Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hanyadik randin mondható "normálisnak" az első sex? fórum

Hanyadik randin mondható "normálisnak" az első sex? (beszélgetős fórum)


182. 77ccf73fd1 (válaszként erre: 180. - Syria)
2009. jún. 30. 16:56

Nem egészen értem az utolsó mondatoddal mit is szerettél volna üzenni.


Nyilván az is fontos téma amiről te beszélsz, abszolult egyetértek veled, csak bocsánat, ha megbántalak, nem célom!!! én most konkrét kérdéssel áltam elő és teljesen más téma lett belöle...

Amugy igazad van nagyon jó téma és nyitok is neki egy új topikot!

181. e14ebbbf07 (válaszként erre: 169. - Sznebk2)
2009. jún. 30. 10:07

Tudod nagyon sok barátnőmön elképedek, akiknek már olyan korú gyereke van, hogy lefekszik a barátjával. Nem ezen akadok ki, ezt tudomásul kell venni, hogy más világ van, hamarabb érnek a gyerekek, hamarabb történnek velük a dolgok. De hogy egy felnőttnek nem tudom elmagyarázni, hogy nem elég a fogamzásgátló tabletta, hanem a gumit is használják,mert a nemi betegségektől csak az óvja meg a gyereküket, az elképeszt. Jönnek az ó,X nem olyan szöveggel.És nem tudom megértetni, hogy tök mindegy, hogy megcsalja-e a kislányt, vagy nem, nem tudhatják, hogy kikkel volt előtte, és azok kikkel voltak, és azok kikkel....akármit összeszedhet úgy,hogy nem is sejt semmit.

Az, hogy a tinik úgy állnak hozzá, hogy gumival nem az igazi,az teljesen kiakaszt.

Én nagyon szeretném, ha majd az összes gyerekemmel meg tudnám értetni, hogy óvszer nélkül soha!!

180. syria (válaszként erre: 177. - Sznebk2)
2009. jún. 30. 09:51

Ha minden szülő és minden tini úgy viszonyulna a dologhoz, ahogy Te neveled a fiaid, bizonyára jóval kevesebb hasonló példa lenne, mint amit felhoztam, és jóval kevesebben tanulnának a saját kárukon.


És mielőtt végleg a fejemet vennétek, hogy kicsit eltértem a kiírástól elmondom: mikor megláttam a kérdést beúszni, azonnal bekattant: vajon hány tini fog innen tanácsokat meríteni, éppen azért, mert sok szülővel – ahogy itt többen is írták – nem jön össze a témáról való beszélgetés.

Mert ugye nem kötelező, hogy csak az vegye figyelembe a fórumon elhangzottakat, aki kiírta?

179. g_eszter (válaszként erre: 177. - Sznebk2)
2009. jún. 30. 08:04
Nagyon jol teszed. Sokmindent en se merek, tudok megbeszelni anyukammal, pedig a szulore mindig lehet szamitani, fontos vele a bensoseges viszony. Bar kamaszkorban, nem tudom, ha valaki annyira megfogadja a tanacsokat, olyankor sokmindent a sajat boren tapasztal meg.
178. 77ccf73fd1 (válaszként erre: 177. - Sznebk2)
2009. jún. 30. 00:48

Abszolult egyet értek veled!

A bölcs tanács az amelyik irányt mutat, és nem dönt helyetted, hanem hagyja hogy a magad utját járjad.


Még elárulom, azt, hogy itt járt nemrég " a pasi" :) meglepett, átjött néhány csókra. De annyira édes fel se jött, csak a kocsiban kicsit összebujtunk. Azt hiszem kezdek beleszeretni... :)

177. Sznebk2 (válaszként erre: 176. - 77ccf73fd1)
2009. jún. 29. 23:02
Na, pont én is így vagyok. Én most sem igazán beszélem meg senkivel (mondjuk 14 éve a férjem a nagy Ő). Tini koromban meg maradtak a barátnők "okos" tanácsai. De leginkább a saját káromból tanultam. Keményen. Én pont ezért törekszem arra, hogy a fiaim majd azért ha mást nem, de ha baj van, el merjék mondani nekem. Ezt nagyon szeretném bennük tudatosítani. És szerintem a keresztlányom is inkább nekem fogja elmondani, mint az anyjának. Nehéz dolgok ezek. És ami a legnehezebb, úgy tanácsot adni, hogy ne Te mondd meg, hogy mit csináljon, hanem maga jöjjön rá. A szabad akaratából. Igaz?
2009. jún. 29. 22:58
Amugy furi, de én az anyukámmal soha nem lennék képes ilyesmit megbeszélni, míg a barátnőm anyukájával rendszeresen megbeszéljük a pasi ügyeket és még az ilyesmit is :)
175. Sznebk2 (válaszként erre: 174. - 77ccf73fd1)
2009. jún. 29. 22:54
:)
2009. jún. 29. 22:52

Olyan jó néha más nökkel is megbeszélni, amiben nem vagyok biztos, vagy csak kérdéseim merülnek fel:)

És köszi a drukkot, megigérem, ha megtörténik a nagy esemény megirom (no nem részletesen) milyen volt:)

173. 77ccf73fd1 (válaszként erre: 169. - Sznebk2)
2009. jún. 29. 22:50

Szerintem te egy értelmes nő vagy, aki igen tudatos anyuka! És szimpatikus a hozzáállásod a témához, hogy inkább beszélsz róla, még, ha nem is könnyű téma, de a gyermeked majd mer kérdezni, és ez nagy szó!


Ja én nem a szüzességem tervezem odaadni, pusztán csak érdekel, kinek mi a meglátása a fent emlitett kérdésben :)

172. Sznebk2 (válaszként erre: 170. - 77ccf73fd1)
2009. jún. 29. 22:49
Nem bizony! Én ennyi évesen már szültem! :) (mielőtt syria azt mondja, na tessék... elmondom, 3 év lombikozás után, tehát megfontoltan) Szóval nem gáz, felnőtt nő vagy, Tied a jövő, a világ! Ari vagy amúgy, hogy még mindig az foglalkoztat, hogy mikor illik beadni a derekad. :) Már ez is önmagában szimpatikus! :) Sok sikert, remélem ő lesz a nagy Ő!
171. Christine1979 (válaszként erre: 170. - 77ccf73fd1)
2009. jún. 29. 22:48

Én is ezt mondtam eddig, hogy olyanokat írtak, aminek köze nem volt a témafelvetésedhez. :D


Én remélem, jól alakulnak majd a dolgaitok! Drukkolok! :)

2009. jún. 29. 22:46

Csajok csajok csajok!


Bocsi, hogy igy közbeszólók, de nem azt kérdeztem szüljek e gyermeket egy hapsinak pár hónap ismeretség után, és két napja erröl megy a vita :(


Én azt kérdeztem hogy szerintetek mennyi idő eltelte után normális a sex egy uj hapsival!?


És mindenki aki erre válaszolt annak köszike sokat gondolkodtam és arra jutottam, ha ugy adodik a szitú nem várok csak az idő mulása miatt :)

Nagyon belehabarodtam és ugy felgyorsult minden, hogy ha alig 2 hét után sexelünk, akkor is már legalább a 10. randi után leszünk :)


Nem is rosz arány:)

169. Sznebk2 (válaszként erre: 166. - Syria)
2009. jún. 29. 21:52
Természetesen senki nem akar kéthetes kapcsolatból gyereket szülni. Van akinek becsúszik, megoldja és kész. Az ő élete, ő keresztje, ki minek veszi. De itt az a kérdés, hanyadik randin lehet szexelni. És hiába voltál Te okos és előrelátó, hogy három évet (????) vártál a nagy alkalomra. Ezt feltételezni ma már naívság. Tudomásul kell venni, hogy a 13-14-15 éves lányok igenis átélik az első szexuális élményüket vagy így, vagy úgy. Lehet ítélkezni, okoskodni, de ez tény. Nekem fiaim vannak és én is rettegek ettől, mert nem csak a kislány visel terhet, hanem minden valamire való apukajelölt is. Azt meg pláne nem értem, hogy jön ide a gyorshajtás, mint felelőtlen fiatalok tulajdonsága. Ez nem korfüggő. Itt arról szeretnénk eszmét és tapasztalatot cserélni,hogy védekezés mellett, hangsúlyozom, nemcsak terhes lehet a nő, hanem beteg is, persze a férfi is. És bizony, én már beszélgetek a fiaimmal (7 évesek) arról, hogy mit szabad és mit nem. Az ő szintjükön még ott tartanak, hogy kinek mije van, mert igenis érdekli őket. És ha nyíltan kérdezhet, mert tudja, hogy nem nevetem ki, válaszolok komolyan az ő kis nyelvükön, hasonlatokat hozok fel (no nem a méhecskéket), akkor jövőre is, meg később is oda mer majd hozzám jönni, hogy mi van. Nem gondolom, hogy velem fogja megosztani az első élményét, de bíztatni fogom rá, hogy bármikor is legyen az, védekezzen. A betegség ellen is. Ugyanez a kábszerekkel.
168. 40163fd81d (válaszként erre: 166. - Syria)
2009. jún. 29. 21:08

Kiforgattam volna?

Nem hinném.

Ennek a témának semmi köze ahhoz amiket te itt felhozol,ráadásul személyeskedve és ítélkezve.


Én nem értek egyet veled,mert úgy gondolom,hogy mindenki maga tudja ,mikor mit tesz és hogyan vállalja a felelősséget,vagy nem a tetteiért.

Nekem semmi közöm más emberek életéhez és nem is szólok bele.

:))

167. Christine1979 (válaszként erre: 166. - Syria)
2009. jún. 29. 20:23

Szerintem ezzel mindenki egyet ért... De az a baj, hogy te, itt, ENNÉL a témánál hozod fel EZT, holott szerintem SEMMI KÖZE ehhez a fórumhoz ennek.


De lehet én vagyok a hülye, és nem értem......

166. syria (válaszként erre: 163. - 40163fd81d)
2009. jún. 29. 20:17

Légy szíves ne forgasd ki a szavaimat!


Szerintem rajtam kívül is vannak még, akik nem értenek egyet azzal, hogy néhány hetes, hónapos kapcsolatból gyerek szülessen.

(Pláne nem a semmire.)

165. Elfelejtett jelszó (válaszként erre: 157. - 867f9adc74)
2009. jún. 29. 18:40
Én ítélkeztem? Valamit nagyon elnéztél... Attól hogy a te írásodra választoltam, még nem biztos hogy minden neked szól ami ott le van írva. Amit írtam általánosságban írtam, nem akartam megbántani senkit sem. Bocsánat, ha sikerült. Akinek nem inge ne vegye magára! De igenis van ilyen sajnos. Tőlük féltjük a párjainkat. Bár ha félteni kell akkor tényleg gond van.
164. Christine1979 (válaszként erre: 162. - Syria)
2009. jún. 29. 18:37

De te már megint a személyes példádat hozod fel itt, már ne haragudj..... és szerintem nem AZ az ismerősöd indította ezt a fórumot, ha jól tudjuk.....


És azért, mert ez az ismerősöd ilyen, szerintem nem kéne mindenkire ezt a mentalitást, ezt a viselkedést levetítened...


Egyébként pedig én is azt javaslom, amit Fata... Ha gondod van a lánnyal, írj át a másik fórumba neki....

163. 40163fd81d (válaszként erre: 161. - Syria)
2009. jún. 29. 18:30
Akkor mond el a fórumába,de igazán a bögyödbe lehet,ha még itt is agyamentnek nevezel valakit,csak azért,mert nem úgy alakítja és gondolja az életét mint te.
162. syria (válaszként erre: 156. - Christine1979)
2009. jún. 29. 18:28

Abban igazatok van, hogy 2 hozzászólásomat kivéve picit távol estem az eredeti kérdéstől, hála Fata Morgana provokációjának.


De annyira azért mégse távol, mert a szexszel könnyen együtt járhat a gyerek. A konkrét példákat meg azért írtam le, hogy világos legyen: nem csak elméletileg polemizálgatok, hanem gyakorlati oldalról nézem a következményeket.

Hol voltam vádoló és agresszív? Talán, amikor kiakadtam, hogy mások pénztárcájának rovására élnek, felelőtlenül autózgatnak? Miért, talán meg kellett volna dicsérni őket pl. a gyorshajtásért?

161. syria (válaszként erre: 159. - 40163fd81d)
2009. jún. 29. 18:05

Csak azt akarom ezzel mondani, hogy lehet úgy is szerelmes lenni, hogy ne jöjjön azonnal a gyerek.

Közöm pedig csak annyi, hogy tudtommal ez egy nyilvános fórum, ahol mindenki elmondhatja a véleményét, ami több az olyan lózungoknál, hogy „Ez a te életed, a te döntésed volt, az meg az övé.”

160. fildus
2009. jún. 29. 16:09

A legelső hosszabb kapcsolatomban (27 hónap) nem történt meg az a dolog... A másodikban fél évet vártunk vele, a harmadiknál egy hetet...


A gyermekem apjával, a férjemmel egy éjszakásnak indult a kalandunk és házzasság lett belőle...

159. 40163fd81d (válaszként erre: 158. - Syria)
2009. jún. 29. 15:25

És ?

Mit akarsz evvel mondani?

Ez a te életed,a te döntésed volt,az meg az övé.

Mi közöd van hozzá?:))

158. syria (válaszként erre: 155. - 40163fd81d)
2009. jún. 29. 15:00
Nekem biztosan nem. Én is voltam hótt szerelmes 15 évesen, és képesek voltunk mind a ketten kivárni a 18 éves kort, amikor már lehetett részemre tablettát felíratni. És nem lett semmi bajunk, hogy csak akkor dőltünk az ágyba!
157. 867f9adc74 (válaszként erre: 92. - Elfelejtett jelszó)
2009. jún. 29. 14:59

De itt nem arról van szó, hi KICSIT húzod.

És nem vagyok könnyűvérű, de fapin@ sem...:-)

Nem ismered a történetet, ne ítélkezz!

156. Christine1979 (válaszként erre: 154. - 40163fd81d)
2009. jún. 29. 12:22

Hát igen. Én is ezt nem értem, miért kell konkrét esetet belevonni ebbe,... főleg, hogy ez nem is tartozott szorosan ehhez a fórumtémához... Mert ez a lány nem gyerekanya, se semmi ilyesmi..... A másik fórumozó sem eldobta a gyerekét... saját maga neveli...

Meg hát igen, ez a vádoló, agresszív stílus szerintem sem helyes, ne haragudj.

155. 40163fd81d (válaszként erre: 142. - Syria)
2009. jún. 29. 12:21
Hááát,én nem igazán tudom ,hogy kinek ment itt el az agya?!
154. 40163fd81d (válaszként erre: 136. - Syria)
2009. jún. 29. 12:18

Semmi közöd hozzá.ilyen egyszerű az egész.

Te nem véleményt alkotsz ,hanem dühösen ítélkezel.Nem általánosságban mondod a véleményed,hanem konkrét esetekkel,amikhez szintén nincs közöd.

Neked a saját életedhez és a saját gyerekedhez van ,törődj tehát avval.

A vélemény nyilvánítás ,egy higgadt ,általános megfogalmazás arról,te hogyan gondolkozol a témáról.

A fröcsögés nem vélemény:)))

153. Nina0o0
2009. jún. 29. 11:58
Ez az egész pont attól szép ,hogy a másik ugyan azt akarja ugyan abban a pillanatban!Nem számít az,hogy mikor jön el egy hét,egy hónap vagy egy év után, akkor az a pillanat a lényeg és,hogy átad magad neki teljes szívedel!:)Ez ne egy szexuális fellángolás legyen és ne csak azért tedd meg mert kívánod hanem mert érzed ,h ezt a "táncot" itt és most kell befejezni.Ezzel a gyönyörrel teli pillanatal! Attól még ,hogy valakivel lefexel és nem vártuk rá , vagy te hamar odaadod magad valakinek nem tarthat senki sem kurvának, hiszen ez egy olyan fogalom mely távol áll a szeretkezéstől! De te és a párod arra készültök!Csak élvezétek azt,hogy együtt vagytok!:)Ennek a szeretkezésnek mindig akkor kell megtörténie ha eljön az ideje és ezt senki sem mondhatja meg mikor van , még ti sem, ti is csak abban a pillanatan fogjátok érezni, hát ne mástól várd,hogy tanácsot adjon arra mikor helyes lefeküdnöd a szerelmeddel!:)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook