27. 13:19
Mi 1,5 hónap után feküdtünk le először a páromal..Nekem ő volt az első..Elég sokan azt mondták, hogy még korai volt, de nem bántam meg! Azóta is együttvagyunk, most leszünk 1,5 évesek! :)
74. ad96793c81 (válaszként erre: 65. - 77ccf73fd1)
2009. jún. 27. 13:10
Szia! Ha már tartós a kapcsolat, nem árt néhány extra darabot beszerezni. Néha nagyon fel tudja pörgetni a dolgokat:)
2009. jún. 27. 12:42
ez teljesen a felektől, és a kapcsolattól függ-olyan, hogy normális időpont-nincsen.
2009. jún. 27. 12:33
Nekem volt első randis is és nem lett utána semmi más, sem Ő, sem Én nem lettünk emiatt mások, és egy 2éves szép kapcsolat lett belőle nem mellesleg. :D Ha úgy érzi valaki támogatni tudom csak. :)
2009. jún. 27. 12:26

Szia!

Ezt sok minden befolyásolja, de elsősorban a kor.A párommal mi közel 3 hónap után voltunk úgy eggyütt, és nem bántam meg hogy annyit vártam.Ennek már 9 éve!

Az én vélemményem az, maradjunk a fokozatosság elvénél, nem szabad mindent bedobni az első randin.Kell, hogy megdolgozzon érte,hidd el.A könnyű perédára bármikor rábukkanhat, de ha valóban komolyan gondolja, ki fogja várni.

2009. jún. 27. 12:25
Igen tudom hogy nincs recept csak kiváncsi vagyok mások hogyan vélekednek a dologról, mi az amit ma normálnak nevezhetünk? Ha van ilyen egyáltalán?
2009. jún. 27. 12:24
Szerintem erre nincs "recept",ezt mindenki maga erzi hogy mikor akarja....
2009. jún. 27. 12:15
Mi két év után voltunk ugy először együtt de persz akkor 16 voltam mikor megismerkedtünk és megvártuk hogy 18 legyek de ugy volt akkor szép.Most se csinálnám másként.Persze mostmár 27 vagyok ugyhogy nem várnék annyit biztosan de semmiképp sem az első héten az biztos amikor ugy érezném hogy kölcsönösen komolyan gondoljuk mindketten na akkor.Persze ez csak az én véleményem
2009. jún. 27. 12:13

na abba hagyom az agyalást:)

már magam is tul pörgettem, tiszta dilis vagyok:))))

66. e14ebbbf07 (válaszként erre: 64. - 77ccf73fd1)
2009. jún. 27. 12:12
Hahóóó!Spontaneitás! A sokadiknál oké az illatgyertya,mitököm, de szerintem ennyire ne parázd túl.Még a végén beléáll az ideg.Nyugi....
2009. jún. 27. 12:11
Rákerestem a míderre, szóval fűző:) Oké azt eszembe se jutott felvenni :)
2009. jún. 27. 12:10

Illatgyertyák, mécsesek jöhetnek vagy az már tul direkt? sötétben vagy félhomályban? Én inkább elsőre sötétben gondolném, mert akkor nem látod és sokkal jobban az érzékeidre koncentrálsz.

Vélemények?

2009. jún. 27. 12:08
Francia bugyiról mi a véleményetek? Állitólag a pasik nem csipik, csak nem tudom miért? olyan szép csipkések vannak :) Vagy csak nekünk csajoknak tetszik tényleg?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook